Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Nadixa Sivilce Kremi
Nadixa Sivilce Kremi
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Nadixa Sivilce Kremi :

Nadixa kremin güvenilirliği ve etkinliği, 14 yaş altı çocuklarda yeterince incelenmemiştir. Bu nedenle, bu yaş grubundaki hastalarda kullanımı önerilmemektedir.Göz ve diğer mukoz membranlarla temastan kaçınılmalıdır. Temas olduğu takdirde, gözler ya da mukoz membran bol miktarda ılık su ile yıkanmalıdır.

Diğer bölgelere yanlışlıkla sürülmesini önlemek için, Krem uygulandıktan sonra eller yıkanmalıdır.Sistemik olarak uygulanan diğer kinolonlarla tedavi edilen hastalarda, ışığa karşı hassasiyet reaksiyonlarının geliştiği bilinmektedir.Hayvan ve insanlarda yapılan çeşitli çalışmalar Nadifloksasinin fototoksik ya da fotoalerjik etkilere sahip olmadığını göstermiş olsa da, krem bazı, fotosensitivite üzerindeki etkiyi maksimuma çıkartabilir.

Ayrıca,Nadixa kullanılırken, güneş ışığına ya da yapay UV ışığına uzun süreli maruziyete dair herhangi bir deneyim mevcut değildir. Bu nedenle, Nadixa tedavisi gören hastalar yapay UV radyasyonuna (UV lambalar, güneş banyosu, solaryum) ve mümkünse, güneş ışığına maruz kalmaktan kaçınmalıdır.Hassaslaşma ya da şiddetli tahriş geliştiği takdirde, ilacın kullanılması durdurulmalıdır.İlaç hasarlı deriye uygulanmamalıdır (kesikler ve sıyrıklar).Diğer akne tedavileriyle (örneğin, benzoil peroksit) eşzamanlı kullanımının güvenilirliğine dair herhangi bir veri mevcut olmadığından, Nadixa sadece monoterapi şeklinde kullanılmalıdır.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Mustafa KarameşeMerhaba ben 3 buçuk aydır aknetrent kullanıyorum fakat kızarık ve sivilce lekeleri hiç geçmiyor. effaclar duo + avene termal su gibi aknetrent yanında lekeler + temizle beraber kullanıcagım birşeyler arıyorum.önerilerinizi merak ediyorum. şimdiden teşekkürler.
  • Şifa MarketSivilce ,doğum güneş, ve akne lekelerinde 2 haftalık bir süreçte gözle görülür açılma olacaktır. düzenli kullanımda ortalama 2 aylık bir süreçte leker tamamen yok olur. meyan kökünün mucizesi olan bu kremi deneyebilirsiniz. Geçmiş olsun Bilgi Hattı : 0224 2-3-4-5-6-7-8
    http://sifamarket.com.com/bitkisel/bengisu-leke-kremi-2.html
  • Nadixa

    Sivilce

    Kremi