Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Nikotin Sakızı Fiyatları
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Nikotin Sakızı fiyatları

Nikotin Sakızı fiyatları ve merak ettikleriniz

Nikotin Sakızı fiyatları?Sorusuna yanıt olarak Nikotin Attırıcı bitkisel tedavi yöntemi ve Nikotin Attırıcı bitkisel tedavisi hakkında faydalanacağınız bilgiler bu makalede yer almaktadır.

Sigarayı sakızla bırakın.
+ KDV
10,17 TL
Ürün Fiyatı :
12,00 TL
KDV Dahil :
11,64 TL
Havale / EFT (-%3) :
11,64 TL
Posta Havalesi (-%3)

Nicotinell Nikotin Sakızı

Her sakız, 2 mg nikotin ve diğer yardımıc madeler yanında sorbitol, asesulfam K, sakarin, sodyumsakarin, ksilitol, mannitol ve titandioksit içermektedir.

Sigaranın akciğer ve mesane kanserlerine neden olduğu bilimsel olarak kanıtlandı. Gerek sağlık, gerekse ekonomik boyutuyla gelişmiş ülkelerde öncelikli bir sorun olarak kabul edilen Sigara bağımlılığına son vermek için dünyanın önde gelen sağlık örgütleri geniş çaplı kampanyalar başlatıyor; bu kampanyalarla kamuoyunu sigara alışkanlığının yol açtığı problemlere karşı uyarıyor.

Bilim çevrelerinin sigarayı bırakma konusundaki uyarıları bazen hedefine ulaşsa da, nikotin bağımlılığının ve nikotinin neden olduğu yoksunluk sendromlarının etkileri nedeniyle sigarayı bırakma çabası genellikle arzulanan hedefe ulaşamıyor.

Novartis, sigarayı bırakmak isteyen bağımlılar için geliştirdiği Nicotinell Sakız ile, tiryakilerin sigaradan vazgeçmesini kolaylaştırmayı hedefliyor. İçeriğindeki 2 mg nikotin ve yavaş salıverilme özelliği ile kandaki nikotin düzeyini belirli aralıklarda tutan Nicotinell Sakız, sigara içme isteğini azaltıyor. Önerilen pozolojiye uygun kullanıldığında hem nikotin bağımlılığı basamaklı olarak azalıyor, hem de sigaranın bırakılmasıyla nikotin dışı toksik maddelerin neden olduğu zararlı etkiler yaşanmıyor. Nicotinell Sakız, naneli ve meyvalı olarak iki farklı tat seçeneği ile reçetesiz alınabiliyor.

Avrupa ülkelerinde, nikotin sakızları sigara tiryakileri tarafından pratik ve kısa süreli etkin bir çözüm olarak görülüyor. Hastaneler, işyerleri, alışveriş merkezleri gibi sigara içilemeyen kapalı mekanlarda, nikotin sakızları nikotin yoksunluk sendromunun yaşanmaması için sigara tiryakilerinin tercih ettiği yöntemler arasında yer alıyor.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Nikotin

Sakızı

Fiyatları