Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Kadın Hastalıkları İzmir
Yeşilex Propolis Sıvı Ekstraktı 150 ml.
80,00 TL
Ürün Fiyatı

21709
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak (10 Kapsül)
79.00 TL
Ürün Fiyatı

101667
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak Macun (230 gr.)
59.00 TL
Ürün Fiyatı

70655
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al

Kadın Hastalıkları İzmir

Kadın Hastalıkları Hakkındaki Bilgiler ve tedavi Yöntemleri

Kadın Hastalıkları ve Bitkisel Tedavi Yöntemleri Hakkındaki Aradığınız Herşey Makalemizde Yer Almaktadır. Okumak İçin Linke Tıklayınız

Dölyatağı Bozuklukları

Yaygın deyişle "rahim dönmesi" veya "rahim büküklüğü" adlarını alan rahim bozukluklarının bazıları doğuştan, bazıları ise sonradan meydana gelmedir. Dönüklük ya da büküktük denilen bozukluk, dölyatağının öne ya da arkaya, sağa ya da sola veya her iki yana doğru dönmesi olayıdır.

Regl Diyeti

Kadın olmanın getirdiği özel sorunlar da beslenmenize dikkat ederek hafifletmeniz mümkün. Bir haftalık sıkıntılı dönemi çeşitli açılardan size yararlı olacak bir diyetle geçirebilirsiniz.

Paget Hastalığı

Eski kemiklerin yerine yepyeni ve daha iri kemik çıkıntılarının meydana gelmesi. Özellikle yaşlılarda görülür.

Burun Kanaması

Burun kara kan damarlarından olduğu kadar ak kan (Arter) damarlarından da çok zengindir. Kafa atar damarı (Arterya Karotis) hem iç hemde dış dalından kanlanır; bunun yanı sıra septum ön bölgesinde arterler, ağızlaşarak bir yumak teşkil ederler. (Little bölgesi.) Burnun dıştan darbelere maruz kalması kadar, iç bölümündeki arterlerin çokluğundan dolayı en başta nedenlerle burun kanamaya çok yatkındır.

Yemek Borusu Kanseri

Ölüm yüzdesi yüksek olan istilacı, tahrip eden, sinsi bir hastalıktır. Tedavideki başarısızlığın nedeni tümöre yaklaşmanın kolay olmamasından ziyade başlangıcının sinsi seyretmesi ve hastalığın farkına varıldığında durumun çok ilerlemiş safhada olmasıdır.

Yüz Sinir Felci

Yüzümüzde mimik hareketlerinin yapılması, gözlerin kapanması dudakların hareketi yüz kaslarını harekete geçiren yüz siniri aracılığıyla yapılır. Bir tarafta yüz siniri Felç olursa o taraf gözü kapanamaz, ıslık çalınmaya çalışılırsa ağız sağlam tarafa kayar.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

Kadın

Hastalıkları

İzmir