Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Liken Planus Bitkisel Tedavi Nasıl Olur
Konu ile ilgili uzman kadromuzun tavsiye ettiği ürünü görmek için tıklayın

Liken Planus Bitkisel Tedavi Nasıl Olur

Liken Planus Tedavi Nasıl Olur İçin hakkında bilgiler.


   Liken Planus ; Özellikle 20-50 yaş arası erkeklerde görülen Liken Planus ciltte görülen 2-4 mm arasındaki kabarıklıklardır.Liken Planus bitkisel tedavisi hakkında merak ettikleriniz aşağıdaki  makalemizde yer almaktadır.

Liken Planusa Karşı %100 Bitkisel Tedavi Sağlayan Ürünlerimizin Olduğu Sayfaya Ulaşmak İçin Tıklayınız..


GEREKLİ MALZEMELER:

  •  100 gr karabaşotu,
  •  25 gr şahtere,
  •  Ceviz büyüklüğünde demirhindi,
  •  2 su bardağı su,

HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ:

   Tüm malzemleri, soğuk sudan geçirip yıkayın. Kaynayan suyun içerisine, karabaşotu ve şahtereyi koyun. Yarım dak. kaynatın. Demirhindi hurmasını atın. Yarım dakika daha kaynatın. Tülbent ile süzün. (Demirhindi kumlu olduğundan, tülbent ile süzülmelidir.) Günde 2 defa, aç karnına, 2 bardak, yudum yudum için. 1-2 ay kullanın.

LİKEN PLANUS NEDİR ?

   Liken planus deriyi, ağız içini ve bazen her ikisini de etkileyen enflamatuar bir deri hastalığıdır.Hastalık Cinsel bölgede de görülebilir. Hastalığın nedeni bilinmemektedir. Bazen kalp, hipertansiyon ve eklem hastalıklarında kullanılan ilaçlara karşı liken planus tipinde reaksiyon gelişebilir. Bu durumda ilaçlar kesildikten bir kaç hafta sonra döküntü gerilemeye başlar. Liken planusu olan kişilerin bazılarında Hepatit C bulunabilir ve Dermatoloji uzmanınız hepatiti C araştırmak için bazı kan tahlilleri isteyebilir. Liken planus erkek ve kadınları eşit olarak etkiler ve en sık orta yaşlarda görülür.Liken Planusa Karşı %100 Bitkisel Tedavi Sağlayan Ürünlerimizin Olduğu Sayfaya Ulaşmak İçin Tıklayınız..
Etiketler : liken planus , liken planusun , liken planustan , liken planusi aşısı , liken planus türkiye , liken planus nedir , liken planus belirtileri ,liken planus tedavisi yan etkileri , liken planus tedavisi , liken planus tedavisi olunmalımı , liken planus haberleri , liken planus virüsü , liken planus hakkında bilgi ,   liken planusun tedavisi.

Bu Makaleler İlginizi Çekebilir
Bunlar İlginizi Çekebilir
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Diğer Makaleler

Liken

Planus

Bitkisel

Tedavi

Nasıl

Olur