Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Prostatit Tedavi
Prostatit Tedavi
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Prostatit Tedavi :

Prostatit bitkisel çözüm,Prostat iltihabının diğer adı olan prostatit rahatsızlığının tedavisine yardımcı olan bitkisel çözüm yolları hakkında bilgiler aşağıdaki makalemizde yer almaktadır.

Prostatit rahatsızlığının tedavisine yardımcı olan bitkisel kür hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için aşağıdaki makalemizi okumanız yeterli olacaktır.Prostatit bitkisel tedavisi için Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu prostatit kürü formülü..

Prostatite bitkisel ve doğal çözümler için kuru soğan kürü tarifi.. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu prostatit yüzünden oluşan şiddetli ağrıların bitkisel tedavisi için, 1 hafta süresince her gün sabahları ve akşamları ikişer tane orta boydaki kuru soğanın preslenip yarım dilim ekmekle birlikte tüketilmesini öneriyor.Bu presleme işlemi esnasında çıkan soğan suyu ziyan edilmemeli ve asla tuzlanmamalıdır.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu prostatit kürü uygulamasında soğanı presleme imkanı olmayanlara ise soğanı ağzıda iyice çiğnemelerini ve yarım dilim ekmekle beraber yutulmasını tavsiye ediyor. Ayrıca Sayın Saraçoğlu, havuç suyu sıkan aletlerle kuru soğanın preslenebileceğini ve kürde kullanılacak soğanların muhakkak çiğ olarak yenmesi gerektiğini söylüyor.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Prostatit

Tedavi