Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Penis Kalınlaştırma
Penis Kalınlaştırma

Penis kalınlaştırma ve penis kalınlaştırma tedavisine yardımcı bitkisel ürünler ile penis kalınlaştırılır. Kampanyalı penis büyümesi ve kalınlaştırma tedavisine yardımcı bitkisel ürünler hakkında tüm açıklamaları bu makalede inceleyebilirsiniz...

Penisin uzama miktarı fiziksel özelliklerinize bağlı olarak değişmektedir. Eğer penise dışarıdan bir etki elmedikçe penis boyunuzun normalinde daha fazla büyümesi beklenilemez.

Penis büyütme konusunda penis üzerinde yapılan çalışmalar uzmanlarca da kanıtlanmış ve uzadığı saptanılmıştır. Peki penis büyütme egzersizleri nelerdir. Evde penis büyütme nasıl yapılabilir.

Nasıl Spor yapılarak kol ve bacak kaslarınızı geliştirebiliyorsanız. penise uygulanacak egzersiz hareketlerile onu geliştirebilir olduğundan daha büyük gözükmesini sağlayabilirsiniz.

Penis büyütme işlemi ve yapılan egzersizler kesinlikle uzun zamana yayılarak yapılmalıdır. Birden yüklenmemeli bu yan etkilerin ortaya çıkmasına neden olabilir.

Yapmanız gerekne penis büyütme işlemi uygulaması

- Yumuşak haldeki penisinizi elinizle başının hemen altından tutun. Çok fazla sıkmayın.

- Direkt olarak kendinizden 90 derece açıyla penisinizi ileri doğru çekin. 30 saniye bekleyin sonra sallayın

- 20 yada 30 dakika kadar bu işlemi uygulamaya devam edin.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Batuhan Banıçpeki bu egzersizi ayaktayken mi yapmalıyız?
  • Şifa Markethayır oturarak yapılır
  • Mustafa Uludemirciiyi günler sayın uzman bir sorum olacaktı kısa bir süre içinde dönüş yaparsanız sevinirim iyi çalışmalar.erkeklerin bana göre en büyük sorunlarından birisi sanırım bu penis olayı acaba gerçekten büyüme olabilirmi ve en etkili nedir büyümesi için ne yapılabilir.
  • Penis

    Kalınlaştırma