Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Olay Krem Yorumlar
Olay Krem Yorumlar
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Olay Krem Yorumlar : Herşeyden önce açıklanması gerek bir konuya değinelim. Olay Krem adı altında piyasada satılan tek çeşit bir ürün yoktur.Hemen her sektörde görülen klasik uygulama, çok satılan bir ürünün benzerlerini üretme girişimleri Bitkisel Kremler için de geçerlidir ve bir çok firma bitkisel krem adı altında farklı farklı ürünler piyasaya sürmektedirler.Bitkisel içerikli bir krem satın almayı düşünüyorsanız köklü ve bilinen firmaların ürettiği ürünleri, yine köklü ve bilinen internet sitelerini tercih etmenizi öneriyoruz.

Malum olduğu üzere son zamanlarda bir çok farklı bitkisel ürün popüler olup zamanla unutulmakta ve yerini yeni yeni bitkisel ürün ya da bitkiler almakta.Kimi zaman toplumca tanınmış bir çok ünlü ismin de reklamlarında rol aldığı bu ürünlerin gerçekten faydalı olup olmadığı konusu ise tam bir muamma.Ama özellikle internet ortamındaki bilgileri nasıl yorumlamanız gerektiği konusunda vereceğimiz ipuçlarını değerlendirerek bu türden herhangi bir ürün almadan önce size yardımcı olabilecek mini bir öneri yazısı hazırladık. Herşeyden önce tv ya da farklı medya ağlarıyla, ünlü isimleri kullanarak size ulaşan ürünler kesin işe yarıyordur diye bir şey kesinlikle doğru değildir.Eğer öyle olsaydı aynı ünlü isimler her yıl aynı türden başka bir ürün reklamında boy göstermez işe yarayan ürünler de yıllarca popülerliğini korurdu.

Bu türden ürünlerin (zayıflama, kilo alma, Cinsel güç artırma) hedef kitlesi olan pazar inanılmaz ölçüde büyük ve sürekli yenilenen bir pazar olması sebebiyle üretici firmalar, çok ciddi reklam masraflarını kolaylıkla göze alabilmektedirler. Örnek olarak, aslında zayıflamaya sadece yardımcı olabilecek ürünler sanki hiç bir şey yapmanıza gerek kalmadan sizi zayıflatacakmış gibi lanse edebilmektedirler.Burada problem, ticari çıkarları için yanıltıcı bilgiler vermekten çekinmeyen firmalarda olduğu kadar tüketicilerin de kolay yoldan ve zahmetsizce amaca ulaşma konusundaki istekleridir.

Peki bu türden bir ürün hakkında araştırma yaparken izleyeceğimiz yol nedir?


1. Ürün hakkında firmanın verdiği bilgileri dikkatli inceleyin.Öncelikle izin belgesinin olup olmadığına bakın.Firmanın daha önceden üretmiş olduğu diğer ürünlere de bakabilirsiniz.İnternet ortamında genelde daha hızlı para kazanmak için kısa süreliğine site açarak belirli bir ürünü satıp sonra ortadan kaybolan firma (ya da sitelerden) alışveriş yapmamaya özen gösterin.Bu türden bir ürün alırken mutlaka güvenilir bir siteden alışveriş yapmayı tercih edin.(https://www.sifamarket.com// gibi köklü ve büyük internet siteleri zaten bu tür ürünleri siteye koymadan önce ürün ve firma hakkında hassas incelemeler yapar ve ondan sonra sitesinde bu ürüne yer verir.)

2. Ürün hakkındaki bilgilerin samimi olup olmadığı konusunda hislerinize güvenin.Eğer bir ürün tanıtımında sık sık "Mucize", "Kesinlikle işe yarayacak", "1 Numara" gibi hiçbir belgeye dayanmayan ifadeler veriyorsa o siteden hemen uzaklaşın.Çünkü ne doğal ne de tıbbi bir ürün hakkında her insanda %100 işe yarayacağı konusunda garanti vermek söz konusu olamaz.

3. Bitkisel içerikli ürün ve diğer benzer ürünler hakkında araştırma yaparken mutlaka daha önce kullananların yorumlarını göz önünde bulundurun. Fakat yorumların genel olarak hangi markaya ait ve hangi ürüne yönelik olduğuna dikkat edin.Yani bir ürettiği ürünün hakkındaki yorumlar negatifse bunu diğer bitkisel ürünlerde işe yaramıyor şeklinde değerlendirmeyin.

4. Yapılan yorumları okurken unutmamanız gereken bir diğer konu da, yapılan araştırmalarda insanların memnun olmadıklarında bunu dile getirme alışkanlıkları memnun olduklarını dile getirme alışkanlıklarından daha fazladır.Yani ürünü kullanmış ve fayda görmediğini söyleyen bir tüketicinin bunu internette paylaşma ihtimali, kullanıp memnun kalmış bir tüketicinin paylaşma ihtimalinden daha fazladır.Bu durumda düşündüğünüzden daha fazla negatif yorum görmeniz direkt olarak üründen soğumanıza etki etmemeli.

5. Gerek Bitkisel içerikli ve gerekse diğer benzer ürünler için yapılan yorumları incelerken tüketicinin ürünü doğru kullanıp kullanmadığı hakkındaki bilgiyi de göz önünde bulundurun.Bir çok kişi ürün hakkındaki aşırıya kaçan yorum ya da abartılı bilgilere kanıp örneğin gerçekten yemek yeme alışkanlıklarını değiştirmeden zayıflayabileceğini düşünmektedir.Oysa kişinin kendi irade ve kararlılığını ortaya koymadan sadece bitkisel bir preparatla bu sorunun çözümünü sağlamak gerçekten "mucizelere" kalmıştır.

6. Ayrıca bu türden hem bitkisel hem de tıbbi ürünlerin Dünyada genel kabul görmüş %20 ila %30 arasında değişen Placebo etkisini de göz önünde bulundurun.(Placebo:Hastanın, verilen ilacın 'işe yarayacak' ilaç olduğunu düşünmesinden gelen olumlu etki) Yani bütün bu koşullarda bu türden bir ürünü almadan önce kullanıcı yorumlarını incelerken pozitif yorumların oranı %50 ve üzerindeyse ürün için başarılı bir ürün yorumunu yapmak yanlış olmaz. Tekrar belirtelim alışverişinizi bilinen bir ineternet sitesinden satın alacaksanız, site bu ürünler hakkında satışa sunmadan önce araştırma yapmış ve aynı içeriğe sahip görünen bir çok markanın içerisinden en iyisini sizlere sunmayı amaçlamıştır.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Olay

Krem

Yorumlar