Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
İştah Açıcı İlaçlar
(KL-ALDRC) Keçi Boynuzu Karışımlı Set
94,00 TL
Ürün Fiyatı

5977
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak (10 Kapsül)
79.00 TL
Ürün Fiyatı

101925
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak Macun (230 gr.)
59.00 TL
Ürün Fiyatı

70857
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
İştah Açıcı İlaçlar
İştah Açıcı İlaçlar :

Bazı insanlar kilo almaktan şikayet ederken bazılarıda iştahsızlıktan yakınırlar.İştah problemi olanlar için iştah açıcı ilaçlar hakkında bilgi edinmek için aşağıdaki makalemize göz atabilirsiniz.

İştah açıcı kür formülü

1 kg alacalı soyulmuş olan patlıcan, yarım kilogram havuç, 250 gram sivri biber, 2 adet kabaca doğranmış ayva blenderden geçirilir. Blenderden geçirilen karışıma 250 gram ayıklanmış sarımsağın dişleri, 1 avuç kadar Kişniş tohumu, 6 tane hindistan cevizinin dövülmüş hali, bir miktar pul biber, bir miktar zerdaçal, bir miktar çörek otu, bir miktar tuz ve 1 şişe sirke ilave edilir.

Hazırlanan bu iştah açıcı kür 1 hafta boyunca cam kavanozda bekletilir. Bekletilen iştah açma kürü turşu gibi olacaktır ve yendiğinde iştah açacaktır.

Bu içerik iştah açıcı bitkiler, iştah açıcı ilaçlar, istah acan bitkiler, iştah açıcı bitkiler ibrahim saraçoglu, iştah açıcı kür, ibrahim saraçoğlu iştah açıcı bitkiler, iştah açıcı kürler, iştah açıcı bitki, iştah açan ilaçlar, www bitki kürleri com, iştah açma yöntemleri, istah acici seyler, iştah açmada bitkisel yöntemler, iştah açmanın yolları, prof ibrahim saraçoğlu iştah açan besinler, Suna Dumankaya saç sarartma yöntemleri, İştah açıcı formüller, iştah açıcı formül, bitkisel iştah açıcılar, çocuklarda iştah açma kürü konularını barındırır.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

İştah

Açıcı

İlaçlar