Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Mide Kanserinde Bitkisel Tedavi
Mide Kanserinde Bitkisel Tedavi
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Mide Kanserinde Bitkisel Tedavi: Herbalist Erdoğan TEPELİ'nin Uyguladığı Bitkisel Reçete

Mide Kanseri eğer tümör büyümüşse mutlaka ameliyat olunmalı. Tümörü çıkartıldıktan sonra mide kanseri hastası bitkisel destekle lenfositler oluşmasını sağlayarak tedaviyi destekler. Şimdi "lenfositlerin kısaca ne kadar önemli olduğunu bilmeyenler için bilgi ve bilenler için hatırlatma" yapmak istiyorum.

Savunma Sisteminin Baş Kahramanları: Lenfositler

Savunma sisteminin en temel hücreleri lenfositlerdir. Vücutta dışarıdan gelen düşmanlara karşı verilen zorlu savaş, daha çok lenfositlerin üstün çabaları sayesinde kazanılır. Her özelliğiyle hayranlık uyandıran bu hücreler, evrim teorisinin geçersizliğini ortaya koyan yaratılış delillerinden yalnızca biridir.

Kırmızı kanda, büyük bir çoğunlukla da beYaz kanda görülen cesur savaşçı lenfositler, kemik iliğinde, lenf ve salgı bezlerinde, dalak, bademcik ve eklem yerlerinde bulunurlar. Ancak lenfositlerin esas olarak bulundukları ve üretildikleri yer, kemik iliğidir.

Kemik iliğinde lenfosit oluşması biyolojinin en esrarlı olaylarından biridir. Burada ana hücreler (stem cell), birçok biyolojik evreden süratle geçerek, yepyeni bir yapıya yani lenfositlere dönüşürler. Bunun yanında, genetik mühendisliğindeki büyük gelişmelere rağmen, en sade mikrop türlerinin bile, benzer türlere dönüşümünün mümkün olmadığı göz önünde bulundurulduğunda, kemik iliğinde meydana gelen bu olayın esrarı daha da önem kazanır. Bilimin henüz tam olarak çözemediği bu esrar, vücudumuz için son derece basit bir işlemdir. Bu sebeple evrimi savunan birçok bilim adamı böylesine bir dönüşümün sırrının rastlantı, doğal seleksiyon ya da mutasyon masallarıyla açıklanamayacağını itiraf etmiştir. Küçük bir hücreden lenfosit gibi, neredeyse savaşın tüm yükünü taşıyan karmaşık bir hücrenin evrimleşerek oluşamayacağını savunur. Şimdi doğal tedavinin bağışıklık sistemini ne derece gerekli ve önemli olduğunu daha iyi algılayabiliriz.

Herbalist Erdoğan TEPELi olarak uzun zamandır bitkisel preparatlar hakkında araştırma yapıyorum. Tüm tedaviler ve tedavilere destek olarak uygulayacağım yöntem önceliği biraz önce saydığım savunma sisteminin güçlendirerek tedavi olmasına yardımcı olumaktır. Doğal destek elbette çok önemlidir. Bilinçli ve kullanılan bitkilerin zamanında toplanması çok önemlidir. Bitkilerin iyi şartlarda kurtulması ve en önemlisi hazırlanıp kullanılması dahada önem kazanmaktadır.

Ben mide kanseri ve diğer kanser tedavisinde kullanılan bitkisel ürünleri gerçekten mucize olarak görüyorum. Mide kanseri hastaları yukarıda da yazdığım gibi eğer tümör büyümüşse doktor kontrolünde önce tümörü aldırarak sonra K.T ve R.T görmesine gerek kalmadan bu büyüleyici ve bitkilerden destek alarak tedavi sağlayabilirler. Mide kanserinde ameliyat olmuşsa bitki ve özleri özleri ama tümör çok büyümemişse 1-2 evrede ise özel hazırlanan Macun ile bitkisel destek alabilir.

Eski atalarımızın 6-7 ay önceden hazırlayıp mide ağrıları veya yaralarda kullandıkları macundur. Bu bilgileri Osmanlı dönemine ait mecbalarda araştırırken kolayca bulunabilirsiniz. Bende bu macunu biraz daha geliştirerek macunu hazırladıktan sonra 6-7 ay gün ışığı görmeden (yer altında ) Bekletip olgunlaşmasını sağladıktan sonra mide kanseri tedavisinde kullanıyorum. Ancak mide kanseri hastalığında bitkisel tedaviler de bir kısımda bitki ekstraları ve özlerinin kullanılması. Tüm yöntemlerin bilimsel olarak bir araya getirilip mide kanseri hastalığında tedaviye destek olarak uygulandığında gerçekten inanılmayacak derece mucize sonuçlar elde edilebilir.

Siz ve yakınlarınız bu ilet hastalıkta çaresiz iseniz zaman kaybetmeden Önce uzman bir doktora gidin gerekirse tedavinizi olun varsa kanserleşmiş tümörleri doktorunuz cerahi gerekiyorsa itiraz etmeyin. Daha sonra bitkisel destek gerekiyorsa uzman kişilerde alabilrsiniz.

Bundan sonrası bilinçli destek almak isterseniz ben Herbalist Erdoğan TEPELİ olarak hastanın durumununa göre uygun bitkisel destek için ne gerekiyorsa tüm bitikimimle hastaya yardımcı olmaya çalışacağım.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Mide

Kanserinde

Bitkisel

Tedavi