Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Kestane Balının Fiyatı
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin TıklayınKestane Balının Fiyatı

Kestane Balının Fiyatı Dinamik Bir Fiyata Sahiptir.Çünkü Kestane Balının Yetiştirildiği İklim Koşullarında Olumsuz veya Olumlu Bir Değişiklik Fiyatı da O Olumsuzluk veya Olumlu Durum Sonucunda Etkileyecektir.


Kestane Balının Fiyatı

Kestane Balı Fiyatı

Kestane Balı Kestane balı 850 gr = 90 TL

Koyu rengi, acımsı ve belirgin farklı tadı ile bilinen, yeryüzünün en zengin enzim bulunduran balıdır.Bu bal; kestane ormanlarının bulunduğu yörelerde, yılın çok kısa bir döneminde çiçeklenen kestane ağaçlarının arılar tarafından ziyaretleriyle üretilir. Üretimin kısıtlı yörelerde olması ve kısa süren çiçeklenme dönemi dolayısıyla ürün çok az olabilmektedir.

Kestane Balı Artvin ili bitki örtüsünde bulunan kestane ağacı çiçeklerinden toplanan polenlerle imal edilen özel bir baldır. Yapılan testlerde kestane balı faydaları şöyledir. Yanık tedavilerinde, boğaz enfeksiyonlarında ve ülser tedavisinde etkin rol oynadığı kanıtlanmıştır.

Sporcuların en çok tercih ettiği ballardan biridir. Çocuk gelişiminde birçok aile hekiminin tavsiyesini almıştır. Koyu kahverengi kıvamındaki kestane balı A vitamini deposudur. Fosfor, kalsiyum ve protein ihtiva eden içeriğiyle tam bir enerji vericidir. Kestane tadı gibi hafif acımtırak olan balın en bilinen özelliği antiseptik oluşudur.

Kestane Balı

Kasların kuvvetlenmesine yardım olan bal, bağışıklık sisteminin oturmasına neden olmaktadır. Kan dolaşımını düzenlerken midede sindirim kolaylığı sağlar, karaciğerin yoğunluğunu almaktadır. Kestane balı birçok hastalığın tedavisinde kullanılmaktadır. Adele ve kas ağrılarına çok iyi gelmektedir. Akciğer hastalığında en iyi tedavi ilacıdır. Baş dönmelerini keser, ağız içi yaraları ve bademcik şişmesini tedavi etmektedir.

Öksürüğe karşı çok iyi gelen kestane balı temin etmek, nasıl kullanıldığı, fiyatı ve faydaları hakkında detaylı bilgi almak için çağrı merkezi numaramızdan 24 saat bize ulaşabilirsiniz.

KESTANE BALININ FİYATLARI

BÜYÜK ŞİŞE Net :970 Gr

Fiyat 85 TL

Brüt: 1240 Gr

KÜÇÜK ŞİŞE Ne :450 Gr

Fiyat 45 TL

Brüt: 620 Gr

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Kestane

Balının

Fiyatı