Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Koltuk Altı Terlemesine Bitkisel Çözüm
Koltuk Altı Terlemesine Bitkisel Çözüm
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Koltuk Altı Terlemesine Bitkisel Çözüm


Koltuk Altı Terlemesine Bitkisel Çözüm Koltuk Altı Terlemesini Yok Eden Mucize Bitkisel Çözümler Hakkında Açıklamalar


Koltuk altı terlemesine bitkisel çözüm için sinir sistemimizin kontrol düzenini sağlamak gerekir. Koltuk altı terlemesini tetikleyen en önemli nedenler sıcaklık değerleri, Stres ve gerginliktir. Koltuk altı terlemesine bitkisel çözüm hakkında açıklamalar makalemizde yer almaktadır.
Koltuk Altı Terlemesine Bitkisel Çözüm


Koltuk altı terlemesinin çok farklı nedenleri olabilir. Özellikle Yaz aylarında aşırı derecede hissedilir olan sıcaklar yüzünden koltuk altı terlemesi yaşayan kişiler için bu durum dayanılmaz bir hal alabilir.

Koltuk altı terlemesini tetikleyen en önemli neden aşırı sıcaklık değerleri olarak bilinse de stres, gerginlik gibi durumlarda koltuk altı terlemesinin farklı nedenlerindendir. Bazı insanlar hassastır ve ufak bir stres durumunda ter bezleri çalışabilir. Bunlarla beraber ortaya çıkan ter kokusu da insanları büyük ölçüde rahatsız etmektedir.

Cinsiyetiniz ne olursa olsun koltuk altı terlemesi insanı sıkan bir durumdur. Koltuk altını kıl ve tüylerini temizlemek, lazer epilasyon yaptırmak kokuyu önlemek için tam bir çözümde getirmiyor.

Tedavi amaçlı olarak botoks tedavisi, ter gideren deodorantlar işe yaramaktadır.

Koltuk altı terlemesine bitkisel çözüm

Koltuk altı terlemesini önlemek amacıyla bitkisel tedavi yapmadan önce koltuk altınızı güzel bir şekilde traş etmeli ve yıkamalısınız ki uygulayacağımız bitkisel tedavideki maddeler koltuk altı bölgesine iyice nüfuz edebilsin.

Adaçayı yapraklarını sıcak suda 2 dk kadar sıcak su da tuttuktan sonra bu yaprakları alıp koltuk altına sıkıştırıyoruz. Bu şekilde 20 dk kadar bekliyoruz. Adaçayı yaprağının içerisinde bulunan maddeler doku altında bulunan yapısı etkileyerek belli ölçüde terlemeyi engeller. Bununla beraber adaçayı yaprağında bulunan maddeler koltuk altı kokusunu da önlemektedir.En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Lale Balselam koltuk altımda aşırı bir terleme var koltuk altı deodarantları kullanıyorum kesin çözüm içeren bişey var mı acaba
  • Koltuk

    Altı

    Terlemesine

    Bitkisel

    Çözüm