Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Rüyada Süt Görmek
Rüyada Süt Görmek
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Rüyada Süt görmek,rüyada süt görmek,rüyada süt aldığını görmek,rüyada koyun sütü görmek hakkında bilgilerin yer aldığı makalemiz aşağıda bulunmaktadır. Rüyada süt görmek hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız aşağıdaki makalemize göz atmanızı öneririz.

Rüyada süt görmek, islam fitratina isarettir, süt mesakkat cekilmeden elde edilen maldir. gerek erKek ve gerek disi bir kimsenin rüyada memesinde süt oldugunu görmesi, o kimsenin mal biriktirmesine isarettir.rüyada iki memesinden süt aktigini görse, dünya o kimseye yönelir ve talih acilir. uyanikken memelerinde süt olmayan kadin, rüyada memelerinde süt bulundugunu veya kücük bir cocugu yahut erkek bir kimseyi ya da bir kadini emzirdigini görse, gerek emziren ve gerekse emen kimsenin baht ve talihinin kapanmasina isarettir, insan sütü, hapis, emziren ve emen kimse icin de sikintidir.

Bir kimse rüyada cocuquna icirmek icin süt satin aldigini görse, o kimsenin cocugunu kendi huy ve Ahlaki gibi terbiye edecegine isarettir. Bazi tabirciler rüyada bir kadinin sütunu emdigini gören kimse, mal ve kazanc elde eder, dediler.Bir kimse rüyada at sütü ictigini görse, hükümdar o kimseye sevgi besler ve hükümdardan ona bir hayir erisir.

Diger hayvan sütleri onlardan sagilan miktarca güzel riziktir.

Süt sagmak, hiledir. yeni dogmus devenin sütü din fitratidir. bundan dolayi bir kimse yeni dogmus devenin sülünden icse veya bir yahut iki ya da üc defa emse, o kimsenin yaratildigi islam fitratinda sebat etmesine, namaz kilmasina, oruc tutmasina, zekat ve sadaka vermesine isarettir. süt, icen kimse icin helal mal ilim ve hikmettir.

Sagilmis süt, mülk ve maldir. bazi tabirciler rüyada bir deve sagdigini ve onun sülünden ictigini gören kimse, saiih bir kadinla evlenir. eger o kimse evli ise,hayirli erkek bir cocugu olur, dediler. rüyada bir inek sagdigini ve sütunu ictigini gören kimse, fakir ise zengin olur.koyun ve keci sütü,alinacak vergidir. rüyada koyun sütü ictigini gören kimse hayra, rahatliga,sevinc ve ferahliga erisir.

Arslan sütü onu icen kimse icin,mal,düsmanina zafer bulma ve insanlara düsmanlik yapmaktir.

Kaplan sütü, onu icen kimse icin, düsmanligini aciga vurmaktir.

Kurt sütü suc, cinayet, siddetli korku ve bir iste kuvvettir.Onu icen kimse icin de gecimde zarardir. Bazi tabirciler,kurt sütü, mal ve saltanattir, dediler. Rüyada kurt sütü ictigini gören kimse, reislige nail olur ve bir sehir balkinin mallarim zorla ve tahakküm ederek yer.

Köpegin sütü onu icen kimse icin siddetli bir korku ve zalim bir kimsenin eliyle erisecegi maldir. Bazi tabirciler rüyada köpegin sütünü icen kimse, kudret ve kuvvete erisir ve bir sehir halkina reis olur, dediler.

Bazi tabirciler, vahsi hayvanlarin bütününün sütleri, dince süphedir, dediler.yaban eseginin sütü, sonradan iyilesecek bir hastaliktir, dediler. Geyigin sütü az bir riziktir. Esek sütü, ehemmiyetsiz bir hastaliktir.

Rüyada merkeb sütunu icen kimse, hayra erisir. Kedi sütü hafif bir hastaliktir ve düsmanliktir. Bir kimsenin rüyada bir yerden süt ciktigini görmesi, o sütün miktannca o yerde kan akitilacak bir zulüm ve fitnenin meydana cikmasina isarettir.

Koyun sütü iyi bir maldir. Sigir sütü, zenginliktir.

Katir sütü ,zorluk,siddet ve musibettir, insan sütü hasta icin onu ictigi zaman hastaliktan sifa bulmaktir. köpek ve kedi sütü hastalik veya korkudur.rüyada sütü bir seye bedel olarak verdigini gören kimse, yaratilis ve fitratini kaybeder. süt mala, fazla ömre, hamile kalmaya, sirlarin aciga cikmasina, ilme ve Allah'i birlemeye isarettir.

Hasta kimseler icin süt, ilaca, rizka,hayvana malik olmaya veya onun huy ve tabiatiyla ahlaklanmaya isarettir.sigir, koyun, deve ve manda sütü, bunlann hepsi toplu mala isarettir.

Bunlarin yogurdu, üzüntüdür. at sütü tasadir. tilki ve kedi sütü, günah islemektir.insan sütü, erbabindan baskasina verilmesi dogru olmayan bir emanettir.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Rüyada

Süt

Görmek