Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Nefes Açıcı Şifalı Bitkiler
Nefes Açıcı Şifalı Bitkiler
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Nefes Açıcı Şifalı Bitkiler :

Nefes daralmasına neden olan bronşit, astım ve sigara kullanımı gibi durumlarda nefes açıcı bitkisel tedavi olumlu sonuçlar veriyor.

Akciğerlerdeki rahatsızlıklar, soğuk içecekler, kirli ve tozlu hava koşulları solunum yolu enfeksiyonlarına ve nefes alma güçlüklerine neden oluyor. Bronş Açıcı bitkiler solunum yolu rahatsızlıklarına, akut öksürüğe ve gribal hastalıkların neden olduğu zor nefes alma durumuna iyi geliyor.

Çörek Otu ve Ebegümeci bitkisiyle yapılacak bitki çayları sayesinde daha rahat nefes almaya başlayacaksınız.

Çörek otu öncelikle toz haline getirilerek bir miktar bal ile karıştırılmalıdır. Günde 3 defa her yemek öncesi olmak şartıyla 1 çay kaşığı tüketilir.

6 gram civarı rendelenmiş ebegümeci bitkisi 1 bardak kaynar su ile 10 dakika demlemeye bırakılır. Bu bitki çayından 3 bardak günde içilir.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
 • Cemmustafa Budakmerhaba günde 2 paket sigara içtiğimden dolayı biraz nefesim zorlanıyor öksürüyorum oluyor ve biraz uyku düzenim bozluk lar oluyor
 • Şifa MarketSigaranın en çok tahrip ettiği organların başında akciger ve karaciğer yer alır. Özellikle bronşları tıkayarak mukoza salgısını bozar. Hem iltahap kurutmada hem bronşları temizleyerek öksürü kesen önemli bitkilerden oluşan tedavi yöntemimiz için aşağıdaki linki inceleyebilirsiniz. Allah şifa versin. Bilgi Hattı : 0224 2-3-4-5-6-7-8
  http://sifamarket.com.com/bitkisel/oksrk-hatmi-cicegi-karisimli-set.html
 • Hasan Yıldırımİyi Günler. Günde yarım paket sigara içiyum ancak özellikle halı saha maçlarında çok erken nefesim kesiliy. Günlük yaşamda da ufak bir yokuşta yuluyum. Sigarayı da bırakamıyum. Bir çözümü var mıdır? Ne yapmalıyım?
 • Şifa Marketkandaki nikotini temizleyerek sigara içme isteğini yok etmede,beyne giden bu istegi kesmede önemli bileşenlerden oluşan carnation, uzman receteleri ile hazırlanmıştır. aynı zamnda sigaranın vucuda verdği zararları ortdan kaldırır. karaciğeri akcigeri temizler ve bronşları açar. detaylar için linki inceleyebilirsinz. Bilgi Hattı: 0224 234 5678
  http://sifamarket.com.com/bitkisel/carnation-karanfilli-bitkisel-karisim-120-kapsul.html
 • Nefes

  Açıcı

  Şifalı

  Bitkiler