Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Kanser Olan Ünlüler
Kanser Olan Ünlüler
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Kanser olan ünlüler.Kanser nedir nasıl bir hastalıktır,kanser tedavisi nasıl yapılır kanserden kurtulma yolları var mıdır merak ettiklerinizi bu yazımızda okuyabilirsiniz...

Harun KOLÇAK:

Geçtiğimiz Yaz başında alkol komasına girdiği için Silifke'de sahneye çıkamadığı yönünde haberler çıkan Kolçak, gerçeği anlattı. Kolcak şöyle konuştu: "Ne yazık ki Prostat kanseriyim. Ve doktorlarım uzun yolculuğu MR yüzünden yasakladı. Tedavime devam ediyorum. Sürekli kontrollerim var."

Filiz AKIN:

Türk Sinemasının efsanevi oyuncusu Filiz Akın 2002'de kanserle tanıştı. Ünlü sanatçının burnunun tam arka bölümünde kanserli hücreler bulundu. Akın kocası ile birlikte Amerika'ya gitti. M.D. Anderson Kanser Merkezi'nde gördüğü uzun bir tedavi sonrasında ise iyileşti. Filiz Akın, "Azmi asla elden bırakmayın" diyor.
"Babam yüzünden"

Fulden URAS:

Ünlü şarkıcı 13 yaşında bağırsak kanserine yakalandı. Uras o acı süreci şöyle anlattı: "Çok zor günler geçirdim. Kansere babam yüzünden yakalandım. Babam o zamanlar başka
bir kadına aşık oldu. Ve 2 kız kardeşimi annemi ve beni bırakıp gitti. Çok üzüldüm. Babam o günden sonra bizleri yok saydı. Aşık olduğu kadınla evlendi ve ondan da bir kızı oldu."

Oya BAŞAR:

Başarılı oyuncu meme kanseri 'oldu. Amerika'daki ameliyatı başarılı geçen oyuncunun sağlığına tamamen kavuştuğu söylendi.

Aydemir AKBAŞ:

Ses kısıklığı ne deniyle gittiği hastanede Akbaş'm ses telinde nodul tespit edileli. Hemen geçtiğimiz eylül ayında ameliyata alı nan Akbaş'm temizlenen nodulun ar dından sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Kanser hastalığının başlan gıcmda teşhis konulan ve müdahale edilen ünlü oyuncu, 6 hafta radyote rapi gördü.
Bir testle erken teşhis

Defne SAMYELİ:

1991 Türkiye üçüncü güzeli ünlü sunucu, 2000'de rahim kanserine yakalandığını öğrendi. New York'ta ameliyat geçiren Samyeli uzun bir tedavi sürecinden sonra Türkiye'ye tamamen iyileşmiş olarak döndü. Samyeli o günlerde yaşadığı olayı şöyle anlatmıştı: "Bütün doktorların yılda bir ya da iki kez mutlaka yaptırın dedikleri 'Smear testi' neticesinde erken teşhis imkânını yakaladık. Tüm kadınlara bu testi tavsiye ediyorum."
2 kez kurtuldu

Arzum ONAN:

Önce lenf kanseri ile mücadele etti. Sonrada troid kanseri ile karşı karşıya kaldı. Ancak Onan moralini hiç bozmadı ve yeniden tedaviye başladı. Hastalıktan kurtulan güzel oyuncu, “Mehmet müthiş bir eş, sevgili, ağabey. Büyük destek oldu. Oğlum da bana güç verdi ” dedi.
Grip diye gitti

Murat GÖĞEBAKAN:

Rock müziğinin ünlü ismine geçtiğimiz yıl kan kanseri (lösemi) teşhisi konuldu. Memorial Hastanesi'nde tedavi olan Göğebakan hep moralinin çok iyi olduğunu, hastalığı yeneceğine inandığını söyledi.Hastalığın kolunda morluklar başladığını belirten Göğebakan, "Eşim 'Hangi kızlar kolunu ısırdı?' diye espri yapıyordu. Grip için geldiğim hastanede sonuçta kan kanseri olduğumu öğrendim ama ben bu hastalığı yeneceğim. Herkesin de dualarını bekliyorum" dedi. Aynı hastanede ameliyat olan Göğebakan'ın durumu şu an iyi.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Kanser

Olan

Ünlüler