Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Prostat Masajı Nasıl Yapılır
Prostat Masajı Nasıl Yapılır
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Prostat Masajı Nasıl Yapılır: Prostat mucizesi olan p-2000 ile prostat ısı ve masaj terapi cihazının kombine kullanılmasıdır.

P-2000 prostat için gerekli besinleri sağlarken prostat ısı ve masaj terapi cihazı ise prostatı direk ısıtıp elektronik pulse masajı yapmak suretiyle daha fazla kan gitmesini sağlarken bağışıklık sisteminizi destekler.

Prostatınızı direk ısıtırken ( 42 c) elektronik pulse masajı yapar..şu anda dünyada prostat büyümesi ve prostatit vakalarında kullanılan en etkili ve en garantili tedavi programıdır. Program standart olarak prostat büyümelerinde 2 kutu p-2000 ve 1 adet prostat ısı ve masaj terapi cihazı, prostatit vakaları için ise süper 3 lü ve prostat ısı ve masaj terapi cihazından oluşmaktadır.

Prostat ısı ve masaj terapisi nedir?


Prostat masajı ve ısı terapisi prostatınıza daha fazla kan gitmesini ve küçülmesini sağlamak maksadı ile prostat ısı ve masaj terapi aleti ile prostatınıza kit muhteviyatında bulunan hprobe vasıtası ile anüsten içeri yerleştirerek yaptığınız direk masaj ve ısıtmadır.evinizin rahatlığında uygulayacağınızı bu program basit ve hijyenik bir yöntemdir.bağışıklık sisteminizide destekleyen ve prostatınızı küçülten etkili bir tedavidir.

Prostat masajının faydası nedir?

Prostat bölgesine yapılan masaj ve ısı uygulaması bu bölgeye olan kan akışlarını hızlandırmak sureti ile daha fazla oksijen taşınmasına imkan verecektir ve bu yolla bu bölgedeki bakteri ve sekresyonların prostat dışına atılmasını hızlandıracaktır.masaj ve ısı terapisi sonunda sonunda prostatdan sıvı gelmesi masajın etkili olduğunun bir işaretidir ( milking the prostate: prostatın sağılması)

P-2000 & prostat masajı programı hangi durumlarda uygulamalıyım?

Programı prostat büyümesi, prostatit vakalarında uygulayınız. Garantili tedavi yöntemidir prostat büyümesi vakalarında günde 3 adet p-2000 kapsülü alırken prostat masajı ve ısı terapisini yine günde bir kere 20 dakika olarak tekrarlayınız. Prostatit vakalarında p-2000 yada süper 3 lüyü önerilen dozlarda kullanırken prostat masaj ve ısı terapisini günde bir defa 20 dakika süre uygulayınız.

Prostat masaj aleti nasıl çalışır?

8 saat sarj edildikten sonra ful 2 saat kullanılabilmektedir.

P-2000

Beta-sitosterol içeren p-2000 formülünün hiçbir yan etkisi yoktur. Günümüzde prostat hastalıklarını iyileştirmede en güvenilir, en sağlıklı, Cinsel performansı artıran ve prostat tedavisinde kullanılan en güçlü ve en etkili gıda takviyesidir.

Beta-sitosterol içeren p-2000 aşağıda belirtilen bilinen prostat problemlerini tedavi eden en etkili doğal bileşimdir:

Sık sık damlama problemi
Prostat bölgesinde meydana gelen sürekli ağrı
Zayıf ve az miktarda idrara çıkma
Özellikle geceleri sık idrar ihtiyacı
Kontrol edilemez acil idrar ihtiyacı
İdrar zorluğu (başlatma ve bitirme)
İdrar esnasında ağrı ve idrarda kan
Pelvis bölgesinde ve sırtın alt kısmında sürekli ağrı
Ateşlenme ve soğuma
Seks gücünün azalması ve cinsel ilişkiden zevk almama
İktidarsızlık ve cinsel ilişki esnasında rahatsızlık

Beta-sıtosterol ihtiva eden p-2000 :

Prostat problemlerine kesin çare olacak olan pazardaki en güçlü ve en etkili ilaçtır. Bu yeni ürün sürekli olarak düzenli kullanıldığında prostat eski sağlığına kavuşacak ve kişinin cinsel sağlığını da düzenleyecektir. Sağlıklı kişilerde ise problemlerin başlamasını önleyecektir. The healthy prostate formula prostatı derhal iyileştirecek olan 8 doğal bitkiden oluşmuştur.

P-2000 formülünün faydaları :

Prostat kanseri riskini azaltır
Hiçbir yan etkisi yoktur
Acil idrar ihtiyacı problemini giderir
Büyümüş prostat bezini küçültür
İltihabı ve enfeksiyonu azaltır
Seks kalitesini ve arzusunu artırır
Daha iyi bir orgazm sağlar
İdrar akışını artırır ve kolaylaştırır
Daha sert bir ereksiyon sağlar

Önerilen kullanım:

Günde toplam 3 kapsül yemeklerden 30 dakika önce bir kapsülü bir bardak su ile alınız. Günde maksimum 6 kapsülü aşmayınız. Prostat dokusu çok az kanlan bir organımızdır. P-2000 den maksimum etkiyi alabilmeniz için önerilen dozlarda, düzenli olarak hiç aksatmadan toplam iki ay (60 gün) kullanmanız gerekmektedir. Bazı ağır vakalarda dozu günde 6 kapsüle kadar çıkarabilirsiniz. Eğer kullanmaya başladıktan bir ay sonra belirgin semptom azalmaları olmazsa lütfen bizi arayınız.

Uyarılar:

Önerilen dozu aşmayınız. 18 yaşından küçükler, bilinen sağlık problemi olan şahıslar doktora danışmadan herhangi bir gıda takviyesini kullanmamalıdır.% 100 doğal bileşenlerden oluşan p-2000 ürologlar tarafından reçete edilen diğer ilaçlarla beraber güvenle kullanılabilir. Etkileşim olmaz.

Şişe muhteviyatı : 120 kapsül

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Prostat

Masajı

Nasıl

Yapılır