Şifa Market
Anasayfa Dini Bilgiler Tıbb-i NebeviSağlık ve AktüelHerbalistlerAlternatif TıpBurçlarBitkisel ReçetelerŞifalı Dualar
Bitki SözlüğüHastalıklarİsimler SözlüğüŞifalı TaşlarMucizevi BitkilerRüya TabirleriYemek Tarifleri Şifa Forum
Nefes Açıcı Şifalı Bitkiler

Nefes daralmasına neden olan bronşit, Astım ve Sigara kullanımı gibi durumlarda nefes açıcı bitkisel tedavi olumlu sonuçlar veriyor.

Akciğerlerdeki rahatsızlıklar, soğuk içecekler, kirli ve tozlu hava koşulları solunum yolu enfeksiyonlarına ve nefes alma güçlüklerine neden oluyor. Bronş Açıcı bitkiler solunum yolu rahatsızlıklarına, akut öksürüğe ve gribal hastalıkların neden olduğu zor nefes alma durumuna iyi geliyor.

Çörek Otu ve Ebegümeci bitkisiyle yapılacak bitki çayları sayesinde daha rahat nefes almaya başlayacaksınız.

Çörek Otu öncelikle toz haline getirilerek bir miktar bal ile karıştırılmalıdır. Günde 3 defa her yemek öncesi olmak şartıyla 1 çay kaşığı tüketilir.

6 gram civarı rendelenmiş Ebegümeci bitkisi 1 bardak kaynar su ile 10 dakika demlemeye bırakılır. Bu bitki çayından 3 bardak günde içilir.

Yorumlar Yorum Yazmak İçin Tıklayın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden sifamarket.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

%100 Güvenli Alışveriş

Copyright © 2013 Şifa Market. Tüm hakları saklıdır.