Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Penis Buyutme Egzersizi
Konu ile ilgili uzman kadromuzun tavsiye ettiği ürünü görmek için tıklayın

Penis Buyutme Egzersizi


Penis buyutme egzersizi teknikleri ile penis buyutmek mümkün mü? Bu sorunuza cevabı evet fakat bitkiler ile desteklenir ise. Yapılan araştırmalarda kadınlar için penis boyunun önemili olduğu aynı zamanda erkeklerinde ilişki sırasıda daha öz güvenli olduğu sonucuna ulaşılmıştır.Penis buyutme egzersizi nin önemi burada ortaya çıkmaktadır.


.

Penisinizi esneterek optimum sonuçlara ulaşmak için, penisin nasıl çalıştığını anlamalısınız. Penis kanla dolduğunda genişleyen hücrelerden oluşmuştur. Bu hücrelere kan aralıkları blood spaces denir. Kan aralıkları sertleşme dokunuz içinde yer alırlar ve aynı zamanda corpora cavernosa sertleşme dokusundan’da de­nirler. Penisinizi esnettiğinizde kanla dolan bölgeler de dahil ol­mak üzere penisin bütün bölgelerini esnetmiş olursunuz. Bu böl­geler belli bir ölçüde esnediğinde penis hem gevşemiş hem de sertleşmiş haldeyken daha da uzayacaktır. Çoğu kişinin anlamadı­ğı şey penisin muhtemelen sırf anatomisi yüzünden bedeninizin uzaması ve kalınlaşması en kolay kısmı olmasıdır. Ereksiyon bü­yüklüktür. Çünkü penisin içindeki hücreler belli bir büyüklüktedir. Egzersiz yoluyla doğal olarak boşlukların kanla dolmasına yol açarak yada eti esneterek penisin genişlemesi minimum çabayla mümkün olur.

1. Çok derin bir soluk alın. Şimdi dilinizi dışarı çıkarırken so­luğunuzu verin ve karnınızı düzleştirin. Penisinizin başını kavramak için başparmağınızı ve işaretparmağınızı kulla­nın. Diğer elinizi köküne koyun. Penisinizi çekin ve dilinizi daha dışarı doğru uzatın. Soluk almanız gerekene kadar çek­meye devam edin. Havayı bağırsaklarınıza gönderin. Soluk­suz kalana kadar khhhh sesi çıkararak soluğunuzu bırakın.

2. Adıma geçmeden önce bu adımı birkaç kez tekrarlayın.

3. Ayakta yada otururken penisinizin tamamen gevşek bir durumda olduğundan emin olun ve başının çevresinden kavrayın ama bu kavrayış acı verecek kadar sıkı olmama­lı. İyice kavramanız yeterli.

4. Penisinizi ortasında ve kökünde iyice bir esneme hissede­ne kadar önünüze doğru çekin. Ona kadar sayarken penisi­nizi bu şekilde tutun sonra dinlenin ve Cinsel organlardan gelen enerjiyi hissedin. Bunu üç kez tekrarlayın.

5. Şimdi sıkmış olduğunuz bölgeye kanı geri getirmek için penisinizi yaklaşık elli kez bacağınıza vurun.

6. Penisinizi yine çevresinden kavrayın. Dilinizi dışarı çıkararak soluk alın. Bu kez kökünün sağ tarafında iyice esnediğini hisse­dene kadar sol tarafınıza çekin. Ona kadar sayarken bu pozisyo­nu koruyun ve tekrar edin. Dinlenin ve cinsel enerjiyi başınızın tepe bölgesine yönlendirin.

7. Yine penisinizi elli kez bacağınıza vurun.

8. Penisinizi kavrayın. Dilinizi çıkarın ve soluğunuzu tutun ama bu kez kökünün sol tarafında iyice esnediğini hissedene kadar sağ tarafınıza çekin. Ona kadar sayarken bu pozisyonu koruyun. Üç kez daha tekrar edin.

9.
Yine penisinizi elli kez bacağınıza vurun.

Yönler

1.
Penisinizi başından kavrayın ve iyice esnediğini hissedene ka­dar dışarı doğru çekin.

2. Uzadıktan sonra penisinizi solunuza doğru dairesel bir hareket­le döndürmeye başlayın bükmeyeceksiniz, dairesel bir hare­ketle döndüreceksiniz. Penisinizin her bölgesinin ve kökündeki bütün bölgelerin iyice esnediğini hissetmelisiniz. Otuz kez dön­dürün, sonra birkaç saniye dinlenin ve anüsünüzü ve apışaranızı hafifçe kasın, Chi’yi yukarıya, başınızın tepe bölgesine yönlen­dirin.

3. Kan akışını tekrar sağlamak için penisinizi yine elli kez bacağınıza vurun.

4. İkinci adımı tekrarlayın ama bu kez penisinizi sağınıza doğru döndürün. Aynı önceki döndürme tekniğini kulla­nın, ama bu kez sağınıza doğru olsun. Otuz kez döndü­rün.

5. Birkaç saniye dinlenin, sonra bütün egzersizi üç kez da­ha tekrarlayın.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Penis

Buyutme

Egzersizi