Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Migrene Kesin Çözüm
Migrene Kesin Çözüm
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

MİGRENE KESİN ÇÖZÜM

Migrene kesin çözüm baş ağrısı bulantı belirtileri tedavisi bitkisel ürünler kremler çaylar yağlar kapsüller.Migrene kesin çözüm baş ağrısı bulantı belirtileri tedavisi bitkisel ürünler kremler çaylar yağlar kapsüller için aşağıda yazılı makaleyi okumanızı tavsiye ederiz.

Doğadan gelen deva, Dioskorides'in hastalıklara özel hazırladığı setlerden Migren Hastalığı Tedavisine yardımcı set.

1) Çuha Çiçekli Bitkisel Karışım

Lavanta Çiçeği (Lavandula A. Miller)

Anason (Pinpinella Anisum)

Çuha Çiçeği (Primula Elatior)

Tıbbi Nane (Mentha Piperita)

Lavanta çiçeğindeki pinen,cineol, bornaol, anason bitkisindeki anetol, bir çok meneral maddeler {Ca,Fe,Mg,P,K,Na,Zn gibi),C vitamini,tiamin, riboflavin, çuha çiçeğindeki saponin, prostaklandin ve flavon, tıbbi nanedeki rezin, tanen ve uçucu yağlar bulunmaktadır. Uçucu yağlar içerisinde serbest ve ester halinde mentol, menton ve mentofuran biokimyasal maddeleri migrene iyi gelmektedir.Yorgunluğu azaltmaya, sinir sistemini rahatlatmaya, uykusuzluğu giderimeye, balgam sökmeye, kramp çözmeye yardımcıdır. Migren ve Romatizma ağrılarını dindirmeye yardım eder.

2 ) Biberiyeli Bitkisel Karışım

Biberiye (Rosmarimus O.)

Civan Perçemi (Achillea Milefolium)

Sarı Kantaron (Hyperciumferforatum)

Okaliptüs (Eucalyptus Sp.)

Biberiye bitkisinin içeriğindeki monoterpenlerve terpenoid oksitler, civan perçemi bitkisinin yeşil kısımları ve çiçek açma devresinde C Vitamini ve karoten, bütün organlarında eterik yağlar. Glikoalkloidlerden ahilin ve ahiletin, okaliptüs bitkisindeki acı madde, rezin ve okaliptol, sarı kantaron bitkisindeki hypericin, flavonoit, biokimyasal maddeleri sayesinde beyin tarafından üretilen asetilkolin adlı bir kimyasalın parçalanmasını önleyen acetyleholinestrase adlı kimyasallar mevcuttur, bunun sonucu olarak da vücudu zinde tutmaya yardımcıdır.

3) Söğüt Kabuğu Bitki Tableti


Söğüt Kabuğu( Salix sp.)

Eski Sümer ve Mısır kayıtlarında söğüt ağacı kabuğunun ağrı ve ateş tedavisinde kullanıldığı ile bilgiler yer almaktadır Amerika yerlilerinin de söğüdü tedavi amacıyla sık sık kullandığı bilinmektedir.Söğüt ağacı kabuğundaki aktif madde salisin'dir. Kristal formu ilk olarak 1828‘de ıfındars edilmiştir. Söğüt kabuğundaki salisik asit iyi bir ağrı dindirici olarak bilinir.

4) Bitki Aromalı Krem

Kuvvetli bir baş ağrısı giderilmesine yardımcı olur. Şakak ve alın bölgesine yeterli miktarda sürülüp 10-15 dakika masaj yapılması tavsiye edilir.

Kullanımı : Gıda Takviyesi Olarak Günde 3 Kez, Yemeklerden Önce

Her üründen birer Tablet Alınması Önerilir.

NOT : Doktorunuzun verdiği ilacı almaya devam ediniz. Hamile ve 12 yaş altı çocukların ürünlerimizi kullanmaması önerilir.

Yan Etkileri : Kullanımı güvenlidir ve hiç bir yan etkiye rastlanmamıştır.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • FikretAslan pencesi cayi kulandim gecmedi
  • Şifa MarketMigren baş ağrıları, kan damarlarının genişlemesi ve bu kan damarlarının çevresini saran sinir liflerinden çeşitli kimyasal maddelerin salınması nedeni ile oluşmaktadır. bitkisel tedavi için tıklayınız Bilgi Hattı : 0224 2-3-4-5-6-7-8
    http://sifamarket.com.com/bitkisel/mgrn-nane-yagi-karisimli-set.html
  • Migrene

    Kesin

    Çözüm