Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Reishi Mantarı Faydaları
Yeşilex Panax Ginseng Ekstraktı 680 mg (60 Kapsül)
83,00 TL
Ürün Fiyatı

5897
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak (10 Kapsül)
79.00 TL
Ürün Fiyatı

101636
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak Macun (230 gr.)
59.00 TL
Ürün Fiyatı

70626
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Reishi Mantarı Faydaları

Reishi mantarı faydaları,kırmızı reishi mantarının faydalarının yer aldığı makalemiz aşağıda bulunmaktadır.Reishi mantarı faydaları hakkında bilgi sahibi olmak için aşağıdaki makalemizi mutlaka okumanızı öneririz.

Reishi Mantarı Faydaları;

* Kırmızı Reishi mantarının Bağışıklık Sistemi üzerindeki güçlendirici ve harekete geçirici etkileri ile kanserli tümör oluşumu ve tümör gelişimini azaltıcı özellikler taşımaktadır.

* Kırmızı Reishi mantarı antioksidan özelliği ile de kansere karşı korunmada önem taşımaktadır.Yüksek tansiyonu (hipertansiyon) yani kan basıncını düşürücü etkileri vardır.

* Kanın pıhtılaşma özelliğini azaltarak, kalp krizine ve inmelere karşı korucu özellik göstermektedir.Kandaki 'kötü' LDL kolesterol, trigliserid ve diğer kan yağlarının seviyelerini azalttığı gösterilmiştir.

* Şeker hastalarında ( tip 2 diabet) 12 hafta boyunca Kırmızı Reishi mantarını kullanımının; kan şekeri seviyelerinin düşürdüğü gösterilmiştir.

* Antioksidan özellikleri ile; serbest radikallerin zararlı etkilerine karşı vücudu koruyarak, yaşlanmayı Geciktirici (anti-aging) özellik göstermektedir.

* Kırmızı Reishi Mantarının içerdiği bazı etken maddeler (triterpenoidler) cildi güzelleştirici, cildi güçlendirici ve yara iyileşmesini hızlandırıcı özellikleri bulunmaktadır.

* Kullanımı ile sakinleştirici özellikler gösteren Kırmızı Reishi mantarı; halsizlik ve uykusuzluğa karşı olumlu etki göstermektedir.

* Ayrıca bağışıklık sistemini güçlendirerek ve de anti-inflamatuvar (iltihap önleyici), Anti-viral ( virüs karşıtı / virüs öldürücü) etkileri ile mikropların (ör: GRİP virüsü) oluşturduğu hastalıklara karşı önemli bir direnç sağlamaktadır.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Reishi

Mantarı

Faydaları