Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Kilo Aldıran İlaçlar
Kilo Aldıran İlaçlar
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Kilo Aldıran İlaçlar; Tamamen Doğal Üretilmiş Kilo Aldıran İlaçları Düzenli Kullanırsanız Sizde Sağlıklı Bir Şekilde Kilo Alabilirsiniz.

Kilo Aldıran İlaçlar

Bayanlar tarafından sıklıkla kullanılan doğum kontrol hapları, Menopoz dönemini dengelemek amacıyla kullanılan Hormon ilaçları gibi ilaçlar aşırı derecede vücutta kilo birikimine ve yağlanmanın oluşmasına sebep olmaktadırlar. Bu yağlanmayı ortadan kaldırabilmenin en etkin silahı, lida Zayıflama hapı kullanmaktan geçmektedir.

Antidepresanlar ve alerjik reaksiyonları engellemek amacıyla kullanılan ilaçlarda kişilerin iştah merkezlerine etki ederek kilo alımı konusunda, kişileri zor durumda bırakabilirler. Bunun önüne geçmenin yolu bu ilaçları olabildiğinde kullanmamaktır.

Kilo aldıran ilaçlar ve lida kullanımı kesinlikle bir arada tavsiye etmiyoruz. Zaten bir rahatsızlığınız, hastalığınız var ise, kronik durumda seyrediyor ise, ilaç kullanıyorsunuz anlamına gelir. Bu yüzden lida kullanmanız risklidir.

Ayrıca bir tedavi uyguluyorsunuz ve vücudunuzda kilo artışı meydana geliyorsa, bu ilerleyen zamanlarda kilo verme konusunda sorunlar yaşayacağınız anlamına gelir. Bu tür kişilerin doktor kontrolünde, kilolarının belirli dönemler içerisinde incelenmesi gerekmektedir.

Kilo veremeyen kişilerin, hatta ne uyguladıysam, hangi diyeti yaptı isem, çokta uğraştım ama veremedim diyen kişilerin çoğunluk kısımlarında sağlıklarında bir sorun vardır. Bilinmeyen sağlık sorunları nedeniyle kişiler kilo vermekte zorluk çekerler.

Mesela bir ilacı kullanırken, onun kilo yapıp yapmayacağını da bilememektedirler. Bu sorun ilaçların doğasında ve vücudumuzun genetiğinde saklıdır. Bazı durumlarda ya ilaçları bırakmak ya da kilo almaya katlanmak gerekir.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Kilo

Aldıran

İlaçlar