Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Nefes Açıcı Şifalı Bitkiler
Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Nefes daralmasına neden olan bronşit, Astım ve Sigara kullanımı gibi durumlarda nefes açıcı bitkisel tedavi olumlu sonuçlar veriyor.

Akciğerlerdeki rahatsızlıklar, soğuk içecekler, kirli ve tozlu hava koşulları solunum yolu enfeksiyonlarına ve nefes alma güçlüklerine neden oluyor. Bronş Açıcı bitkiler solunum yolu rahatsızlıklarına, akut öksürüğe ve gribal hastalıkların neden olduğu zor nefes alma durumuna iyi geliyor.

Çörek Otu ve Ebegümeci bitkisiyle yapılacak bitki çayları sayesinde daha rahat nefes almaya başlayacaksınız.

Çörek otu öncelikle toz haline getirilerek bir miktar bal ile karıştırılmalıdır. Günde 3 defa her yemek öncesi olmak şartıyla 1 çay kaşığı tüketilir.

6 gram civarı rendelenmiş ebegümeci bitkisi 1 bardak kaynar su ile 10 dakika demlemeye bırakılır. Bu bitki çayından 3 bardak günde içilir.

Bu Makaleler İlginizi Çekebilir
Bunlar İlginizi Çekebilir
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
 • Cemmustafa Budakmerhaba günde 2 paket sigara içtiğimden dolayı biraz nefesim zorlanıyor öksürüyorum oluyor ve biraz uyku düzenim bozluk lar oluyor
 • Şifa MarketSigaranın en çok tahrip ettiği organların başında akciger ve karaciğer yer alır. Özellikle bronşları tıkayarak mukoza salgısını bozar. Hem iltahap kurutmada hem bronşları temizleyerek öksürü kesen önemli bitkilerden oluşan tedavi yöntemimiz için aşağıdaki linki inceleyebilirsiniz. Allah şifa versin. Bilgi Hattı : 0224 2-3-4-5-6-7-8
  http://www.sifamarket.com/bitkisel/oksrk-hatmi-cicegi-karisimli-set.html
 • Diğer Makaleler

  Nefes

  Açıcı

  Şifalı

  Bitkiler