Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Karaciğer Yağlanmasına Bitkisel Tedavi
Yeşilex Deve Dikeni Ekstraktı 700 mg (60 Kapsül)
83,00 TL
Ürün Fiyatı

1714
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak (10 Kapsül)
79.00 TL
Ürün Fiyatı

101636
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak Macun (230 gr.)
59.00 TL
Ürün Fiyatı

70626
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al

Karaciğer Yağlanmasına Bitkisel Tedavi

Karaciğer Yağlanmasına Bitkisel Tedavi hakkındaki bilgiler.


Tüm dünya da en sık görülen tümörlerin başında gelen karaciğer kanseridir.Küflenmiş gıdalar ki özellikle baklagiller ve aşırı alkol tüketimi siroza yol açar.Karaciğer Yağlanması bitkisel tedavi makalemiz aşağıda yer almaktadır.Karaciğer yağlanması diğer makalelerimizde belirttiğimiz gibi karaciğerin en büyük düşmanıdır.Karaciğer yağlanmasının önüne geçmek için tıbbı tedavi yöntemleri elbette mevcut.Ancak karaciğer yağlanması tedavisinde bitkilerin gücünden de yararlanabiliriz.Karaciğer yağlanmasında kullanılan en genel bitkiset tedavi maydanoz limon kültürü.

"Karaciğer yağlanması" (Hepatosteatoz) için "bitkisel tedavi" yöntemi olarak kullanabileceğiniz ve maydonoz ve limon kültürü etkili bir yöntem olabilir.İhmale gelmeyen ve ilerlemesi durumunda karaciğer kanserine dahi çeviren karaciğer yağlanması için aşağıda ki maydonoz limon kültürünü uygulayabilirsiniz.

  • Saplı olarak 15-16 adet taze maydanozu mutfak robotuna yada blendera eliniz ile biraz parçalayarak koyun ve üstüne yarım limon suyu (iki yemek kaşığı) ve yarım bardak su ilave edin.
  • Mutfak robotunuzu yada blender'ı çalıştırın, iyice karıştırarak sabah kahvaltısından yarım saat önce aç karnına tamamını için. En erken yarım saat sonra kahvaltıya başlayabilirsiniz. Onbeş gün ara vermeden her gün sabah bu kürü uygulayın ve onbeş günlük uygulamadan sonra bir hafta ara verin.
  • Bir hafta ara verdikten sonra tekrar onbeş gün aynı şekilde uygulayın ve kürü sonlandırın. Beş-altı ay sonra durumunuza göre bu kürü aynı şekilde tekrar edebilirsiniz.
  • Eğer,karaciğer yağlanması ileri boktadaysa , Maydanoz Limon kürüne paralel olarak aynı günün akşam yemeğinden iki saat sonra Lavanta kürü de uygulanmalıdır.
  • Yılda 2-3 kez uygulanacak olan Maydanoz-Limon kürü ile karaciğer yağlanmasını önlemiş olursunuz.
  • Karaciğer yağlanması fibroz ya da siroza dönüşebilmekte veya karaciğer kanserine neden olabilmektedir. Bu kürle hem karaciğer yağlanması önlenir hem de karaciğer arındırılır.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Karaciğer

Yağlanmasına

Bitkisel

Tedavi