Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Organik Saç Boyaları
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın


Organik Saç Boyaları

Organik Saç Boyaları , 3N Koyu Kahve Bu Özelliği ile Tüketicilere Sadece Bitkisel Olmaktan Çok Daha Fazla Sağlık Sunar.Boyanın içeriğinde kullanılan bitki ve meyveler, organik tarım şartlarında yetiştirilmiş ve organik ürün olarak sertifikalandırılmıştır.

Bir bitkinin organik sıfatını alabilmesi için organik tarım şartlarında yetiştirilmiş olması gerekir.

Organik tarımda, kullanılan toprağın zehirli madde kalıntısı içermemesi ve bitkinin üretimi sırasında yine hiçbir yasak maddenin kullanılmaması esastır.

Toprağın daha önce kullanılmış olabilecek zehirli, kimyasal maddelerden temizlenebilmesi için 7 yıl süre geçmesi gerekir.

Test edilen toprak eğer organik tarıma uygun bulunursa üreticiye organik tarım yapma izni ve belgesi verilir; ancak bundan sonra şartlara uygun yetiştirilen bitki ve meyveler organik olarak nitelendirilir ve sertifikalanır.

Organic Natural Colors boyalarının üreticisi Herb UK Co.Ltd. firması, üretim için gerekli bitkisel hammaddeleri, bahsi geçen sertifikalı organik hammadde üreticilerinden alır ve kullanır.

Organic Natural Colors kalıcı saç boyaları, sertifikalı organik ürünler olan soya fasulyesi, aloe vera, hindistan cevizi, mısır, palmiye fıstığı, buğday yağı, muz, badem yağı, greyfurt, portakal, E ve C vitaminlerini içermektedir.

Organic Natural Colors, tüketicilerin güzellik - sağlık ikileminde kalmamaları için bitkisel boyaların sunduğu sağlığı, kalıcı boyaların sunduğu etkili sonuçlar ile birleştirmeyi başarmıştır. “Hem güzellik, hem sağlık” diyen tüketiciler için harika bir çözümdür.

Doğal olarak güzel…

CANLILIK VE PARLAKLIK: Saçınızda canlı ve ışıltılı sonuçlar yaratır.

GÜÇ: Boya işlemi sırasında saçınızın içten dışa güçlenmesine ve korunmasına yardımcı olan organik sertifikalı meyveler ile doğal özlerden oluşan eşsiz bir formülle hazırlanmıştır.

BEYAZ KAPATMA: Mükemmel beyaz kapatma özelliğine sahiptir, kullanım kılavuzundaki talimatlara uyulduğu takdirde harika sonuçlar alınır.
KALICILIK: Düşük pH değerine sahip olması saç üzerindeki pul tabakasının daha iyi kapanmasını ve bu sayede rengin daha uzun süre saçta kalmasını sağlar.
YUMUŞAKLIK: İçeriğindeki E ve C vitaminleri ile saçın protein ve nem dengesini korur ve yumuşaklık verir.

TEMİZLİK: Ciltte leke bırakmadan renk elde edilir.

GENİŞ RENK YELPAZESİ: 28 çarpıcı renk ile modayı evinize getirir.

Doğal olarak sağlıklı...

AMONYAK İÇERMEZ: Solunum yolları rahatsızlığına sebep olabilen amonyak, Organic Natural Colors‘ta yoktur.

RESORSİNOL İÇERMEZ: Lenf sisteminde bozulmalara, ciltte yaralara, eklem rahatsızlıklarına ve hatta lenfomaya sebep olabilen resorsinol, Organic Natural Colors‘ta yoktur.

SOYA: Ana maddesi soya yağıdır.

KOKU: içeriğindeki meyve ve bitki özleri Organic Natural Colors‘a hoş bir koku verir. Boya işlemi sırasında amonyak kokmaz, ortama meyve kokusu hakim olur.
FERAHLIK: Saçı ferahlatan ve yapılandıran organik karakafes özü, rahatlatıcı organik Papatya özü ve saç derisini nemlendiren, serinleten organik Aloe Vera maddelerini içerir; saçta kurumaya sebep olmaz.

CİLT VE ALERJİ: Alerjik ve hassas ciltler için daha güvenlidir. Amonyak içermediği için cildi yıpratmaz veya tahriş etmez.
BAKIM: Kutu içerisinde organik içerikli Natural Colors şampuan ve Natural Colors conditioner (bakım kremi) içeriklerindeki organik hammaddeler sayesinde boya sonrası saçınızın yeniden yapılanmasına yardımcı olur.

ÇEVRE İLE DOST: Organic Natural Colors, formülünde kimyasalların kullanımından olabildiğince kaçınmıştır. Bu yüzden boya sonrası üretilen atıklar çevreye en az zarar veren türdendir.

HAYVANLAR İLE DOST: Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir ve formülünde hayvansal içerik yoktur.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Organik

Saç

Boyaları