Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Lösemi Bitkisel Tedavisi
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Lösemi Bitkisel TedavisiLösemi Bitkisel Tedavisi , Alternatif Bitkisel Lösemi Tedavisi Erken Evrelerde Mümkün Olan Bir Hastalıktır. Uygulanacak Bitkisel Tedavi Uzmanlar Tarafından Hastanın Yaşı, Hastalığın Evresi, Daha Önce Aldığı - Almadığı Tedaviler Göz Önünde Bulundururak Uygulanır.

Diğer Kanser Türleri

Karaciğer Kanseri

Mide Kanseri
Beyin Tümörü

Kolon Kanseri
Tiroit Kanseri

Mesane Kanseri
Akciğer Kanseri

Böbrek Kanseri
Deri Kanseri

Kemik Kanseri
Meme Kanseri

Gırtlak Kanseri
Lenf Kanserleri

Pankreas Kanseri
Prostat Kanseri

Rahim Kanseri
Testis Kanseri

Lösemiler (Kan Kanseri)

XP Tonis SLS ile GENETİK TEDAVİ ŞEMASI


DNA Yapısının İç Döngüsü

XP Tonis SLS Kanser tedavisinde en son gelişen önemli noktalardan bir tanesidir.

XP Tonis SLS genetik ve hücresel bozuklukların tamirinde rol oynar.

Arastırmacı Herbalist Adnan Akar tarafından geliştirilen ve Op. Dr Ömer Gürer gözetiminde tavsiye edilen tamamen naturel ve bitkisel bir çalışma olan XP Tonis SLS Kanser ve kanser türlerinde, Dünya da ve Türkiye de en yüksek tedavi başarısı olan bir kombinasyondur.

XP Tonis SLS: Amerika, Rusya ve Çin başta olmak üzere, Dünyanın bir çok ülkesinden ve ülkemizdeki Alternatif Kanser Tedavi metodları incelenerek, bazı bitki, kök ve çiçeklerin 3 kez distilasyon edilip, belli aşamalarda fermantasyona uğratılmış, tekrar bitki, kök ve çiçekleri üzerinde çözücü olarak kullanılmış, aynı-safa tentür ile de desteklenmiş kombinasyonlarla, bitkilerdeki ana renklerin, özellikle asetik yapılarının ve uçucu yağlarının hedef alındığı, çok katlı bir çalışmadır.

XP Tonis SLS bedene uygulandığı andan itibaren bedenin tüm savunma sistemlerini güçlendirerek insan bedeninin kendi kendini onarabilme kapasitesini arttırır. Kanser ve karaciğer kökenli tüm hastalıklarda elde edilen en iyi sonuç insanın bizzat kendi bağışıklık sisteminden yola çıkılarak uygulanan tedavi yöntemidir.

XP Tonis SLS yenilenmiş ve güçlü karaciğer oluşturarak bir çok hastalığın yine ancak karaciğer tarafından tedavi edilebileceğinden yola çıkılarak üretilmiştir. XP Tonis SLS Kimyasal veya Sentetik hiç bir katkı maddesi içermemektedir.

Tek başına uygulanabilindiği gibi, klasik kanser tedavileri ( Cerrahi, Kemoterapi, Radyoterapi) öncesinde veya bu tedavilerin sonrasında da kullanılabilinir.

XP Tonis SLS Hastanın yaşı, hastalığın türü, hastalığın evresi, o güne kadar gördüğü diğer tedaviler gibi etkenler incelendikten sonra hastaya özel uygulanan kombinasyon çalışmadır.

Hastalığı olmayan insanlar tarafından kullanıldığında, hastalıklara karşı insan bedenin savunma sistemini güçlendirerek, direncini arttırması ve olası hastalıkları onlarca yıla kadar engellemesi, XP Tonis SLS'nin diğer özelliklerinden biridir.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Lösemi

Bitkisel

Tedavisi