Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Kavitasyonla Zayıflama
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Kavitasyonla Zayıflama

Kavitasyonla Zayıflama,Ciddi Bir Operasyondur. İş Hayatınız Aksaya Bilmektedir. İlk Seansta Yağlı Bölegenin Kalınlığına Göre Değişin 2-10 cm Arasında Ciddi Bir İncelme Görülür

Kavitasyonla ZayıflamaCerrahi operasyonlar birçok zaman hanımları tedirgin etmeketdir.

Operasyon sonrası iyileşme sürecinin zorluğu, iş hayatının kesintiye uğraması ,aile içinde çocukların ve eşlerin nekahat döneminde ilgisiz kalması, sonrasındaki ağrılar, ödemler özellikle de liposuction sonrası oluşan dalgalanmalar ve çukurlar kalması operasyon esnasında ise; her ne kadar teknoloji gelişip riskler en aza inse dahi narkozdan ayılamama korkusu,yağ embolisi ve oluşan ağrılar ve morluklar birçok hanımı düşündürmekte ve korkutmaktadır.

Kavitasyon işlemi yağ aldırma işlemi gibi bir anda çok fazla miktarda yağ eritmemesine karşın riskleri olmayan ağrı ve acı vermeyen, seanslar içinde kişiye istediği sonucu veren ,son derece konforlu ve güvenilir bir yöntemdir.Kavitasyonun diğer bir avantajı ise diyet Spor vs gibi uygulamaları bilinçsiz yaptığınızda kastan ve sudan kaybetmektesiniz.Kavitasyonda ise sadece yağdan kaybediyorsunuz.

Kişi gün arasında kavitasyon uygulaması yaptırıp işine ve hayatına kaldığı yerden devam edebilir.

Liposuction yaptırsanız dahi özellikle yağ aldırma sonrası oluşan çukurlaşmalar ve dalgalanmaları kavitasyon ve lenf drenaj işlemleriyle bertaraf etmek gerekmektedir.Yağ aldırma ameliyatlarından sonra oluşan bu şekil bozuklukları sizi muhakkak başka işlemlere yönlendirecektir.

İlk seansta yağlı bölgenin kalınlığına göre değişen 2-10 cm arasında ciddi bir incelme görülür. Sonraki seanslarda bu incelme tabi ki azalarak devam eder. Kişinin durumuna göre seans sayısı belirlenir.Ortalama tek bölgede 8- 10 seans uygulanmaktadır.İşlem esnasında sadece kulakta hafif bir çınlama olur.

Kavitasyonda en önemli hususlardan biri de seansları uygulama sürecinde yağ alımını azaltmak ve yağa dönüşen tüm gıdalardan da kaçınmak gerekmektedir. (şeker, unlu ve nişastalı mamuller ) Ayrıca kişi eğer fazla tuz tüketiyorsa tuz alımında da kısıtlama yapmak gerekmektedir. Tuz alımına dikkat edilmez ise seansların uygulama sürecinde içtiğimiz su ve kavitasyonla parçalanan yağlar atılmaz ve vücudun farklı yerlerinde tekrar depolanır.

Kavitasyonda tek tip işlem( sadece kavitasyon) yerine öncesinde ve ardından uygulanması gereken işlem basamakları vardır .Bunlar öncesinde el masajı ile lenf kanlarlını açılması, kavitasyon ile yağ hücrelerini ve zarlarını parçalanması , radyo frekansla toparlama , elktroterapiyle yağı dağıtma ve sıkılaştırma ve vakum terapiyle parçalanan ve dağılan yağları lenf yoluna vererek atılımını sağlamak gerekmektedir.

İlk seanstan itibaren yağlı bölgede elle tutulur bir yumuşama, ardından da sertleşip küçülme hissedilir. Gözle görülür sonuçları da 15. günden itibaren gözlenebilmektedir

İşlem sonrası kişi eğer düzenli su içerse seans sonrası tuvalete gittiğinde koyulaşan idrar rengini veya parçalanan yağları rahatlıkla gözlemleyebilmektedir.

Kavitasyon seansı uygulatacak kişilerin günde 2 veya 2.5 lt suyu muhakkak tüketmesi gerekmektedir. Özellikle seansa girmeden önce biraz daha fazla su içmekte fayda vardır.

Ayrıca kişi bu arada günlük aktivitesini arttırırsa dolaşım hızlanacağı için parçalanan yağın atımı uygulamadan sonraki günlerde de daha rahat olacaktır.

Unutmamak gerekir ki hiçbir şey tek başına mucizeler getirmez. Özellikle fazla kilolardan kurtulmak ve sarkmadan şekillenmiş orantılı bir biçimde kilo vermek emek ve fedakarlık ister. Kavitasyon teknolojisi sizin sadece sağlıklı biçimde yağ kaybetmenizi sağlayacaktır.
Kavitasyon kurtulmak istenilen, bel,mide,can simidi, karın, göbek, kol, kalça, basen, bacaklar diz içleri ve sırttaki çözülemeyen depo yağları parçalayıp atar görüntü bozuklukları (Selülit görünümü dalgalanmalar ve çukurlaşmaları) bertaraf edip söz konusu bölgelerin sıkılaşmasını sağlar.

ETKİKETLER: Zayıflama Damlası,HCGZayıflamanın yan etkileri,Zayıflama yolları,sağlıklı zayıflama diyetleri,bölgesel zayıflama diyetleri,Zayıflama haplarının fiyatları,Zayıflama ilaçlarının isimleri,bitkisel zayıflama ürünleri,HCG Nasıl kullanılır,Sağlıklı zayıflama önerileri,Sağlıklı zayıflama diyetleri,Zayıflama yolları Nelerdir,6090 zayıflama Hapı,Zayıflama Bantları kullanıcı,Dr.mehmet öz zayıflama hapı,sağlıklı diyetler listesi,Diyetisyen Listeleri,Ozonla Zayıflama,Kesin Zayıflama,Günlük zayıflama Diyetleri,Kavitasyonla Zayıflama

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Kavitasyonla

Zayıflama