Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Royal Jelly Arı Sütü
Konu ile ilgili uzman kadromuzun tavsiye ettiği ürünü görmek için tıklayın


Royal Jelly Arı Sütü

 

Royal Jelly Arı Sütü ile Arı Sütünde Yer Alan Vitamin ve Mineralleri Aynı Şekilde Bu Jelle de Alabilirsiniz. Bilindiği Üzerine Arı Sütü Çocukların Kemik Gelişimine, Genç ve Yaşlılarda Damar Tıkanıklığına Yararlı Bir Üründür. Royal Jelly Arı Sütü İle İlgili Daha Fazla Ayrıntıyı Aşağıdaki Makaleden Ulaşabilirsiniz.

 

Royal Jelly Arı Sütü

Yararları

 

Antivirüs, antibakteriyel ve dezenfektan özelliği vardır.

 

Kireçlenme ve eklem ağrılarının giderilmesine

 

Karaciğer yağlanmasını önlemeye

 

Kan şekerinin düzenlenmesine

 

Spor yapanlarda fiziksel gücü arttırmaya

 

Endokrin salgısının düzenlenmesine

 

cildin parlak ve yumuşak olmasına, yaşlanma etkilerinin ve sivilcelerin giderilmesine yardımcı olur.

 

İçindekiler

 

Doğal Arı sütü

10-HDA

Protein (4 tip) ve amino asitler (18 çeşit)

Karbonhidrat

Vitaminler (Özellikle B grubu)

Eser elementler

 

Kullanım Önerisi

 

Günde 3 defa 1 softgel kapsül

 

Etkin sonuç için minimum 4 hafta kullanım.

 

Ürün Fiyatı

 

Kampanya fiyatı iki kutu 89 TL

30 Softgel kapsül. 500mg/adet Ürün Detayı

 

Tasly Royal Jelly lenfosit dönüşümü ve oluşumunu harekete geçirir. Vücudun antikor üretmesini sağlar ve arı sütü alımından sonra kan plazmasındaki IgG,IgA ve IgM oranları artar. İçeriğinde Se, Zn, Mn, Mg gibi eser elementler bulundurur. Se glutatyon peroksidaz bileşeni olup serbest radikalleri uzaklaştırarak hücre ve dokuları koruyabilmektedir. Tasly royal jelly endokrin salgısını düzenler, hiperglisemiyi engeller, antivirüs etkisi iltihaplanmayı azaltır acıyı dindirir. Ayrıca karaciğer yağlanmasını önemli ölçüde önler. Araştırmalarda 7,5 g/l arısütü penisiline rakip olacak düzeyde geniş spektrumlu anti-bakteriyel etkiye sahiptir. İçeriğindeki 10-HDA bileşeninin anti bakteriyel ve anti virüs etkisi vardır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Saf Arısütü "Gençlik İksiri", "Hayat İksiri", gibi tanımlamalarla yüzyıla yakın zamandır bilinmektedir. Ancak yakın geçmişte besleyicilik üstünlüğünün yanında içerdiği Hayatsal değerleri de bilimsel çalışmalar sonucu başta A.B.D. ve Uzakdoğu olmak üzere birçok ülkede saptanarak yaygın bir şekilde kullanılmaya başlanmıştır. Düzenli kürler uygulanarak kullanılması halinde;

 

1 - Yorgunluk, halsizlik, bitkinlik ve çalışma isteksizliklerini gidererek organizmaya aktivite kazandırır. Enerji açığını kapatır.

 

2 - Beyin performansı gerektiren durumlarda özellikle öğrencilerin sınav dönemlerinde daha başarılı olmalarında, yorgunluk ve endişe duymamalarında yardımcı olur.

 

3 - Üstün hücre yenileyici özelliği nedeniyle yaşlanmayı geciktirir ve çocuk sahibi olmak isteyenlere yardımcı olur

 

4 - Seks performansını en yüksek düzeye çıkartarak dengeli bir seks yaşantısının sürdürülmesi ile Cinsel isteksizliklerin giderilmesine yardımcı olur.

 

5 - Sporcuların harcadıkları aşırı enerjiyi dengeler, yarışma önceleri yapılan kürlerle vücuda mukavemet ve aktivite kazandırarak sporcunun öz enerjisini en rantabl bir şekilde kullanması için beyin-beden uyumunu sağlar.

 

Arı sütü nasıl ve ne kadar kullanılır: Arısütünün iki kullanım şekli vardır. Birincisi saf olarak, ikincisi ise balla karıştırılarak. Saf olarak alınması halinde dil altına konur ve yaklaşık beş saniye kadar dil altında bekletilir ve sonra yutulur. Balla karışması halinde dil altında bekletmeye gerek kalmaz. Saf Arısütünün kullanıcı tarafından muhafazası zor olabileceğinden en iyi kullanım şekli bal ile karıştırılarak alınmasıdır. Bal ile karıştırılarak alındığı zaman kana karışması ve faydasını göstermesi daha hızlı olur. Arısütü; saf veya balla karışmış olarak, her iki şekilde de sabah ve akşam olmak üzere aç karnına alınmalıdır. Bunun yanısıra Arısütünün karıştırıldığı balın kalitesinin iyi olması, nektarı yüksek çiçeklerden elde edilmiş olması, hileli ve kalitesiz bal olmaması gerekir. Arısütü saf veya balla karışmış her iki halde de kesinlikle metalle temas edilmemeli, ışıkta kalmamalıdır.Arısütünün ne kadar kullanılması gerektiği ise, saf olarak veya balla karışmış olarak, her iki halde de; bünyenin yaşına, sağlık derecesine, varsa hastalığın ağırlığına, veya istenilen maksimum kuvvet seviyesine veya istenilen rahatsızlık derecesine göre değişir.

 

 

 

Arı sütü enerji ve dayanıklılık gibi sinir sistemini desteklemek ve stresi azaltarak sağlamak B Kompleks vitaminleri zengin bir kaynağıdır. Vitamin A, onların güçlü antioksidan ve anti-aging faydaları bilinen C, D ve E içerir, ve amino asitler ve mineraller zengin bir kaynağıdır.

 

Arı sütü, çeşitli koşullarda tedavi ve iyi bir genel sağlığı korumak için Çin Tıbbı uygulayıcılar tarafından yüzyıllardır kullanılmaktadır. Hatta Mısır Kraliçesi Kleopatra'nın güzelliği onun etrafında kadınların aştı sağlamak için gizli Royal Jelly kullandığı söylenir.

Ne olursa olsun gerçeği, Royal Jelly besin içeriği, sağlık, güzellik ve canlılık mükemmel bir kaynak olabileceğini düşündürmektedir. Doğal besinler açısından zengin, Royal Jelly genellikle cilt sağlığı, güzellik ve mutluluk ile birlikte vitamin ve minerallerin yüksek düzeyde içerir.

 

B Kompleks vitaminleri zengin bir kaynak, Arı Sütü, enerji seviyesi ve dayanıklılığı artırma ruh iyileştirmek ve stresi azaltmak için yararlı olabilir. Vitamin A, C ve E ile, antioksidan alımını arttırmak ve yaşlanma görsel işaretler geliştirmek için harika bir yoldur. Arı sütü muhafaza gücü ve güzelliği ile ilgilenenler için çok popüler hale geldi ve neden güçlü dişler ve kemikler için D vitamini ile birlikte, biz görebilirsiniz.

 

Ayrıca arı sütü olarak da bilinen arı sütü, o hemşire işçi arıların sefalik bezlerinden salgılanan süt-beyaz jelatinimsi bir maddedir. Bu arı büyüme ve gelişimini teşvik tek amacı için yapılır. Arı sütü olmadan, kraliçe arının işçi arıların farklı bir olurdu ve uzun olarak yaklaşık yaşayacaktı; 60-90 gün. Arı sütü sadece oluşan bir diyet ile beslenen, kraliçe arı beş ile yedi yıl arasında, diğer arılar ve insan hayatı boyutu iki katına büyüyor!

 

Bilim Royal Jelly üreyemiyorlardı olduğunu, bu zengin besin madde yapımında yer tam malzemeler ve oranlarda bal arıları sadece bilinen bir sır olarak kalır! 

 

 

Etiketler: royal jelly arı sütü, anzer poleni, bal poleninin faydaları, arı sütü tableti, aksu vital polen, baltek arı sütü, karakovan balının fiyatı, arı poleni nasıl kullanılır, arı sütü kapsülü, arı sütü nereden alınır, Polen arı sütü, bal ve polen karışımı, aksu vital, arı kovanı fiyatları,  arı sütü nerden alınır, bal poleni, arı sütü satışı, kafkas ana arı, ana arı üreticileri, ana arı ırkları, arı sütü nerede satılır, anzer arıcılık, gerçek arı sütü, polen ve arı sütünün faydaları, arı poleni kullanımı, hakiki karakovan balı, polen arı sütü bal karışımı, petek arı, arı poleni, anzer balının faydaları, arı balının faydaları, kafkas ana arı fiyatları,  arı sütünün faydaları nelerdir, çiçek poleni, petek balı fiyatları, arı polenin zararları,  arı sütü maskesi,arı sütünün zararları, kestane balının fiyatı, arı sütü kullananlar, kafkas bal, arı zehiri, polen bal karışımı, bal polen karışımı, polenlerin faydaları,organik bal, polenin faydası, ,polenin yararları,arının faydaları, ana arılar, karakovan arıcılık,ana arı ızgarası,petek bal fiyat,aksu vital arı sütü, petek bal fiyatları,arı poleni nasıl yenir, bal arıcılığı, arı polenin yaraları, arı sütünün fiyatları, ana arı satışları, Arı sütü polen bal, Arı sütü fiyatı, ana arı satış, arı dünyası, arı süt, ana arı, arı sütü, Arı bal, ana arı satışı,  saf arı sütü, arı ürünleri, arı malzemeleri, arı sütü üretimi, arı sütü poleni, arı sütü polen bal, arı sütü bal polen, polen nasıl kullanılır, saf arı sütü, ana arı satışı, arı dünyası, arı sütü fiyat, ana arı satışları, arı bal

 

 

 

 

 

 

 

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Royal

Jelly

Arı

Sütü