Şifa Market
Anasayfa Dini Bilgiler Tıbb-i NebeviSağlık ve AktüelHerbalistlerAlternatif TıpBurçlarBitkisel ReçetelerŞifalı Dualar
Bitki SözlüğüHastalıklarİsimler SözlüğüŞifalı TaşlarMucizevi BitkilerRüya TabirleriYemek Tarifleri Şifa Forum
Kronik Venöz Yetmezliği Bitkisel Tedavi

 Kronik Venöz Yetmezliği Bitkisel Tedavi Seti

Set İçeriği:

-Herbalex Gotu Kola Extract 

-Tavşan Memesi kapsülü

-Dermanol Renew Leg-V Krem

Herbalex Gotu Kola Extract 60.mg

Temel bileşenleri triterpen yapıdaki bileşiklerdir. Antimikrobiyal, merkezi sinir sistemi yatıştırıcı ve yara iyileştirici ajan olarak etkileri olduğu bilinmektedir. Guto kola genel kullanımında varis, Varikosel gibi rahatsızlara iyi geldiği gözlenmiştir.

Gotu Kola Ürün Bilgisi:

Temel bileşenleri triterpen yapıdaki bileşiklerdir. Antimikrobiyal, merkezi sinir sistemi yatıştırıcı ve yara iyileştirici ajan olarak etkileri olduğu bilinmektedir. Yapılan hayvansal çalışmalar, antienflamatuar, sedatif, antidepresant aktivitelerinin varlığını göstermiştir. Asiatikozit’in oral olarak verildiğinde ülser oluşumunu önemli derecede azalttığı gözlenmiştir. Gotu kola, asiatik asit, madekasik asit ve asiatikozitler taşımaktadır. Bu maddeler yumuşak ve düzgün bir bağ dokusunun yeniden meydana gelmesine yardımcı olur. Selülitte oluşan fiber dokuların oluşumunu önlemeye yardımcıdır. Kılcal damar duvarlarını güçlendirerek tahriş olmuş kılcal damarlardan dokulara sıvı sızıntısını yavaşlatarak şişme ve iltihaplanmayı azaltmaya yardımcıdır. Kan damarlarını güçlendirici ve kan akışını arttırmasıyla varislere karşı etkilidir. Genel kullanımı, bacaklarda kan akışını düzenlemesiyle Varis ve selülit problemleridir.

Kullanımı:

Genel kullanımı güvenli olup, çocukların, hamile ve emziren bayanların kullanması tavsiye edilmez. Gıda takviyesi olarak günde 2 kapsül yemeklerle beraber veya doktor/diyetisyeninizin tarif ettiği şekilde kullanılır

Dermanol Renew Leg-V Krem

Kullanım amacı

Dermanol® RenewLeg-V Cream içerdiği bitkisel yağlarla bacak ların nemlenmesine yardımcı olur. Ayrıca Bacaklardaki ve ayaklardaki ağrıların giderilmesine, kas

iplikçiklerinin kasılıp gevşemesini uyararak venlerin tonusunu aktivasyonuna,şişmi damarların şişkinliğinin azalmasına,kan dolaşımına,düz kas aktivitesine, bacak dolaşımının düzenlenmesine, venlerin ve kapilerlerin güzlenmesine yardımcı olur.

Kullanım şekli

Dermanol® Renew Leg-V Cream, bacak ve ayaklara aşağıdan yukarıya doğru birkaç dakika masaj yapılarak uygulanması tavsiye edilir.

 

Tavşan Memesi Kapsülü

- Basur,anal fissür ve fistülde,

- varis,kronik venöz yetmezlikte,

- Varikosel tedavisinde,

- Ameliyat ve travma sonrası şişliklerde,

- Ödemgiderici,

- Damar sertliğinde yardımcı gıda takviyesi olarak kullanılabilir.

KULLANIMI:

Sabah,öğle ve akşamyemeklerden 30 dakika önce 1 kapsül bol su ile alınır.Bir kapsül 500 mg’dır.

YAN ETKİLERİ:

Nadir durumlarda, midevi şikâyetler veya bulantı olabilir. Böbrek ve yüksek tansiyon hastalarının kullanması önerilmez. Hamile ve emziren bayanlar

kullanmamalıdırlar

FAYDALARI :

- Basur,anal fissür ve fistülde,

- varis,kronik venöz yetmezlikte,

- Varikosel tedavisinde,

- Ameliyat ve travma sonrası şişliklerde,

- Ödemgiderici,

- Damar sertliğinde yardımcı gıda takviyesi olarak kullanılabilir.

Yorumlar Yorum Yazmak İçin Tıklayın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden sifamarket.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

%100 Güvenli Alışveriş

Copyright © 2013 Şifa Market. Tüm hakları saklıdır.