Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Kireçlenme Şifalı Bitkiler
Kireçlenme Şifalı Bitkiler
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Kireçlenme Şifalı Bitkiler hakkında genel bilgiler;

Kireçlenmede faydalı şifalı bitkiler nelerdir, kireçlenme nedenleri, neden kireçlenme olur, daha çok hangi bölgelerde kireçlenmeye rastlanır, kireçlenme tedavi yöntemleri nelerdir,


Çınar yaprağı kürü beyinde oluşan kireçlenme haricinde vücudun her bölgesinde oluşan kireçlenmelerin giderilmesi için büyük fayda sağlıyor.

Kireçlenmeye karşı Çınar yaprağı kürü :

Hazırlanışı: Kaynamakta olan 1 su bardağı klorsuz suyun içine 1.5 yemek kaşığı kurutularak ufalanmış olgun çınar yaprağı koyarak 1 dakika (daha fazla değil) kaynattıktan sonra ılımaya bırakın. Ilıdıktan sonra süzün .

Uygulanışı: Sabah kahvaltısı ile öğle yemeği arasında aç karnına 1 bardak, Öğle yemeği ile akşam yemeği arasında aç karnına 1 bardak için.

Bu uygulamayı 15 gün yaptıktan sonra 3 gün ara verin. Tekrar 15 gün daha uygulayın.

Dikkat: Her seferinde taze olarak hazırlanmalıdır.Kaynatma süresi 1 dakikadan fazla olmamalıdır. ve aç karnına içilmelidir.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Mahmut YavuzMerhabalar eklem yerlerimde kireçlenme mevcut . Ciddi deformasyonlar oluşmuş durumda bunları nasıl önleyebilirim . Tedavisi mümkün müdür ? Cevabınızı bekliyorum , iyi çalışmalar . Teşekkür ederim .
  • Mihriban Taskinmrhb benim duyu sinir uclarimda hasar var.Karicalanm. batma his kaybi gucsuzluk parmklarim da takiliyo acip kapatinca serce parmak daha fazla.Birde amaliyat oldum sag bilegimden .Karpotal teshisi kondu.Amelyat buyuk butun koluma girip dr sikisan sinir aramis.Sikayetlerim fazlalasti Gapapentin kullaniyum diklofenak b12 baska ne yapailirim bitkisel kapsuller varmi
  • Şifa Marketsinir zedelenmelerinin bir çok nedeni olabiliyor. bir kaza sonucu veya ameliyat sonucu sinirlerdeki hasar sonucu sinir zedelenmeleri meydana gelebilir. sinir zedelenmeleri için tavisye edilen takviyeler için aşağıdaki linki inceleyebilirsiniz geçmiş olsun. Bilgi Hattı : 0224 2-3-4-5-6-7-8
    http://sifamarket.com.com/bitkisel/snr-zdlnms-karabas-otu-karisimli-set.html
  • Kireçlenme

    Şifalı

    Bitkiler