Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Kabızlık Nasıl Giderilir
Kabızlık Nasıl Giderilir
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Kabızlık Nasıl Giderilir :

Kabızlık hastalığının sebepleri ve kabızlık hastalığına iyi gelen bitkiler bu makalede yer almaktadır. Kabızlık tedavisine yardımcı olan %100 bitkisel ürünleri bu makalede inceleyebilirsiniz...

Kabızlık nasıl giderilir,Kabızlık nedir?kabızlık nasıl giderilir?Su ınsan sağlığı ve yaşamın bir diğer adı gibidir suyu anlatırken ondan beYaz kan diye bahsedilir.Normal bir insanın su tüketiminin günlükyaklaşık olarak bir buçuk litre olması kişiye daha sağlıklı bir yaşam sunar.

Kiloluinsanların vücutlarındaki su oranı normal kiloda olanlara göre daha azdır. Kabızlık şikayetlerinden saç, tırnak ve cilt güzelliğine kadar her konuda su ön plandadır Kabızlığın giderilmesi için her ögünden önce bir bardak ve yemeğin hemen ardından iki bardak su içmek kabızlığı önlemede destekleyici bir rol oynar.

Sadece kabızlıktamı %100 zayıflamayadada kesin çözümdür. Kabızlık çekenler için bir tavsiyede pırasa yemeğidir. Sık sık yenilmesi istenen pırasa yemeği bağırsakların düzenli çalışmasını sağlayacaktır.

Ayrıca Sinameki çayı da kabızlığa çözüm aramaınzda destekleyici olur.Düzenli aralarla yenilen cennet meyvesi de kabızlık için bir diğer çözüm yoludur.

Keçiboynuzu olarak bilinen ve ishale faydalı bilinen keçiboynuz da kabızlık çekenlere önerilen bir diğer meyvedir. Ve tüm bunların ışığında yinede en önemlisi yemek düzeni ve bol su üketilmesidir. Bununda yanında kuzukulağı bitkisi çiğ olarak yenildiğindede faydalıdır.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Nuri YıldızSELAMLAR BENİM 11 YAŞINDAKİ OĞLUMDA KABIZLIK SORUNU VAR. SÜREKLİ FAST FOOT TAKILIYOR. BUDA BAĞIRSAKLARI OLUMSUZ ETKİLİYOR. BİTKİSEL YÖNDEN NE ÖNERİRSİNİZ
  • Kabızlık

    Nasıl

    Giderilir