Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Kadınlarda Cinsel İsteği Artıran Yiyecekler
Golden Lovita Bayan Damla 15ml
51,00 TL
Ürün Fiyatı

12639
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak (10 Kapsül)
79.00 TL
Ürün Fiyatı

94233
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak Macun (230 gr.)
59.00 TL
Ürün Fiyatı

64971
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al

Kadınlarda Cinsel İsteği Artıran Yiyecekler


Kadınlarda Cinsel İsteği Artıran Yiyecekler; Vücuda Dışarıdan Alınan İlaç, Hormon Ve Bir Takım Maddelerin Cinsel Davranışlar Üzerinde Belli Uyarıcı Etkileri Olabilir. Cinsel İstek Uyarıcı, Cinsel Gücü Arttırıcı Maddeler Libido Üzerinde Etki Yaparak Cinsel İsteği Ya Da Hazzı Değiştirebilirken Başkaları, Sadece Cinsel Organların Fiziksel Tepkilerini Farklılaştırır.

Kadınlarda Cinsel İsteği Artıran Yiyecekler

Öyle yiyecekler var ki, bu yiyecekleri tükettiğinizce cinsel gücünüz çoğalıyor, cinsellik için ayırdığınız gücünüz ve performansınız artıyor, canınız daha fazla sevişmek istiyor ve cinsel isteksizliğiniz ortadan kayboluyor. Cinsel gücünüzü artırmanız için bu cinsel güç artırıcı besinleri tüketmek yetiyor. Pek çok uzman cinsel soğukluğu ve cinsel isteksizliği olmayanlara bu yiyeceklerden yemelerini tavsiye ediyor.

Acı biber

Acı biber kan akışını hızlandıran capsaicin içerir. Bu kan akışının hızlandırır ve ihtiyaç duyulan her yere kan akışı sağlanır.

Greyfurt, portakal suyu

C vitamini bakımından zengin meyvelerin Sperm sayılarını artırdığı tesbit edilmiş. Günde en az 200 mg C vitamini alınması tavsiye ediliyor.

Balık

Havyar, istiridye gibi denizden çıkan diğer ürünlerin sekse olan etkisi tartışmasız. Çinko yüklü bu ürünler testosterone ve erkek üretkenliğini artırıyor ve Prostat sağlığını koruyor.

Çikolata

Efsanevi yiyecek. Kadınların aşk yiyeceği olarak tanımlamasının haklı bir sebebi var. Çikolata cilt hassasiyetini artırır. Çikolatanın içerdiği kimyasallar aşk sırasında vücudun ürettiği hormonların artmasına da neden oluyor.

Şeftali

Turunçgiller kadar şeftali de seks için yararlı bir yityecek. Şeftali yüksek C vitamini içeriyor ve bu sperm kalitesinin artmasını sağlıyor. Bu yüzden dolabınızda şeftali bulundurun, gerekirse dondurucuya koyup arada tüketin.

Tarçın

Araştırmalar tarçının kokusunun erkeklerin daha kolay ereksiyon olmasını sağladığını ortaya kokuyor.

Mavi yemiş

Viagra‘yı unutun. Doğa ananın mavi yemişi mavi kapsül kadar etkili diyebiliriz. Kolesterol, kan basıncı gibi sorunları düzenlerken ereksiyonu güçlendiriyor. Maksimum performans için haftada 3-4 kez mavi yemiş tüketebilirsiniz.

Yumurta

Çoğu erkek partneriyle birlikte olurken kendini huzursuz hisseder. Oysa her sabah B vitamini açısından zengin yumurta yerse huzursuzluğunu giderir.

Vanilyalı dondurma

Eskiden beri çikolatalı mı yoksa vanilyalı dondurmanın mı seks için yararlı olduğu tartışılır. Cevap ise vanilyalı. Düşük yağlı, bol miktarda kalsiyum içeren vanilyalı dondurma orgazm olmayı kolaylaştırıyor, kasları güçlendiriyor, libidoyu ateşliyor.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Kadınlarda

Cinsel

İsteği

Artıran

Yiyecekler