Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Karın Zarı Kanseri
Karın Zarı Kanseri
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Karın Zarı Kanseri :

* İnsanın sağlıklı yaşayabilmesi ve hastalıkları ile mücadele edebilmesi için gerekli olan ihtiyaç enerjidir.

* Enerjiyi elde etmenin yolu bitkiler ve tüketilebilir gıdalardır.

* Yüksek oranda enerji elde etmenin yolu ise bitkisel ekstraktlardır.

* İyileştirebilme gücü ise doğru ekstrakt kombinasyonları ile ortaya çıkar.

* Özellikle kanser hastaları için çok gerekli olan yüksek enerji ihtiyacı XP Tonis SLS ve XP Tonis H-D ile kombine edildi.

* Bu 2 ürünün bitkiler ile gelinebilecek tedavilerin en uç nokta olduğu kabul edilebilir.

* Kanser hastalığınında kendi özünde bir enerji olduğu kabul edilirse bu (kötü karakterli bir enerji) demektir. Ve sayısal hücre yapısı azda olsa çok dirençli ve yıkıcı özelliğe sahip bir kötü enerjidir. Böyle kötü karakterli bir enerji ile mücadele edebilmenin yolu iyi ve güçlü bir enerji kalkanı oluşturmaktan geçer.

Bitkisel Tedavi

Ozon Tedavi

DMSO Tedavi

Ağrı Tedavi

Ultra Viole

ESG 3. dakikada chakup
Bitkisel Tedaviler

Ozon Tedavisi

Dmso Tedavisi

Ağrı Tedavisi

Ultra Viyole

3 Dk Chack Up

Kanser Nedir?

Çağımızın vebası olarak da bilinen ve son dönemlerde sıklıkla bu şekilde adlandırılan kanser, insan hücrelerinin kontrolsüz büyümesi olarak basitçe tanımlanabilir. Devamını Oku Modern Kanser Tedavileri: Klasik tıp kanser tedavilerini başlıca cerrahi (ameliyat), kemoterapi (ilaç tedavisi) ve radyoterapi (ışın tedavisi) olarak sıralamak mümkündür. Devamını Oku

Alternatif Kanser Tedavileri: Alternatif Kanser Tedavisini kısaca klasik tıp tedavi yöntemlerinin dışında kalan diğer tedaviler olarak tanımlamak doğru olabilir. Başlıcası bitkisel tedavidir. Devamını Oku Beyin Tümörü Tedavisi: Beyin tümörleri genellikle birincil ya da ikincil olarak sınıflandırılırlar ve bunlar (genellikle) vücudun herhangi bir yerinde başlayıp beyne metastaz yapanlar, Devamını Oku

Tedavilerimiz: Kanser Deşifresi Ekibi tarafından uygulanan başlıca tedaviler, Ozon Tedavisi, Ağrı Tedavisi, DMSO Tedavisi ve Xp Tonis Sls Tedavisi olarak sıralamak mümkündür. Devamını Oku Xp Tonis Sls: Kanser tedavisinde destekleyici ve tamamlayıcı tedavi özelliklerine sahip Gıda desteğidir. Devamını Oku

XP TONIS SLS: Kanser tedavisinde en son gelişen önemli noktalardan bir tanesidir. Xp Tonis Sls genetik ve hücresel bozuklukların tamirinde rol oynar. Arastırmacı Herbalist tarafından geliştirilen ve Op. Dr Ömer Gürer gözetiminde tavsiye edilen tamamen naturel ve bitkisel bir çalışma olan Xp Tonis Sls Kanser ve kanser türlerinde, Dünya da ve Türkiye de en yüksek tedavi başarısı olan bir kombinasyondur.

Xp Tonis Sls Amerika, Rusya ve Çin başta olmak üzere, Dünyanın bir çok ülkesinden ve ülkemizdeki Alternatif Kanser Tedavi metodları incelenerek, bazı bitki, kök ve çiçeklerin özel metodlar ile işlenerek yine özel bitki ektraktları ile kombine edilmiş, çok yönlü tedavilerde kullanılan, kombinasyondur.

Xp Tonis Sls kullanılmaya başlandığı andan itibaren, bedenin tüm savunma sistemlerini güçlendirerek insan bedeninin kendi kendini onarabilme kapasitesini arttırır. Kanser ve karaciğer kökenli tüm hastalıklarda elde edilen en iyi sonuç, insanın bizzat kendi bağışıklık sisteminden yola çıkılarak uygulanan tedavi yöntemidir.

Xp Tonis Sls yenilenmiş ve güçlü karaciğer oluşturarak bir çok hastalığın yine ancak karaciğer tarafından tedavi edilebileceğinden yola çıkılarak geliştirilmiştir. Xp Tonis Sls Kimyasal veya Sentetik hiç bir katkı maddesi içermemektedir.

Tek başına uygulanabilindiği gibi, modern kanser tedavileri ( Cerrahi, Kemoterapi, Radyoterapi) öncesinde veya bu tedavilerin sonrasında da kullanılabilinir. Xp Tonis Sls Hastanın yaşı, hastalığın türü, hastalığın evresi, o güne kadar gördüğü diğer tedaviler gibi etkenler incelendikten sonra hastaya özel uygulanan kombinasyon çalışmadır.

Hastalığı olmayan insanlar tarafından kullanıldığında, hastalıklara karşı insan bedenin savunma sistemini güçlendirerek, direncini arttırması ve olası hastalıkları onlarca yıla kadar engellemesi, Xp Tonis Sls'nin diğer özelliklerinden biridir.

Kanser Deşifresi Ekibi Tedavi Uygulaması: Hastanın son tetkikleri uzman doktorlar tarafından incelenir. Hastanın şimdiye kadar gördüğü (Kemoterapi veya Radyoterapi) veya görmediği tedaviler ve bu tedavilere verdiği tepkiler analiz edilir.

Hastanın yaşı, yaşadığı coğrafi bölge, piskolojik durumu ve hastalığın evresi göz önüne alınarak uygulanacak tedavinin periyodları belirlenir. Gerekli görüldüğü taktirde hastaya Ozon Tedavisi ve Xp Tonis Sls bitkisel kürler Önerilir.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Karın

Zarı

Kanseri