Şifa Market
Anasayfa Dini Bilgiler Tıbb-i NebeviSağlık ve AktüelHerbalistlerAlternatif TıpBurçlarBitkisel ReçetelerŞifalı Dualar
Bitki SözlüğüHastalıklarİsimler SözlüğüŞifalı TaşlarMucizevi BitkilerRüya TabirleriYemek Tarifleri Şifa Forum
Kamburluk İçin Korse

Kullanımı son derece basit olan Manyetik Sırt Korsesi’ni hem bayanlar hem de erkekler kullanabilir.Spor yaparken oluşan incinmelerde ve kas ezilmelerinde de kullanabilirsiniz.İnce yapısı sayesinde kıyafetinizin altına giydiğiniz anlaşılmaz.

Kamburluk Giderici Korsesi’ni yürürken, koşarken, çalışırken, kısaca hayatın her anında kullanabilirsiniz.Kalp pili kullananlar ve hamilelik dönemindeki bayanların kullanmaması gerekir.

Bel Destekli Kamburluk Giderici Korsesi´ni denedikten sonra onun rahatlığı ve konforuna çok alışacaksınız. Çünkü, güçlü ve etkili Kamburluk Giderici Korsesi sırt ve bel ağrılarınızın azalmasına, kaslarınızın gevşemesine kan dolaşımınızın hızlanmasına yardımcı olur.

Güçlü etkili manyetik bel destekli sırt korsesi ağrılarınızın azalmasına, kaslarınızın gevşemesine yardımcı olacak.

Kamburluk Giderici Korsesi kaslarınızın gevşemesine ve günlük aktivitelerinizde karşılaştığınız sırt ve bel ağrılarınızın azalmasına yardımcı olur.

Kamburluk Giderici Korsesi bel bölgesini desteklerken aynı zamanda kronikleşmiş sırt ağrılarının giderilmesine yardımcı olur.

Kamburluk Giderici Korsesi ayrıca Spor incinme ve kas ağrılarında da etkilidir.

Kamburluk Giderici Korsesi’ni denedikten sonra onun rahatlığı ve konforuna çok alışacaksınız.

Manyetik Sırt Yeleği , belinizi rahatça sararak, kan dolaşımının hızlanmasını sağlar.

Stratejik olarak 10 noktaya yerleştirilen bu magnetler sayesinde, sırt kısmınız ve spinal bölgelerinizde karşılaştığınız ağrılardan dolayı, zorlaşan günlük hayatınızı kolaylaştırmak hedeflenmiştir.

Bel ve sırt bölgenizdeki olumlu etkisini kısa zamanda görecek ve Manyetik Sırt Yeleği’nin güçlü etkisini hissedeceksiniz.

Manyetik terapi, günümüzde ABD, Almanya, Japonya, Rusya ve diğer 45 ülkede romatizma, sırt ve bel ağrıları, baş ağrıları, sinüzit ağrıları, bilgisayar başı rahatsızlığı olan karpal tunel sendrom, omuz sıkışma rahatsızlığı (Bursitis) ve iltihaba bağlı ortopedik ve nörolojik sorunların tedavisinde resmi olarak kabul görmüş bir yöntemdir.

Kamburluk Giderici Korsesi, ağrılarınızı hafifletir ve size tekrar rahatça hareket edebilme olanağı sağlar.

Tenis oynadıktan, yürürdükten, dans ettikten, koştuktan, herhangi fiziksel bir hareket yaptıktan sonra sırtınızda ağrı olursa Manyetik Sırt Yeleği en büyük destekçiniz olacaktır.

Yine bilgisayar kullanırken, Spor yaparken, ev işlerini yaparken sırtınızda ağrı ya da zorlanma hissediyorsanız, Kamburluk Giderici Korsesi bu sorunlarınızı aşmanızda size yardımcı olacaktır.

Yorumlar Yorum Yazmak İçin Tıklayın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.

Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden sifamarket.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

%100 Güvenli Alışveriş

Copyright © 2013 Şifa Market. Tüm hakları saklıdır.