Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Kalp Hastalıkları Çeşitleri
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Kalp Hastalıkları Çeşitleri

Kalp Hastalıkları Çeşitleri ve Tedavi Yöntemleri

Kalp Hastalıkları Çeşitleri Hakkında Açıklamalar ve Bu Hastalıklarda Kullanılan Bitkisel Ürünlerle İlgili Tedavi Yöntemleri. Okumak İçin Aşağıdaki Linke Tıklayınız

Kalp Hastalığı Çeşitleri

Kalp organı olan kan pompalar, kendi hayatı ile, vücudun tüm dokulara oksijen ve besin verir. Eğer kalp tamamen durması Eğer kalbin pompalama eylemi suffer.And beyin ve böbrek gibi hayati organların verimsiz olur, ölüm birkaç dakika içinde ortaya çıkar. Hayatın kendisi tamamen kalbin verimli çalışma bağlıdır.

Kalp hastalığı birçok türü vardır ve bunlar çeşitli yollarla kalbi etkileyebilir. Ama kalp hastalığı tüm çeşitleri ile son sorun, bir şöyle veya böyle, bunlar kalbin pompalama hayati eylem bozabilir olabilir.
Kalp Hastalıkları - A Quick Astar Kaynakwh webhatti.com: Kalp Hastalığı Nedir? Kalp Yetmezliği Nedir? Kalp Hastalığı Çeşitleri

Kalbin hızlı bir gözden geçirme ve nasıl çalışır?

Ortak kalp sorunları kısa bir araştırma

Ortak kalp sorunları bir anket: kapak hastalığı, kalp kası hastalıkları (kardiyomiyopati), koroner arter hastalığı ve kalp aritmileri.
Kalp hastalığı Derinlik içinde

Koroner Arter Hastalığı

Hayatta kalan ve gelişen sonra koroner arter hastalığı varsa hem sizin hem de doktor anlamına doğru şeyler yapmak zorundasınız. Burada koroner arter hastalığı, anjin hakkında bilmeniz gerekenler ve kalp krizi's.

Kalp yetmezliği

Çalışmada çalışmanın iki şey: 1) kalp yetmezliği için uygun tedavi aldıktan sonra daha iyi hissediyorum ve daha uzun yaşamak, ve 2) çoğu doktor uygun tedavi vermek başarısız kılar. İşte bilmeniz gerekenler.

Kalp ritim problemleri

Kardiyak aritmi üzerine bir astar - PVC, atriyal fibrilasyon, SVT, İst, ve diğer kalp aritmileri - sebepleri, ürettikleri belirtileri ve nasıl tedavi edilmelidir.

Kolesterol ve trigliserit Bozuklukları

Yüksek kolesterol ve yüksek trigliserit, iyi kolesterol ve kötü kolesterol-onlar önemli ama kafa karıştırıcı.

Kadınlar ve Kalp Hastalıkları

Kalp hastalığı sayıda kadın bir killer. Kötüsü, kalp hastalığı kadınların tür ve hangi kadın kalp hastalığı davranır yolları olsun genellikle erkeklerde daha farklıdır. Size kadınlarda kalp hastalığı hakkında burada ne bilmeli bulabilirsiniz.


En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Kalp

Hastalıkları

Çeşitleri