Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Kimi Yoko Boy Uzatıcı
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Kimi Yoko Boy Uzatıcı

Kimi Yoko Boy Uzatıcı İle Boyunuzu Sağlıklı Bir Şekilde Uzatabilirsiniz. Yan Etkileri Bulunmayan Biir Üründür. Detaylar Aşağıdaki Makalede...


Kimi Yoko Boy Uzatıcı

Boyunuzun çok kısa olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Belki de her aynaya baktığınızda “Keşke boyum biraz daha uzun olsaydı!” diyorsunuz...

Sırf sizden uzunlar diye daha güzel ya da yakışıklı göründüklerini zannediyorsanız yanılıyorsunuz!

Kimi Boy Uzatıcı Taban ile artık siz de herkese yukarıdan bakma şansına sahipsiniz!

Kimi Boy Uzatıcı Taban Nedir?

Kimi Boy Uzatıcı Taban; Japon bilim adamlarının uzun araştırmaları sonucu geliştirilmiştir. “Boy nasıl uzayabilir ki?” diye soruyorsanız şöyle açıklayalım;

Kimi Boy Uzatıcı Taban özel yapısıyla Hormon üretimini arttırmaya, ve omurganın disk şeklindeki kısmını geliştirerek boy uzatmaya yardımcı oluyor.

Üstelik Kimi Boy Uzatıcı Taban‘ın bu özelliği kemik geliştirmeye de yardımcı olduğundan dolayı yetişkin bireylerde de olumlu sonuçlar alınmasını sağlayıcıdır.

YOKO markalı KIMI Boy Uzatma tekniğini sunan bu tabana hemen sahip olabilirsiniz.

Tokyo Üniversitesi‘nin raporlara göre, boy sadece genetik nedenlerden değil, büyüme horonunun etkisiyle de uzar. 62 kemikteki kıkırdak dokusunun ve belkemiğini oluşturan 24 oynar kemiğin gelişimleri de büyüme hormonundan etkilendiğinden dolayı boy uzaması gerçekleşebilir.

Kimi Boy Uzatıcı da bu bilimsel sonuçlardan yola çıkarak; “Refleksoloji” yöntemiyle ayaktaki belli sinir uçlarını uyarmak ve böylece de sırasıyla hipofiz bezinin artmış üretim yapmasını teşvik etmek için bulunmuştur. Büyüme hormonunun artmasıyla birlikte; hem belkemiğinde hem de alt bedendeki kemiklerde kıkırdak dokusunu geliştirerek boy uzamasına yardımcı olur.

Kimi Boy Uzatıcı Tabanın Faydaları Nelerdir?

Siz değerli müşterilerimizin bedensel görünümünü daha estetik hale getirmek ve boyunun uzaması isteğini gerçekleştirmek için yurt dışından ithal ettiğimiz ayak tabanlığının en büyük faydası; sağlıklı ve doğal bir şekilde boyunuzun uzamasına yardımcı olmasıdır.

Yapılan araştırmalar da gösteriyor ki Kimi Boy Uzatıcı Taban‘ı kullananlar boyları uzadıktan sonra, kendilerini çok daha iyi hissediyorlar ve yaşamlarını artık çok daha mutlu yaşayabiliyorlar. Bu araştırma sonucundan da çok rahat anlayabiliyoruz ki Kimi kullanıcıları fiziksel görünümlerinden memnun kaldıkça, psikolojik açıdan da rahatlayabiliyorlar.

Kimi Boy Uzatıcı Tabanı boyunuzun sağlıklı bir şekilde uzamasına yardımcı olur. Kimi‘nin özel yapısı sayesinde siz de hep hayalini kurduğunuz görünüme ulaşabilirsiniz...

Kimi Boy Uzatıcı'nın Yan Etkisi

Kimi Boy uzatıcısının bilinen herhangi bir yan etkisine rastlanmamıştır.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Kimi

Yoko

Boy

Uzatıcı