Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Migrenden Nasıl Kurtulurum
Yeşilex Papatya Sıvı Ekstraktı 150 ml.
75,00 TL
Ürün Fiyatı

2539
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak (10 Kapsül)
79.00 TL
Ürün Fiyatı

101538
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak Macun (230 gr.)
59.00 TL
Ürün Fiyatı

70544
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Migrenden Nasıl Kurtulurum
Migrenden Nasıl Kurtulurum :

Migren özellikle bayanların sıkça karşılaştığı yaygın rahatsızlıklardan biri. Eğer migreni vücudunuzdan uzak tutmak istiyorsanız uzmanların yapmış olduğu önerilerden yardım alabilirsiniz.

Eğer sizde migrenden muzdaripseniz, ufak bazı noktalara dikkat ederek, bu rahatsızlığınızı en aza indirebilirsiniz. Nasıl mı? Öncelikle beslenmenize dikkat ederek. baharatlı yiyecekleri ve Süt ürünlerini az tüketerekHayatınızdan stresi uzak tutarakMigreni sürekli atak krizleri halinde yaşıyorsanız mutlaka uzmanın verdiği reçeteyi uygulamanız gerekiyor.

Adet dönemlerinde ortaya çıkan ağrı atakları için, adet öncesi ve sırasında kullanılan tedavi şemaları ile yaşam kalitenizi arttırabilirsiniz. Uyku miktarınızı hep sabit tutmanızda fayda vardır. Az veya fazla uyumak migreni tetikleyen bir etkendir.Bol oksijenli yerlerde durun, havasız ortamlardan kaçının.

Sigaradan uzak durun.

Başağrısını tetikleyen faktörler kişiden kişiye değişiklik gösterir. Migren ataklarını önlemek için alınacak önlemlerden ilki, parlak ışık, rüzgar, keskin kokular gibi tetikleyicilerden uzak durmaktır.

Düzenli egzersiz yapın!

Vücudu aşırı zorlamayan, yürüyüş, yüzme, bisiklet gibi egzersizler kaslarınızdaki gerginliği azaltır, dolaşımınızı artırır. Böylece migren ataklarınızın sıklığı ve şiddeti önemli ölçüde azalır.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Migrenden

Nasıl

Kurtulurum