Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Koah Hastalığı Tedavisi
Koah Hastalığı Tedavisi
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Koah Hastalığı Tedavisi

Koah hastalığı tedavisi için neler yapılmalı? Sorusuna yanıt olarak koah hastalığı tedavisi için yöntemler ve koah hastalığı tedavisi hakkında faydalanacağınız bilgiler bu makalede yer almaktadır.

Koah Hastalığı Tedavisi Bitkisel


Koah bitkisel tedavi,kronik akciğer hastalığının diğer bir adı olan koah rahatsızlığının bitkisel yollar ile tedavisi hakkında bilgiler aşağıdaki makalemizde yer almaktadır.Koah rahatsızlığının bitkisel tedavisi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız aşağıdaki makalemize göz atmanızı öneririz.

Koah yani kronik obstrüktif akciğer hastalığı için özel bir bitkisel karışım ile sayesinde bitkilerle tedavi olabilirsiniz.

Karışım / kür için gereken bitkiler ölçüleri ve hazırlanılışı :


25 gr zencefil, 25 gr Havlıcan (kök), 25 gr zerdeçal, 25 gr öğütülmüş ardıç tohumu, 25 gr gül hatmi (hatmi gül), 25 gr ebe gömeci, 25 gr toz meyan kökü, 25 gr toz papatya, 25 gr, toz ısırgan tohumu (erkek), 25 gr toz keten tohumu, 1 kg bal ve 1 kg da keçiboynuzu pekmezi.

Not : Keçi Boynuzu pekmezi ve bal şeker hastaları için önerilmez. şeker hastaları ismini vermiş olduğum bitkileri çay şeklinde kullanmaları tavsiye edilir.

Hazırlanışı : İsimlerini vermiş olduğum bitkilerin hepsi birbirine karıştırılarak iyice harmanlanmalı büyük bir kabın içerisine 1 kg keçi boynuzu pekmezi 1 kg bal ve karıştırmış olduğumuz bitkilerin tamamı dökülür ve tahta kaşıkla iyice karıştırılır. ( tahta kaçık kullanılmasının sebebi metal kaşık balın özelliğini bozar) Bu şekilde ilacımız kullanıma hazırdır.

Kullanımı : Macun haline getirdiğimiz karışım her sabah öğle ve akşam günde 3 defa aç karına birer tatlı kaşığı (tahta kaşık) kullanılması tavsiye edilir. Şeker hastaları için ise her sabah öğle ve akşam günde 3 defa 1 su bardağı kaynamış suyun içerisine karışım olan tozdan bir tatlı kaşığı atıldıktan sonra
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Koah

Hastalığı

Tedavisi