Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Kulunç Ağrısı Tedavisi
Şifa Market'ten Hemen 500 TL Nakit Kazanmak İstermisiniz?

Vücudumuzdaki farklı organlarımızda görülebilen ve oldukça sıkıntı yaratan bir rahatsızlıktır. Kulunç ağrıyı da beraberinde getirmektedir. Aniden birdenbire oluşmakla birlikte sıklıkla tekrarlayan süreçlerde de oluşabilmektedir. Herkesin yaşantısında karşılaştığı kulunç ağrı yaratan bir durumdur. Genellikle de boyun ve sırt ağrısı olarak karşımıza çıkmaktadır. Yine vücudumuzun her yerinde farklı şekillerde kendisini hissettirir.

Kulunç Ağrısı Tedavisi

Romatizma şikayeti ile doktora başvuran kişilerde kulunç şikayeti ile gelenlerin sayısı oldukça fazla orandadır. Genellikle kuluncun ilk belirtisi olan ağrı ya da biranda kulunç nerede oluştu ise oraya saplanan bir sancılı ağrıdır. Kulunç oluşan bir hasta kendisini tanımlamak için sanki vücuduma bıçak saplantı deyimini kullanmaktadır. Çeşitli enfeksiyonların oluşumu sonucu ve bağ dokusu hastalıklarının ve yırtılmalarının sonucunda da kulunç görülebilmektedir. Kulunç ağrısı bazı noktalarda daha net bir biçimde kendisini göstermektedir.


Şifa Market'ten Hemen 500 TL Nakit Kazanmak İstermisin!
1
BEĞEN
Şifa Market'in Resmi Facebook sayfasını alttaki butonu kullanarak beğenmelisin. Daha önce sayfa- mızı beğenmişsen; Tebrikler! ikinci adıma geçebilirsin.
2
PAYLAŞ
Aşağıdaki paylaş butonuna tıkla- malı ve bulunduğun makalemizi "Herkese Açık" olarak kendi say- fanda paylaşmalısın. Her payla- şımın sana bir çekiliş hakkı kazan- dırıyor.
3
KAZAN!
Tebrikler! Son olarak ödülü kazan- dığında sana ulaşmamız için alttaki formu doldurup bize göndermelisin.


Bu Makaleler İlginizi Çekebilir
Bunlar İlginizi Çekebilir
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Diğer Makaleler

Kulunç

Ağrısı

Tedavisi