Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Orjın Krem
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Orjın Krem

Orjın Krem olarak bilinen bu ürünün etkileri, faydaları ve zararları hakkında yararlanacağınız bilgiler bu sayfada sizlere araştırıp bulduk. Fakat sizlere bu krem orjin ürününü değilde sitemizde bulunan daha etkili ve daha güvenilir Safem masaj kremini öneriyoruz...

Orjin Krem, tamamen bitkisel ve tamamen doğal…

Orjin Krem, özellikle kaslarda oluşan kasılmalara ya da gerilmelere,içeriğinde bulunan bitkisel karışım sayesinde kan dolaşımını hızlandırarak müdahale eder ve bu kasların yumuşamasını, rahatlamasını sağlar.

İşte bu rahatlama sayesinde, Orjin Krem ağrıların azalmasına yardımcı olur.

Orjin Krem, bitki özlerinin el değmeden ve nanoteknoloji kullanılması sonucunda ortaya çıkar ve tamamen bitkisel, tamamen doğal ve hijyenik bir üretim şekline sahiptir.

Orjin Krem‘in üretiminde kullanılan nanoteknoloji sayesinde, vücudunuza uyguladığınız krem diğer kremlerden çok daha hızlı bir şekilde cildinizin altına nüfuz eder ve etkisini gösterir.

Orjin Krem‘i diğer kremlerden ayıran bir özellik de, sadece tamamen doğal olması değil; aynı zamanda hiçbir yan etkisinin olmamasıdır.

Orjin Krem, temelde kan dolaşımının yavaşlaması sonucu oluşan ağrıları hedef alır ve birbirini tetikleyen bu sorunlara, kan dolaşımını hızlandırarak çözüm getirir.

Orjin Krem‘i;


Kireçlenmelerde,
Kas ağrılarında,
Romatizmal ağrılarda,
Eklem ağrılarında,
Burkulma ya da incinmelerde,
Baş ağrılarında,
Migren nöbetlerinde,
Kas ezilmelerinde rahatlıkla kullanabilir ve çok kısa sürede etkisini görebilirsiniz.

Eğer bitkilerin gücüne inanıyorsanız ve kimyasal içerikli ürünlerin zararlarının farkındaysanız, Orjin Krem ile rahatlamak, sorunlarınızın çözümüne yardımcı olmak için daha fazla beklemeyin.

Safem Masaj Kremi 100 ml.Bu ürün gözler hariç vücudunuzun tüm bölgelerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir yardımcıdır.

Safem Masaj Kremi ağrılı bölgelerde masaj yapılarak uygulandığında o bölgeyi rahatlatır ve gevşetmeye yardımcı olur. Bu rahatlamaya geçiş emsalsiz derecede süratli ve etkili olur. İçeriğinde bulunan Yabani Nane Yağı, Dağ Kekiği Yağı, Hardal Yağı, Biberiye Yağı ve diğer doğal unsurlar, bilimsel etiğin ışığında geleneksel yöntemlerden de istifade edilerek dormülize edilmiştir. Safem masaj kremi yoğun kıvamı ve etkisiyle emalsizdir.

Safem masaj kremi hiç bir şekilde yabancı ve koruyucu madde içermez. İçeriği, ülkemiz ve dünyanın en verimli bölgelerinde, doğal şartlarına sadık kalarak üretilen bitkisel droglarla zenginleştirilmiştir. Safem Masaj Kremi' ni diğer ürünlerden ayıran en büyük özelliklerini şöyle sıralayabiliriz.

- Vücutta ilk absorbe ( emilme ) edilme süresi 5 dakikadır.

- Bu etki 40 dakika içiçinde en üst seviyeye ulaşır.

- Dünyada üretilen benzer tüm ürünler 2 etkiye sahiptir.

- Sıcak yada soğuk etki gösterirler.

- Safem Masaj Kremi vücudun dışında soğuk, içinde sıcak etki gösterir.

Bu, dünyada nadir bir araya gelen Safem Masaj Kremi' nin sahip olduğu çift yönlü bir özelliktir.

Tıp dünyasının araştırmalarına göre akut ve kronik baş ağrısının sebeplerinden bazıları;


- Stres

- Yorgunluk

- Boyun Kaslarının Gerilmesi

- Tansiyon Dengesizliği

Hayatımızı adeta bloke eden baş ağrısını yenmenin en iyi iki yolu stresten uzak durmak ve Safem masaj kremi kullanmak.

Baş ağrısında en iyi sonucu almak için Safem masaj kremi'ni akapunktur noktaları olarakta bilinen şu noktalara dairesel olarak uygulayın;

- Şakaklar
- Alında iki kaşın ortası
- Sağve sol boyun kasları

Safem Masaj Kremi çok kısa bir süre içinde bu noktalardan absorbe edilir.Baş ağrılarınız sizi terk ederken siz de günlük yaşamınıza geri dönersiniz.

Çektiğiniz ağrıların sebebi bir bel fıtığı,siyatik enfeksiyonu veya basit bir kas spazmı olabilir.
Sebep ne olursa olsun bu ağrılar kaslarımızı kuşatan sinirler yardımıyla hissedilir hale gelir.İşte tam burada Safem masaj kremi devreye girer.Çünkü bu tarz rahatsızlıklarda yardımcı terapi olan masaj vazgeçilmezlerden biridir.

Masajın vazgeçilmezi,Safem Masaj Kremi...

Safem masaj kremi dünyada nadir bulunan bir yöntemle formülize edilmiştir. Bu formül sayesinde kremin zengin içeriği büyük bir hızla doku altına iner.Baskı gören bölgenin gevşemesini ve rahatlamasını sağlamaya yardım eder.
Bel ağrısı halk arasında çok yaygın ve çeşitlilik gösteren bir hastalıktır.Bel ağrısı şikayetlerinde mutlak bir süratle teşhise gidilmesi tedavi sürecini olumlu yönde etkilerini gösterir..
Erken teşhis çoğu zman bu tür rahatsızlıkların konservatif (cerrah dışı) yöntemler ile tedavi edilebilmesine imkan verir.Bu ağrılar önemsenmediği takdirde,zamanla hayatınızı etkisi altına alır ve zorlaştırır.Rutin tedavi programlarına yardımcı olarak Safem masaj kremi'ni gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Eklem Ağrılarımı Çekiyorsunuz ?

Bu ağrılar yaşamınızı oldukça zorlaştırıyor olmalı.Günlük faliyetlerinizi bile kısıtlıyor olabilir.Eğilip kalkamazsınız,rahat hareket edemezsiniz,hatta sabit bile duramazsınız.
Eklem ağrılarınız,Kireçlenme kaynaklı, veya romatizmal hastalıklarla alakalı olabilir.Sebep her ne olursa olsun,Safem masaj kremi sizi ve hareket kabiliyetinizi özgürleştirecektir.
Ağrılı eklemlerinize iç ve dış yönlü olarak (Örneğin; diz kapağınızın hem arka hem ön tarafına) dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayınız.Uyguladığınız bölgeye bir bez veya bandaj yardımıyla kapatmanız etkiyi hızlandırıp arttıracaktır.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Orjın

Krem