Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
İstenmeyen Tüylerden Kurtulun
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

İstenmeyen Tüylerden Kurtulun

İstenmeyen Tüylerden Kurtulun!!!!!!..

İstenmeyen tüylerden kurtulun.Konu hakkında merak ettikleriniz ve daha fazlası için aşşağıdaki makaleye bakabilirsiniz...

Bitkisel tüy dökücü krem,bitkisel tüy dökücü Krem hakkında bilgiler aşağıdaki makalemizde yer almaktadır.Bitkisel tüy dökücü krem hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için aşağıdaki makalemizi okumanızı tavsiye ederiz.


Epiland Tüy Dökücü ve Azaltıcı Krem

Ürün Bilgisi:
Güzelliğin ve estetiğin vazgeçilmez ön koşulu olarak görülen pürüzsüz bir teni gölgeleyen tüyler kadınların en önemli güzellik sorunlarındandır. Binlerce yıldır sağlıklı, tüysüz, pürüzsüz bir teni güzelliğin tarifini yapan sanatçılar neredeyse vazgeçilmez bir koşul olarak görmüşler. Öyle yazıp, öyle resmetmişler güzelliği. Bugün kendisini güzel hissetmek isteyen her kadın, cildinin tüysüz bir görünümde olmasını istiyor. Ama ne yazık ki, her kadın bu kadar şanslı değil. Başta hormonal olmak üzere birçok faktörün yarattığı kıllanmalar kadınların ciddi bir Stres altına girmesine, ikili ilişkilerinin, toplumsal yaşamlarının olumsuz etkilenmesine neden oluyor.

Ağda, krem, elektrikli epilasyon makinesi, lazer v.b. tüylerden kurtulmanın pek çok yolu var. Hangisi mi ideal? Şüphesiz ki ideal yöntem, cilt tipinize, cildinizin hassasiyetine, sabrınıza ve bütçenize en uygun olanıdır.

EPILAND TÜY DÖKÜCÜ ve TÜY AZALTICI KREM, ağda, epilasyon gibi uygulamalara ihtiyaç duymadan tüylerin pratik bir şekilde dökülmesini sağlar.Aynı zamanda tüylerin çıkış hızının ve tüy miktarının azalmasına yardımcı olur.
Epiland tüy dökücü krem tüyü kesmeyip çözdüğü için istenmeyen tüylerin çıkması tıraşa göre çok daha uzun sürer ve çıkış miktarında azalma olur.

• Tüyler yeniden sertleşmiş olarak çıkmaz.
• Kullanımı çok pratiktir, sadece dakikalar içerisinde pürüzsüz bir cilde ulaşılır.
• EPILAND Tüy Dökücü ve Azaltıcı Krem sadece tüy dökücü bir ürün değildir, aynı zamanda tüylerin geç çıkmasına ve azalmasını da yardımcı olan bir üründür.
• İçeriğindeki besleyici, Nemlendirici bileşenler sayesinde tahriş etmez.
• Erkeklerin kullanımı için de uygundur.

KULLANIMI;
* EPILAND Tüy Dökücü ve Azaltıcı Kremi tüyleri tamamen kapatacak şekilde yayarak uygulayınız.
* Tüy diplerine nüfuz edecek şekilde dairesel hareketlerle hafifçe ovalayınız. 7-8 dakika kadar bekledikten sonra, etkileşmeyi kontrol etmek için hafifçe tüyleri çekiniz.
* Eğer tüyler kolayca çıkıyorsa bol su ile tüyleri ovarak durulayınız. Bekleme süresi 8 dakikayı geçmemelidir.

İçindekiler ;
Calsium Karbonat, Talk, Calsium Thioglycolate, Setil Alkol, Calsium Oksit, Potasyum Thioglycolate, Emilgatör, Vazelin, Esans, Demineralize Su, Methyl Paraben, Propyl Paraben, Herbaviolae Tricoloris, Limonium Citrus, Lilium Candidum, Humulus Lupulus.

UYARILAR ;
* EPILAND Tüy Dökücü ve Azaltıcı Kremi bacaklarda, kollarda, koltuk altlarında, bikini bölgesinde rahatlıkla kullanılabilir. Genital bölgelerde yıkanıp temizlendikten sonra krem uygulanmalıdır.
* Lekeler, yaralar, varis, benler, çatlamış, tahriş olmuş, güneşte yanmış ciltler veya 72 saat içerisinde tıraş yapılmış ciltte veya geçmişte tüy dökücü ürünlere karşı olumsuz reaksiyon göstermiş bölgelerde uygulamayınız. Gerektiğinde doktora danışınız.
* Kullanmadan önce uygulayacağınız bölgenin küçük bir bölümünde kremi talimata uygun olarak test ediniz.
* Kullanırken batma, sızlama hissederseniz kremi derhal temizleyin ve su ile tamamen durulayın.
* Göz ile temas ettirmeyiniz, temas halinde bol su ile yıkayınız ve doktora başvurunuz.
* Çocuklardan uzak yerlerde muhafaza ediniz.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

İstenmeyen

Tüylerden

Kurtulun