Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Leke Giderici Doğal Maskeler
Hastalığınız hakkında merak ettiklerinizi uzmanımıza sormak için tıklayın, hemen cevaplasın.

Cildinizi beslemenin dışında canlan­dırıcı özelliği de olan maskeler yüzün gençleşmesini, kan dolaşımının hızlana­rak oksijenin yüz üstündeki dokulara erişmesini sağlar.

Maskelerin hemen hepsinde su ora­nı yüksektir. Maske, sürülünce suyun he­men uçmasını, cildin serinlemesini, rahatlamasını, gözeneklerin bü­zülmesini sağlar.

Maske çıkarıldığında ise kan damarları açılır, cilt daha pembe gözükür.
Genişleyen damarlar sayesinde alt deriye bol kan gideceği için cilt düzelir, gözenekler kapanır, cildin görünüşünde belirgin bir gü­zelleşme olur.

Maskenin etkisi geçici olmakla birlikte cilt yine de çalıştırılmış ve canlandırılmıştır.
Güzellik ve sağlıklı görünüşe giden yol, ilk olarak cilt bakımın­dan geçiyor. Aslında cildimize iyi davramak hiç de zor değil. Hele her gün kendimize ayıracağımız birkaç dakikanın bize kazandıraca­ğı inanılmaz yararları düşünüldükçe…

DOĞADAN GELEN MASKELER
Avrupa’da ve ülkemizde yüze uygulanabilecek çeşitli hazır mas­keler satılmaktadır. Doğal maddelerle hazırlanan maskeler ise gittik­çe daha çok tutulmaktadır, çünkü bu doğal maddelerdeki vitamin, protein, madensel tuz vb. maddeleri cilt hemen sindirebilmektedir. Bi­zi de ilgilendiren, bu doğal maddelerle hazırlanan maskelerdir. Gü­zellik maskeleri genellikle hayvansal veya bitkisel maddelerle hazırlanır. Ayrıca maskelerde yer alan iki tip toprak var­dır, biri KİL, diğeri ise KAOLİN, yani arı kildir. Bu topraklar maskelerde dolgu maddesi olarak kullanılır. Emici bir toprak olan kil ayak pudra­sı ve kuru şampuan olarak da yararlıdır. Mayo­nez veya krem koyuluğunda hazırlanan maske­ler yüze sürüldükten sonra en azından 15-20 da­kika sırt üstü yatarak beklenmeli. Daha sonra ılık su ile veya cildin cinsine uygun bitkisel bir losyonla yüz yıkanır. Cilt kuru ise yüz kurutulduktan sonra uygun bir krem sürülür. Cildi yağlı olanların yüzlerine 1-2 saat hiçbir şey sürme­meleri daha doğru olur. Cilde nüfuz edebilmesi için bazı güzellik maskelerini yüze parmak uçları ile hafif masaj yaparak sürmelidir. Genel kural olarak, maskeler göz kapaklarına ve göz altlarına kesin­likle sürülmemelidir. Kremlerde, sütlerde, losyonlarda olduğu gibi, maskeler de yalnız yüze değil, boyna da uygulanmalıdır. Maskeyi, te­mizlenmiş cilde uygulamayı unutmamalıdır.

CANLANDIRICI MASKE
Malzemesi: Yarını avokado (olgun), bir tatlı kaşığı bal, yeterince taze ve çiğ süt, bir tatlı kaşığı polen.
Yapılışı: Karıştırılan malzeme düzgün bir kıvam alınca kullanılmaya hazırdır. Yüz, boyun temizlendikten son­ra maske yüze uygulanır. 30 dakika bekletildikten sonra soğuk su ile çalkalanıp kurutulur. Bu maskeden sonra yüze bitkisel bir losyon sürmelidir.

HASSAS CİLTLER İÇİN MASKE

Malzemesi: Bir adet muz, bir tatlı kaşığı krem şanti.
Yapılışı: Muz çatal ile ezilir, içine bir tatlı kaşığı krem şanti eklenip karıştırılır ve yüze sürülür. 15-20 dakika
sonra ılık su ile yıkanır.

ORGUN CİLTLER İÇİN MASKE-1
Malzemesi: Çeyrek limon (1/4), bir tatlı kaşığı badem yağı, bir tatlı kaşığı bal, bir miktar taze fasulye.
Yapılışı: Taze fasulye haşlanıp çatalla ezilir. Limon, badem yağı, bal ile karıştırılıp yüze sürülür.

YORGUN CİLTLER İÇİN MASKE-2
Malzemesi: Bir yumurta şansı, bir çorba kaşığı susam yağı.

Yapılışı: Tüm malzeme karıştırılıp yüze sürülür. 1.5-20 dakika sonra yüz, gül suyuna daldırılmış bir parça pamuk ile silinir. Bitkisel bir losyonla çalkalanıp kurutulur.

ÖZEL MASKE

Malzemesi: iki yemek kaşığı lor, bir tatlı kaşığı krem şaııti, bir tatlı kaşığı bal.
Yapılışı: Tüm bu malzemeler karıştırılıp ezilir ve yüze sü­rülür. Bir süre bekletilip yüz yıkanır.

KARMA CİLTLER İÇİN MASKE
Malzemesi: Bir tadı kaşığı bira mayası, bir tatlı kaşığı ılık süt.
Yapılışı: Ilıtılmış süt ile tüm malzemeler eritilip, bir saat serin bir yerde bekletilir. Mayalandıktan sonra tüm yüze sürülür.

SİVİLCELİ CİLTLER İÇİN MASKE-1
Malzemesi: Büyükçe birkaç ıspanak yaprağı, bir miktar sut.
Yapılışı: Ispanaklar kaynar süte daldırılır. Daha sıcakken yüze ve boyna yerleştirilir. Üzerleri temiz bir tül­bentle örtülüp bir süre bekletilir, sonra çıkarılır. Yüz su ile yıkanıp kurutulur.

SİVİLCELİ CİLTLER İÇİN MASKE-2

Malzemesi: Bir miktar ince doğranmış marul bir miktar su.
Yapılışı: Marul su ile hafif ateşte tuzsuz pişirilir. Ilıyınca kare kare kesilmiş küçük tülbent parçalan üzerine yerleş­tirilip yüze uygulanır. Bir süre inildedikten sonra la pa çıkarılır ve yüz marulun soğumuş suyu ile yıkanır.

SİVİLCELERİ GİDEREN MASKE
Yapılışı: Akburçak taneleri dövülür un ılık su île yoğrulur. Yumurta şansına, yarım fincan zeytinyağı ve
iki kaşık bal ilave edilerek çırpılır. Burçak hamura ile kanştınlıp krem haline getirilir. Bu krem yüzdeki gö­zenekleri besler ve devamlı kullanılması halinde, yüz­deki sivilceleri gidermekte de etkin yararlar sağlar.

YAĞLI VE NORMAL CİLTLER İÇİN MASKE
Malzemesi: Bir çorba kaşığı süzme yoğurt (koyuca), bir çorba kaşığı kil.
Yapılışı: Tüm malzeme karıştırılıp yüze sürülür. 15 dakika sonra yüz yıkanır.

YAĞLI CİLTLER İÇİN MASKE-1
Malzemesi: 3-4 olgun çilek, bir yumurta akı, 1-2 tatlı kaşığı gül suyu, 1-2 damla asilbent tentürü.
Yapılışı: Çilekler ezilip iyice kabartılmış yumurta akı ile karıştırılır. Gül suyu ve asilbent tentürü katılıp yüze sürülür. 10-15 dakika sonra yüz ılık maydanoz los­yonu ile çalkalanır.

YAĞLI CİLTLER İÇİN MASKE-2
Malzemesi: 1 adet olgun erik, birkaç damla badem yağı.
Yapılışı: İçi sarı, dışı siyah olgun eriğin iç kısmı küçük bir köşede ezilir. İçine birkaç damla badem yağı katılıp yüze uygulanır.

YAĞLI CİLTLER İÇİN MASKE-3

Malzemesi: 1 adet olgun çatlaksız domates, yeterince kil.
Yapılışı: Domates ve kil kanştınlarak koyuca, pütürsüz bir krema haline getirilir, yüze sürülür. Maske kuru-yunea yüz önce ılık, sonra soğuk su ile çalkalanır. Yağlı ciltler için en iyi temizleyici maskelerdendir.

YAĞLI CİLTLER İÇİN MASKE-4
Malzemesi: Bir yumurta akı. 3-4 damla limon suyu yeterince Yulaf unu.
Yapılış: Yumurta akı, lirnotı suyu ile kabartılın içine merhem kıvamını alacak kaçlar yuiaf unu katıldıktan sonra yüze (gerekirse boyna da) sürülür. 20 dakika bekle­dikten sonra yüz temizlenip soğuk su ile yıkanır.

YAĞLI VE GÖZENEKLERİ GENİŞLEMİŞ CİLT İÇİN MASKE
Malzemesi: 2 yumurta akı, bir salatalık, bir tatlı kasıe limon suyu, çeyrek (1/4) tatlı kaşığı Nane losyonu (çok iyi demlenmiş), bir tatlı kaşığı elma sirkesi.
Yapılışı: Yumurta akları iyice kabartıldıktan sonra diğer malzemeler de katılıp yüze sürülür. 1.5 dakika son­ra yüz ılık su ile yıkanıp kurutulur. Maskeden ar­tan olursa, buzdolabında bir süre saklanabilir.

KURU CİLTLER İÇİN MASKE-1
Yapılışı: Üç tutam akasya çiçeği, bir tutam rendelenmiş, limon kabuğu ve dövülmüş lale soğanı, arpa unu île birlikte karıştırılır. Elde edilen krem, içinde menek­şe suyu bulunan bir cam kaseye konduktan sonra ağzı kapatılarak kaynar suda on dakika ısıtılıp ateş­ten indirilir. Kuru Ciltler için faydalı olan krem, yatmadan önce yüze maske yapılarak uygulanır.

KURU CİLTLER İÇİN MASKE-2
Malzemesi: Bir taze yumurtanın sarısı, bir çorba kaşığı yağsız süt tozu veya patates unu, bir çorba kaşığı taze süt, yarım tatlı kaşığı bal.
Yapılış: Bir araya getirilen malzeme karıştırılır. Mayonez koyuluğunu bulunca, yüze ve boyna sürülür. 15-20 daki­ka sonra yüz önce ılık, sonra soğuk su ile çalkalanır.

KURU CİLTLER İÇİM MASKE-3

Malzemesi: Bir tatlı kaşığı granül bira mayası, bir yumurta şan­sı, bir çorba kaşığı bal, bir çorba kaşığı dövülmemiş krema veya çiğ sütün kaymağı, yarım tatlı kaşığı el­ma sirkesi, bir çorba kaşığı susam yağı veya zeytinya­ğı, ayrıca 2-3 ölçü süt ve dört ölçü su karıştırılır.
Yapılışı: İlk beş malzeme düzgün bir krema haline getirilir.
Zeytinyağı veya susam yağı cildin her tarafına iyice sürüldükten sonra bira mayalı karışım yağlanmış cilde yayılır. 20 dakika sonra yüz sulandırılmış süt ile (yağmur veya saf suyla) çalkalanıp kurutulur. Bu maske özellikle kuru, yorgun, susuz ciltlere iyi gelir. Haftada bir uygulanırsa, yüzde kırışıkların oluşmasını geciktirir.

KURU CİLTLER İÇİN MASKE-4
Malzeme: Bir tatil kaşığı mısır sütü, bir miktar tuzsuz tereyağı.
Yapılışı: Tüm malzeme karıştırılıp yüze sürülür. Cildi yu­muşatır, nemlendirir, 15-20 dakika sonra yüz önce sıcak suyla, sonra içine birkaç damla elma sirkesi katılmış normal ısıdaki suyla yıkanıp kurutulur.

LEKELERİ GİDEREN MASKE
Yapılışı: Üç tutam akçe ağaç yaprağı, tütün gibi kıyılarak su­da on dakika demlendikler! sonra sıkılır. Bir avut pi­rinç unu, yarım fincan badem yağı ve bir bardak gül suyu eklenir ve krem yapılır. Kırışıklıkları da gider­mede etkili olan bu krem cilde parlak bir görünüm verirken aynı zamanda yüzdeki lekelerin de kavi »ol­masını sağlar. Yüze maske olarak uygulanır.

PARLAKLIK KAZANDIRAN MASKE
Yapılışı: iki avuç aylanyıldız yaprağı ufalandıktan sonra kaynar suda bir saat bekletilir ve sıkılır. Buna bir fin­can badem yağı. aynı miktarda süt ve yumurta akı ilave edilir. Karışım, yulaf unu ile hamur hale ge­tirilir, hafif ateşte ısıtılır. Berrak bir cilt için yüze ve boyna maske yapılır ve en az yarım saat beklenir,

UÇUKLARI GİDEREN MASKE
Yapılışı: Dilimlenmiş ayva ile bir tutam dövülmüş ayrık kökü suda kaynatılıp süzülür. Yumurta akı, iki çorba kaşı­ğı yoğurt kaymağı ile birlikte çırpılarak ayva lapası karıştırılır. Karışım maske kıvamına gelinceye kadar yu­laf unu ilave edilir. Ayva maskesi uygulandıktan bir saat sonra kaldırılır ve gül suyu ile yıkanarak temizle­nir. Yüzde oluşan uçukları gidermede faydalıdır.

ÇİL VE SİVİLCE GİDEREN MASKE
Yapılışı: İki avuç kabukları ayıklanmış badem dövülüp un haline getirilir. Badem süzme bal ve yumurtanın akı çırpılmadan ilave edilip krem haline gelince kadar gül suyu eklenir.yüzdeki sivilceleri ve çilleri gidermede etkilidir.

ÇİL VE KIRIŞIKLIKLAR İÇİM MASKE
Yapılışı: Bayır turpu rendelenerek suda on dakika pişirilir ve sıkılır.Yarım fincan limon suyu, yumurta akı ve bir bardak süt karıştırılarak çırpılır.Pirinç unu katılarak krem kıvamı alana kadar badem yağı ile karıştırılır.Faydalı bir formüldür.

NORMAL CİLTLER İÇİN MASKE-1
Malzemesi: Bir miktar rendelenmiş elma. bir miktar süt.
Yapılışı: Rendelenmiş elma çok az miktarda süt ile pişirilip ılık iken yüze sürülür. Kuruyunca yüz, gül sın daldırılmış bir parça pamukla silinir.

NORMAL CİLTLER İÇİN MASKE-2
Malzemesi: İki ölçü yoğurt, bir ölçü bal.
Yapılışı: Malzeme karıştırılıp cilde sürülür. 15-20 dakika sonra yüz önce ılık, sonra soğuk su ile yıkanır. Bu formülle cilt ve makyaj da temizlenebilir.

NORMAL CİLTLER İÇİN MASKE-3
Malzemesi: Yarım olgun ve kabuğu soyulmuş şeftali,çeyrek (1/4) tatlı kaşığı elma sirkesi,yarım (1/2) tatlı kaşığı bal, bir kapsül A vitamini,bir kapsül D vitamini.
Yapılışı: Şeftali ezildikten sonra diğer malzemeler katılıp karıştırılır.Temizlenmiş cilde sürülür.Yarım saat sonra yüz önce sıcak, sonra soğuk su ile çalkalanır.A ve D vitaminleri boş olmayan koku bırakırsa, yüzü kuru naneli bir losyonla çalkalamalı veya losyonu bir parça pamuk ile yüze sürmeli.

GÖZENEKLERİ SIKIŞTIRAN MASKE

Malzemesi: Bir yumurta akı, bir çorba kaşığı yağsız süt tozu, yarım tatlı kaşığı bal.
Yapılışı: Tüm malzeme bir kabın içine çatalla karıştırılır.Koyu bir karışım haline gelince yüze siüiilür. 15 da­kika sonra yüz önce ılık, soma soğuk su ile yıkanır. İstenirse süt tozu verine birkaç damla limon suyu konulabilir, çok sulu ise bir çay kasığı un katılabilir.

HER CİLT İÇİN MASKE
Malzemesi: Bir tatlı kaşığı limon s süt, dört ölçü su (bunların ikisi birbirine kanştmlarak kullanılır).
Yapılışı: Şeftali çatalla ezilir, yumurta akı ve limon suyu ile karıştırılıp temizlenmiş cilde sürülür. 15-20 dakika sonra yüz, sütlü su ile yıkanıp kurutulur.

CİLDİ BESLEYİCİ MASKE
Malzemesi: İki çorba kaşığı yulaf unu. 2-3 çorba kaşığı süt kaymağı, iki bardak an su veya yağmur suyu, ayrı­ca iki ölçü süt, dört ölçü su
Yapılışı: Yulaf’iki bardak su ile bulamaç gibi pişer, sonra süzülür. Süzülen su ilerde kullanılmak üzere bir kenara konur. Yulaf bulamacı çiğ sütün kaymağı ile yumuşak bir macun haline getirilerek yüze ve bovna sürülür, 20-25 dakika sonra yüz önce süzülen yulal suyu ile, sonra da sulandırılmış süt ile çalkalanıp kurutulur. Bu maske cildi hem besler. İrem de yumuşatır. Ciltleri duvarlı olanlarda bu maskeden yararlanabilirler.

PÖRSÜK CİLTLER İÇİN MASKE
Malzemesi: 2-3 adet kiraz, Papatya losyonu.
Yapılışı:Çekirdeği çıkarılmış kiraz ikive bölünüp yüze ve bovna sürülür. Yüz kurudukça işlem 2-3 kez yinelenir. 15-20 dakika sonra yüz papatya losyonu ile yıkanır.

PULLANAN CİLTLER İÇİN MASKE

Malzemesi: 8-9 orta boy ıspanak yaprağı, bir fincan süt. çiğ krema.
Yapılışı: Yıkanan ıspanak yaprakları hafif aıeşte üç dakika süt ile pişirilip süzülür (yaprakların dağılmaması­na dikkat etmeli). Süt ilenle kullanılmak üzere bir kenara konur, yapraklar yeterince soğuyunca te­mizlenmiş yüze önce krema sürülür, sonra her bir vaprak hafifçe sıkılıp yüze ve bovna vavıiır. 30 da­kika sonra yapraklar yüzden alınır. Bekletilmekte olan süt ile vüz vıkanın kurutulur.

KIRIŞIKLARI GİDERİCİ HER CİLDE GÖRE MASKE
Malzemesi: Bir küçük salatalık, bir adet yumurta akı. bir tatlı kaşığı krema.
Yapılışı: Yumurta akı kabartılıp krema ile karıştırılır. Salatalığın suyu çıkarılıp karışıma katılır (karışım çok su­lu olmamalı). Maske temizlenmiş yüze uygulanır. 20 dakika sonra yüz, ılık maden suyu ile yıkanır.

KIŞ AYLARINA ÖZEL DOĞAL MASKELER
KURU CİLTLERE MASKE: Bir yemek kaşığı tuzsuz tereyağına bir yemek kaşığı bal karıştırılır ve yüze sürülür. Mas­ke 20 dakika sonra ılık su ile yıkanır.
GÖZ ALTI KIRIŞIKLIKLARINA KARŞI: Kivinin kabuğu­nu gözlerin üzerine koyup bekletin. Zaman içinde göz al­tındaki morluklar ve kırışıklıklar yok olacaktır.
BESLEYİCİ MASKE: Yarım olgunlaşmış muz, üç çorba kaşığı limon suyu. bir çav kaşığı çiçek veya akasya balı karıştırılıp yüze sürülür. 20 dakika bekledikten sonra ılık su ile yıkanır.

SİVİLCELER İÇİN MASKE: Bir adet pırasanın beYaz kısmı robotta ezilerek suyu çıkarılır. Aynı miktarda çiğ süt karış­tırılarak yüze sürülür. Bu maske iyileştirici özelliği dolayı­sıyla iki saat veya daha fazla ciltte kalabilir.

YÜZ LEKELERİNE: Yaş üzümün simi yüze, ovularak sürülür. Yaş üzüm glikolik asit içerdiği için cilde çok faydası vardır. Ayrıca buzdolabında sarartılmış salatalık dilimlenir, yüze ovularak sürülür. Lekelen çıkarmak için sık sik uygulanır.

Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Diğer Makaleler
 • Achromin Leke Giderici
 • Akne İzine Tedavi
 • Akne İzlerine Tedavi
 • Akne Lazer Tedavisi Fiyatı
 • Akne Leke Tedavisi
 • Akne Lekeleri İçin Krem
 • Akne Lekesi Nasıl Geçebilir
 • Akne Neden Tedavi Edilmelidir
 • Akne Ve Leke Tedavisi
 • Anjiyom
 • Bacak Lekeleri İçin Krem
 • Batık Lekeleri İçin Krem
 • Bioset Leke Kremi
 • Bitkisel Cilt Bakımii
 • Bitkisel Cilt Kremleri Makale 3
 • Bitkisel Cilt Soyma
 • Bitkisel Leke Giderici Makale 2
 • Bitkisel Leke Tedavisi
 • Bitkisel Yüz Soyma
 • Çil Giderici Krem
 • Çil İçin Krem
 • Çil İçin Kremler
 • Çil İlacı
 • Çil Kremleri
 • Çil Lazer Tedavisi
 • Çil Lekeleri
 • Çil Lekeleri Nasıl Geçer
 • Çil Lekeleri Nasıl Gider
 • Çil Lekeleri Nasıl Giderilir
 • Çil Lekelerine Çözüm
 • Çil Lekesi
 • Çil Lekesi Nasıl Geçer
 • Çil Lekesi Nasıl Gider
 • Çil Maskesi Tarifleri
 • Çil Tedavi Yolu
 • Çil Tedavisi Lazer
 • Çil Tedavisi Lazer Fiyatları
 • Çil Ve Güneş Lekeleri
 • Çil Ve Leke Giderici
 • Çil Ve Leke Giderici Krem
 • Çil Ve Leke Kremi
 • Çil Ve Leke Maskesi
 • Çil Ve Lekeler İçin Maske
 • Cild Bakım Maskeleri
 • Cild Lekeleri İçin Maske
 • Cild Lekeleri Kremi
 • Cildi Gencleştirme
 • Cildi Temizlemek İçin Maske
 • Cildi Temizlemek İçin Maskeler
 • Cildi Temizleyen Maskeler
 • Çilek 2
 • Cilt (Alaca)
 • Cilt (Benler)
 • Cilt (Lekeler)
 • Cilt Beyazlatan Kremleri
 • Cilt Güzelligi 3
 • Cilt İçin Bitkisel Maskeler
 • Cilt İçin Lazer Tedavisi
 • Cilt İçin Leke Kremleri
 • Cilt Lazer Tedavi
 • Cilt Lazer Tedavisi Fiyatları
 • Cilt Leke
 • Cilt Leke Giderici Krem
 • Cilt Leke Kremi
 • Cilt Lekeler İçin
 • Cilt Lekeler İçin Maske
 • Cilt Lekeler Kremi
 • Cilt Lekelerı
 • Cilt Lekeleri
 • Cilt Lekeleri
 • Cilt Lekeleri 2
 • Cilt Lekeleri 3
 • Cilt Lekeleri 5
 • Cilt Lekeleri Bitkisel
 • Cilt Lekeleri Bitkisel Çözüm
 • Cilt Lekeleri İçin Bitkisel Çözümü
 • Cilt Lekeleri İçin Bitkisel Maskeler
 • Cilt Lekeleri İçin Bitkisel Tedavi
 • Cilt Lekeleri İçin Bitkisel Yağlar
 • Cilt Lekeleri İçin Doğal Maske
 • Cilt Lekeleri İçin Doğal Maskeler
 • Cilt Lekeleri İçin Doğal Yöntemler
 • Cilt Lekeleri İçin İlaç
 • Cilt Lekeleri İçin Karbonat
 • Cilt Lekeleri İçin Kesin Çözüm
 • Cilt Lekeleri İçin Krem
 • Cilt Lekeleri İçin Kremler
 • Cilt Lekeleri İçin Lazer
 • Cilt Lekeleri İçin Lazer Fiyatları
 • Cilt Lekeleri İçin Lazer Tedavi
 • Cilt Lekeleri İçin Limon
 • Cilt Lekeleri İçin Maske Nedir
 • Cilt Lekeleri İçin Maske Önerileri
 • Cilt Lekeleri İçin Maske Suna Dumankaya
 • Cilt Lekeleri İçin Maskeler
 • Cilt Lekeleri İçin Maskeler Makale 2
 • Cilt Lekeleri İçin Peeling
 • Cilt Lekeleri Karbonat
 • Cilt Lekeleri Kremi
 • Cilt Lekeleri Lazer Tedavisi
 • Cilt Lekeleri Lazerle Tedavi
 • Cilt Lekeleri Limon
 • Cilt Lekeleri Makale2
 • Cilt Lekeleri Nasıl Gider
 • Cilt Lekeleri Nasıl Giderilir
 • Cilt Lekeleri Suna Dumankaya
 • Cilt Lekeleri Tedavi
 • Cilt Lekelerinde
 • Cilt Lekelerinde 2
 • Cilt Lekelerinde Lazer Tedavisi
 • Cilt Lekelerine Bitki Yağı Karışımı
 • Cilt Lekelerine Bitkisel Çözümler
 • Cilt Lekelerine Bitkisel Maske
 • Cilt Lekelerine Çözüm Yolu
 • Cilt Lekelerine Doğal Maske
 • Cilt Lekelerine Doğal Maskeler
 • Cilt Lekelerine Elma Sirkesi
 • Cilt Lekelerine İyi Gelen Bitkiler
 • Cilt Lekelerine Karbonat
 • Cilt Lekelerine Kesin Çözüm Nedir
 • Cilt Lekelerine Kremi
 • Cilt Lekelerine Lazer
 • Cilt Lekelerine Lazer Tedavisi
 • Cilt Lekelerine Limon
 • Cilt Lekelerine Ne İyi Gelir
 • Cilt Lekelerine Son
 • Cilt Lekelerini Giderici
 • Cilt Lekelerini Giderici Krem
 • Cilt Lekelerini Giderici Maske
 • Cilt Lekelerini Giderme
 • Cilt Lekelerini Gidermek İçin Maskeler
 • Cilt Lekelerinin Bitkisel Tedavisi
 • Cilt Lekelerinin Giderilmesi Makale 2
 • Cilt Lekelerinin Lazerle Tedavisi
 • Cilt Lekeri
 • Cilt Lekesi
 • Cilt Lekesi İçin Bitkisel Çözüm
 • Cilt Lekesi İçin Krem
 • Cilt Lekesi İçin Maske
 • Cilt Lekesine Doğal Çözümler
 • Cilt Lekesini Gidermek
 • Cilt Lekesinin Tedavisi
 • Cilt Maskesii
 • Cilt Soydurma
 • Cilt Soydurma Fiyatları
 • Cilt Soyma Kremler
 • Cilt Soyma Maskeleri
 • Cilt Soyması
 • Cilt Soyucu Kremleri
 • Cilt Tedavileri
 • Ciltt Sivilceleri
 • Ciltt Yenileme
 • Ciltte Güneş Lekeleri Nasıl Geçer
 • Ciltte Lekelerin Giderilmesi
 • Ciltte Oluşan Sivilce Lekeleri
 • Ciltteki Alaca Lekelerde
 • Ciltteki Alaca Lekelerde 2
 • Ciltteki Gunes Lekeler
 • Ciltteki Güneş Lekeleri İçin
 • Ciltteki Güneş Lekeleri Nasıl Geçer
 • Ciltteki Güneş Lekeleri Nasıl Giderilir
 • Cılttekı Lekeler
 • Ciltteki Lekeler İçin Çözüm
 • Ciltteki Lekeler İçin Doğal Maskeler
 • Ciltteki Lekeler İçin Krem
 • Ciltteki Lekeler İçin Maske
 • Ciltteki Lekeler İçin Maskeler
 • Ciltteki Lekeler Nasıl Geçer
 • Ciltteki Lekeler Nasıl Gider
 • Ciltteki Lekeler Nasıl Giderilir
 • Ciltteki Lekeler Suna Dumankaya
 • Ciltteki Lekelere Çözümler
 • Ciltteki Lekelere Kesin Çözüm
 • Ciltteki Lekelere Krem
 • Ciltteki Lekelere Lazer
 • Ciltteki Lekelere Maske
 • Ciltteki Lekeleri Giderme
 • Ciltteki Lekeleri Yok Etmek
 • Ciltteki Sivilce İzleri Nasıl Geçer
 • Ciltteki Sivilce İzleri Nasıl Gider
 • Ciltteki Sivilce Lekeleri İçin Maske
 • Ciltteki Sivilce Lekeleri Nasıl Geçer
 • Ciltteki Sivilce Lekeleri Nasıl Giderilir
 • Ciltteki Siyah Lekeler Nasıl Geçer
 • Ciltteki Siyah Lekeleri
 • Derin Sivilce İzleri Tedavisi
 • Dermabrazyon Ile Sivilce Lekeleri Tedavisi
 • Dermaderm Leke Kremi
 • Doğal Cilt Maskesi
 • Doğal Cilt Peelingleri
 • Doğal Maskeler Suna Dumankaya
 • Doğum Lekeleri İçin Krem
 • Doğum Lekeleri Nasıl Geçer
 • Doğum Lekeleri Nasıl Giderilir
 • Doğum Lekeleri Tedavisi
 • Doğum Lekelerine Bitkisel Çözüm Makale 2
 • Doğum Lekelerinin Tedavisi
 • Doğum Lekelerinin Tedavisi Makale 2
 • Doğum Lekesi İçin Krem
 • Doğum Lekesi İçin Maske
 • Doğum Lekesi Lazer Tedavisi
 • Doğum Lekesi Nasıl Geçer
 • Doğum Lekesi Nasıl Gider
 • Doğum Lekesi Nasıl Giderilir
 • Doğum Lekesi Nasıl Silinir
 • Doğum Lekesi Tedavisi
 • Drula Leke Kremi
 • En Etkili Çil Kremi
 • En Etkili Leke Giderici Krem
 • En Etkili Leke Kremi
 • En İyi Leke Giderici Krem
 • En İyi Leke Kremleri
 • Ender Saraç Cilt Lekeleri
 • Ergenlikte - Sivilcede
 • Fade Out Leke Kremi
 • Fazil Cil Kremi
 • Fraksiyonel Lazer Tedavisi
 • Fraksiyonel Lazer Tedavisi Fiyatları
 • Fraksiyonel Lazer Tedavisi Makale2
 • Fraxel Lazer
 • Göz Altı Torbaları Nasıl Gider
 • Güneş Çilleri Nasıl Geçer
 • Güneş Leke Kremi
 • Güneş Lekeleri İçin Bitkisel Çözümü
 • Güneş Lekeleri İçin Doğal Maske
 • Güneş Lekeleri İçin Doğal Maskeler
 • Güneş Lekeleri İçin Lazer
 • Güneş Lekeleri İçin Lazer Tedavisi
 • Güneş Lekeleri İçin Maske
 • Güneş Lekeleri İçin Maskeler
 • Güneş Lekeleri Kadınlar Kulübü
 • Güneş Lekeleri Kremi
 • Güneş Lekeleri Lazer Tedavisi
 • Güneş Lekeleri Lazer Tedavisi Fiyatları
 • Güneş Lekeleri Maske
 • Güneş Lekeleri Nasıl Geçer
 • Güneş Lekeleri Nasıl Geçer Kadınlar Kulübü
 • Güneş Lekeleri Nasıl Geçer Suna Dumankaya
 • Güneş Lekeleri Nasıl Geçerilir
 • Güneş Lekeleri Nasıl Gider
 • Güneş Lekeleri Nasıl Giderilir
 • Güneş Lekeleri Nasıl Tedavi Edilir
 • Güneş Lekeleri Nasıl Yok Edilir
 • Güneş Lekeleri Suna Dumankaya
 • Güneş Lekeleri Tedavi
 • Güneş Lekeleri Ürünleri
 • Güneş Lekelerine Bitkisel Tedavi
 • Güneş Lekelerine Karbonat
 • Güneş Lekelerine Kesin Çözüm
 • Güneş Lekelerine Kremi
 • Güneş Lekelerine Lazer
 • Güneş Lekelerine Lazer Tedavisi
 • Güneş Lekelerine Maske
 • Güneş Lekelerini Giderici Krem
 • Güneş Lekelerinin Tedavisi
 • Güneş Lekesi Bitkisel Tedavisi
 • Güneş Lekesi Giderici
 • Güneş Lekesi Giderici Krem
 • Güneş Lekesi Giderici Kremler
 • Güneş Lekesi İçin Bitkisel Formül
 • Güneş Lekesi İçin Maske
 • Güneş Lekesi Kremi
 • Güneş Lekesi Lazer Tedavi
 • Güneş Lekesi Maskesi
 • Güneş Lekesi Nasıl Gider
 • Güneş Lekesi Nasıl Giderilir
 • Güneş Lekesi Nedir
 • Güneş Ve Cilt Lekeleri
 • Hamilelikte Cilt Lekeleri
 • İz Giderici Krem
 • Kahverengi Cilt Lekesi
 • Kahverengi Lekeler İçin Krem
 • Kalan Izler Nasıl Tedavi Edilir
 • Karbonat Cilt Lekeleri
 • Karbonatın Ve Mayanın Cilde Faydaları
 • Karbonatlı Cilt Maskesi
 • Kimyasal Peeling Fiyatları
 • Kırışıklık Giderme Ameliyatları
 • Kırmızı Lekeler
 • Kırmızı Lekeleri Giderme 2
 • Kırmızı Lekeleri Gidermek
 • Lavieor Krem
 • Lavieor Leke Giderici Krem
 • Lavieor Leke Kremi Şikayet
 • Lazer Sivilce Tedavisi
 • Lazer Akne Tedavisi Fiyat
 • Lazer Çil Tedavisi
 • Lazer Çil Tedavisi Fiyatları
 • Lazer Cilt Lekeleri Fiyatları
 • Lazer Cilt Soyma
 • Lazer Cilt Tedavi
 • Lazer Cilt Tedavisi Fiyatları
 • Lazer Cilt Yenileme Fiyatları
 • Lazer Ile Cilt Yenileme Makale2
 • Lazer İle Leke Tedavisi Makale 2
 • Lazer İle Sivilcelere Son
 • Lazer İz Tedavisi
 • Lazer Leke Tedavisi Fiyatları
 • Lazer Lekeleri Nasıl Geçer
 • Lazer Lekesi Nasıl Geçer
 • Leke

  Giderici

  Doğal

  Maskeler