Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Romatoit Artrit Bitkisel Tedavi
Romatoit Artrit Bitkisel Tedavi
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Romatoit Artrit bitkisel tedavi,romatoit artrit rahatsızlığının bitkisel tedavisi hakkında bilgiler aşağıdaki makalemizde yer almaktadır.Romatoit artrit bitkisel tedavisi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için aşağıdaki maklemize göz atmanızı tavsiye ederiz.

Romatoid Artrit sadece eklemleri değil, aynı zamanda kemik iliği, karaciğer, bağ doku, kaslar ve böbrekleri de etkileyebilmektedir. Kronik sistemik romatizmal bir rahatsızlıktır.

Romatoid Artrit hastalığı için ilk olarak mutlaka doktora gidilmesi önerilir. Fakat bunun yanında tamamlayıcı olarak şifalı bitkiler ile hazırlanan bitkisel kürler ile altermetif, yardımcı bir tedavi uygulanabilir.

Prof. Dr İbrahim Saraçoğlu, Romatoid Artrit Hastalığı için Lavanta kürü.


Hazırlanışı:


1 su bardağı kadar su içerisinde 1 tatlı kaşığı kadar lavantayı 10 dakika demleyin ve ılıttıktan sonra süzün. Hergün akşam yemeğinden ortalama 2 saat sonra 1 bardak için.
Uygulanışı:


Kürün uygulama süresi 2 haftadır. 2 hafta sonunda şikayetlerinizde istediğiniz kadar azalma olmaz ise kürü haftada 3-4 defa uygulayın. Zaman içerisinde istediğiniz ölçüde romatoid artrit şikayetlerinden kurtulacaksınız.

Kullanımı:

Ayrıca Romatoid Artrit için lavanta kürü uygularken düşük numaralı beYaz undan üretilmiş gıdalardan uzak durmanız gerekmektedir. lavanta kürüne ek olarak siyah üzüm çekirdeği ezerek tüketmeniz de faydalı olacaktır.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
 • Nilgünmerhaba romatoit artrit hastasıyım. lavanta kürü yaparken kuru veya taze olması önemli mi?
 • Şifa MarketTaze olarak öneririz. Ayrıca artritte tedavi destek ürünü için aşağıdaki linki inceleyebilirsiniz. Bilgi Hattı : 0224 2-3-4-5-6-7-8
  http://sifamarket.com.com/bitkisel/artrt-zencefil-karisimli-set.html
 • Deniz Kaptanmerhabalar benim romatait artrit rahatsızlığım var konuyla ilgili nasıl bir tedavi uygulamalıym . ne kadar sürede tedavi edilir ? Bu konuda bilgilendirir misiniz ? En kısa sürede cevabınızı bekliyorum . Teşekkür ederim , İyi çalışmalar .
 • Dilara ShafiyevaMerhaba romatoid artirid bitkisel tedavisi icin neden istifade ede bilerem
 • Şifa MarketRomatoid artrit hastalık, sıklıkla vücuttaki deri, kan damarları, kalp, akciğer ve kaslar gibi birçok eklem dışı dokuyu da etkilediği için sistemiktir. Multifaktöryel bir mekanizmayla ortaya çıktığı düşünülse de kesin nedeni ortaya konamamıştır. Romatoid artrit tedavisinde önerdiğimiz bitkisel ürünler bunlardır, linki tıklayın lütfen Bilgi Hattı : 0224 2-3-4-5-6-7-8
  http://sifamarket.com.com/bitkisel/rmtd-artrt-kusburnu-karisimli-set.html
 • Romatoit

  Artrit

  Bitkisel

  Tedavi