Şifa Market
Anasayfa Dini Bilgiler Tıbb-i NebeviSağlık ve AktüelHerbalistlerAlternatif TıpBurçlarBitkisel ReçetelerŞifalı Dualar
Bitki SözlüğüHastalıklarİsimler SözlüğüŞifalı TaşlarMucizevi BitkilerRüya TabirleriYemek Tarifleri Şifa Forum
Kulunç Ağrısı Tedavisi

Vücudumuzdaki farklı organlarımızda görülebilen ve oldukça sıkıntı yaratan bir rahatsızlıktır. Kulunç ağrıyı da beraberinde getirmektedir. Aniden birdenbire oluşmakla birlikte sıklıkla tekrarlayan süreçlerde de oluşabilmektedir. Herkesin yaşantısında karşılaştığı kulunç ağrı yaratan bir durumdur. Genellikle de boyun ve sırt ağrısı olarak karşımıza çıkmaktadır. Yine vücudumuzun her yerinde farklı şekillerde kendisini hissettirir.

Kulunç Ağrısı Tedavisi

Romatizma şikayeti ile doktora başvuran kişilerde kulunç şikayeti ile gelenlerin sayısı oldukça fazla orandadır. Genellikle kuluncun ilk belirtisi olan ağrı ya da biranda kulunç nerede oluştu ise oraya saplanan bir sancılı ağrıdır. Kulunç oluşan bir hasta kendisini tanımlamak için sanki vücuduma bıçak saplantı deyimini kullanmaktadır. Çeşitli enfeksiyonların oluşumu sonucu ve bağ dokusu hastalıklarının ve yırtılmalarının sonucunda da kulunç görülebilmektedir. Kulunç ağrısı bazı noktalarda daha net bir biçimde kendisini göstermektedir.

Yorumlar Yorum Yazmak İçin Tıklayın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden sifamarket.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

%100 Güvenli Alışveriş

Copyright © 2013 Şifa Market. Tüm hakları saklıdır.