Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Rahim Duvarının Kalınlaşması Bitkisel Tedavisi
Rahim Duvarının Kalınlaşması Bitkisel Tedavisi
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Rahim Duvarının Kalınlaşması Bitkisel Tedavisi : Rahim duvarının kalınlaşmasını nasıl anlayabiliriz derseniz ilişkiden sonraki gün eğer beklenmedik bir şekilde kanama meydana geliyorsa bu Rahim Duvarı kalınlaşamasının göstergesidir bayanlar. Rahimdeki bakteriler nedeniyle tahimde yaralar meydana gelebilir ve bu sorun jinekolojik destek ile giderilmek durumundadır.

İlişkşden sonra kanamalalrn takip edilmesi gerektir.Eğer adet dönemi öncesi ilişkiye girmişseniz ve ardından kanama gelmişse bu adet öncesi bir akıntı da olabilir veya aynı durum adetten hemen sonra da görülebilir ama bunun dışında normal bir günde kanamalar meydana geliyorsa mutlaka dikkate alınmalıdır.

Rahim ağzında kanser öncüsü lezyonlar veya rahim ağzı kanseri ilişki sonrası kanama şeklinde belirti verebilirler. Bu nedenle ilişki sonrası kanama da ciddiye alınması gereken bir belirtidir.Bu şikayet ile başvuran hastalarda göz ile yapılan jinekolojik muayenede rahim ağzı temiz görülse bile pap smear olarak adlandırılan rahim ağzı kanseri tarama testi mutlaka yapılmalıdır.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
 • Nazire Bardakkaya46 yaşındayım s.a.t 15 nisan dr teşhisi rahim duvarı kalınlaşması bana önereceyiniz kür varmı teşekkürler
 • Şifa MarketEndometrial hiperplazi vakalarının çoğu östrojen hormonunun aşırı salınması ve progesteron hormonunun yetersiz kalması ile endometrial hücrelerin östrojen etkisi ile çoğalmasından meydana gelir. Özellikle kadınlarda adet dönemlerinde şiddetli, aşırı, pıhtılı adet kanamalarına ve ara kanamalara neden olabilir. Tedavi yöntemimiz için aşağıdaki linki inceyebilirsiniz. Allah şifa versin. Bilgi Hattı : 0224 2-3-4-5-6-7-8
  http://sifamarket.com.com/bitkisel/rhmdvr-klnlsms-soya-fasulyesi-karisimli-set.html
 • Melahat Boraselamlar 33 yşaındayım endometriozis hastası olduğum için çocuk olmuyor ve kan pıhtılaşması oluşuyor. doktor bu hastalığın kesin bir tedavisi olmadığını söylüyor. ben bitkisel bir tedaviye bakıyorum. ne tavsiye edersiniz?
 • Rahim

  Duvarının

  Kalınlaşması

  Bitkisel

  Tedavisi