Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
keune saç boyası hakkında
keune saç boyası hakkında
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Keune Saç Boyası : RENKLER HAKKINDA BAZI ÖNERİLER: ÇİFT SIFIRLI ANA TONLAR SERT BEYAZLAR İÇİN KULLANILIR. BU YOĞUN TONLARI %100 BEYaz BİR SAÇA UYGULARKEN RENGİN KÜLLÜ ÇIKMASI İSTENMİYORSA SICAK TONLARDAN DESTEK ALINMALIDIR.

ÖRNEK: 8.00 VE 9.00 RENKLERİ İLE ÇALIŞIRKEN YAPILMASI GEREKEN KARIŞIM: 60 GR. 8.00 + 5 GR. 8.34 + 60 ML. DEVELOPER 6.00 VE 7.00 UYGULAMASINDA 7.43 KULLANILMALIDIR. BÖYLECE KUMRAL TONLAR DAHA SICAK VE PARLAK ÇIKAR.

10.21 RENGİ ÖZELLİKLE SAÇTA ÇİĞ SARILIK VARSA ÖRNEĞİN RÖFLE SONRASI OLUŞAN İSTENMEYEN SICAK YANSIMALAR 10.21 İLE 10 VOLÜM KARIŞIMI HAZIRLANIR UYGULAMA YAPILACAK BÖLGELERE ÇALIŞILIR. 5 DAKİKA İÇİNDE KONTROL EDİLİP İSTENİLEN YANSIMA ALINDIĞINDA DURULANMALIDIR. BÖYLECE SAÇ YEŞERMEDEN BEJ TONLARINA GELİR. BU RENGİ ÇALIŞAN KUAFÖRLER SONUÇTAN ÇOK MEMNUN KALMIŞLARDIR. TAVSİYE EDERİM.

EK BİLGİLER: 5.19 DAN 8.19 A KADAR OLAN YEŞİL DESTEKLİ KÜLLÜ TONLAR ÖZELLİKLE NATÜREL KESTANE TONLARDA SICAK YANSIMAYI ORTADAN KALDIRARAK HARİKA KUMRAL YANSIMA VERİYOR. SADECE ÇALIŞILACAK OLAN RENGİN HER ZAMAN 1 TON AÇIK ÇALIŞILMASI GEREKİYOR...

7.44 - 7.66 VE 8.66 YOĞUN BAKIR VE YOĞUN KIZILLAR NATÜREL ZEMİNDE %9 (30 VOL.) İLE ÇALIŞILMASI GEREKİYOR. DAHA CANLI VE PARLAK RENK SONUÇLARI ELDE EDİLİR. MODA RENKLER İLE BEYAZ KAPAMA İŞLEMİNDE ANA TONLARDAN MUHAKKAK DESTEK ALINMALI VE BERABERİNDE MİX TONLAR İLE DE RENGİN YANSIMASI KUVVETLENDİRİLMELİDİR. BU KARIŞIM TABLOSU KATALOG DA GÖSTERİLMEKTEDİR. MİX TON DESTEKLERKEN DEVELOPER (OKSİDANKREM) İLAVE ETMEDEN YAPILMALIDIR. ÖRNEK: %90 BEYAZ BİR SAÇ İÇİN MODA RENK UYGULAMASI.

HEDEF RENK: 6.6 KOYUKUMRAL KIZIL

ANATON 6.0 : 30GR.
MODA TON 6.6 : 30GR.
MİX 0.66 :10GR.
DEVELOPER%6: 60ML.
NOT: BOYANIN TOPLAM KARIŞIMI 70 GR.
DEVELOPER İSE 60ML. OLMALIDIR.
BÖYLECE MİX TONU İÇİN İLAVETEN DEVELOPER KULLANILMAMIŞ OLUR. HEM BEYAZ KAPANIR HEMDE RENGİN KIZIL YANSIMASI KAYBOLMAZ.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

keune

saç

boyası

hakkında