Şifa Market
Anasayfa Dini Bilgiler Tıbb-i NebeviSağlık ve AktüelHerbalistlerAlternatif TıpBurçlarBitkisel ReçetelerŞifalı Dualar
Bitki SözlüğüHastalıklarİsimler SözlüğüŞifalı TaşlarMucizevi BitkilerRüya TabirleriYemek Tarifleri Şifa Forum
Nikotin Sakızı Fiyatları

Nikotin Sakızı fiyatları

 Nikotin Sakızı fiyatları ve  merak  ettikleriniz

 

 

 

 

 

Nikotin Sakızı fiyatları?Sorusuna yanıt olarak Nikotin Attırıcı bitkisel tedavi yöntemi ve Nikotin Attırıcı bitkisel tedavisi hakkında faydalanacağınız bilgiler bu makalede yer almaktadır.

 

 

 Sigarayı sakızla bırakın.
+ KDV
10,17 TL
Ürün Fiyatı :
12,00 TL
KDV Dahil :
11,64 TL
Havale / EFT (-%3) :
11,64 TL
Posta Havalesi (-%3)Nicotinell Nikotin Sakızı
 
Her sakız, 2 mg nikotin ve diğer yardımıc madeler yanında sorbitol, asesulfam K, sakarin, sodyumsakarin, ksilitol, mannitol ve titandioksit içermektedir.

Sigaranın akciğer ve mesane kanserlerine neden olduğu bilimsel olarak kanıtlandı. Gerek sağlık, gerekse ekonomik boyutuyla gelişmiş ülkelerde öncelikli bir sorun olarak kabul edilen Sigara bağımlılığına son vermek için dünyanın önde gelen sağlık örgütleri geniş çaplı kampanyalar başlatıyor; bu kampanyalarla kamuoyunu Sigara alışkanlığının yol açtığı problemlere karşı uyarıyor.

Bilim çevrelerinin sigarayı bırakma konusundaki uyarıları bazen hedefine ulaşsa da, nikotin bağımlılığının ve nikotinin neden olduğu yoksunluk sendromlarının etkileri nedeniyle sigarayı bırakma çabası genellikle arzulanan hedefe ulaşamıyor.

Novartis, sigarayı bırakmak isteyen bağımlılar için geliştirdiği Nicotinell Sakız ile, tiryakilerin sigaradan vazgeçmesini kolaylaştırmayı hedefliyor. İçeriğindeki 2 mg nikotin ve yavaş salıverilme özelliği ile kandaki nikotin düzeyini belirli aralıklarda tutan Nicotinell Sakız, Sigara içme isteğini azaltıyor. Önerilen pozolojiye uygun kullanıldığında hem nikotin bağımlılığı basamaklı olarak azalıyor, hem de sigaranın bırakılmasıyla nikotin dışı toksik maddelerin neden olduğu zararlı etkiler yaşanmıyor. Nicotinell Sakız, naneli ve meyvalı olarak iki farklı tat seçeneği ile reçetesiz alınabiliyor.

Avrupa ülkelerinde, nikotin sakızları Sigara tiryakileri tarafından pratik ve kısa süreli etkin bir çözüm olarak görülüyor. Hastaneler, işyerleri, alışveriş merkezleri gibi Sigara içilemeyen kapalı mekanlarda, nikotin sakızları nikotin yoksunluk sendromunun yaşanmaması için Sigara tiryakilerinin tercih ettiği yöntemler arasında yer alıyor.

Yorumlar Yorum Yazmak İçin Tıklayın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden sifamarket.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

%100 Güvenli Alışveriş

Copyright © 2013 Şifa Market. Tüm hakları saklıdır.