Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
İktidarsızlık Çözüm
Yeşilex Afrodizyak (10 Kapsül)
79.00 TL
Ürün Fiyatı

94659
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
Yeşilex Afrodizyak Macun (230 gr.)
59.00 TL
Ürün Fiyatı

65310
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
İktidarsızlık Çözüm
İktidarsızlık Çözüm :
Cinsel iktidarsızlık sorunu erkekler için büyük bir sorun haline gelmiş ve bu iktidarsızlık için çeşitli tedavi yöntemleri çözüm olarak denenmiştir.
Bu iktidarsızlık çözümü tıbbi tedaviler, bitkisel tedaviler ve Çin Tıbbının geliştirdiği yöntemler olarak bilinir.
Sizlere bu bölümde iktidarsızlık çözümü ve hangi tedavilerin uygulandığını belirtiyoruz.
İktidarsızlık Çözümü İçin Tedaviler

Beslenme, egzersiz ve kişisel alışkanlıklar:
Sigara ve alkol alımı sınırlandırılmalı, ilaç alışkanlıklarından kurtulunmalıdır. Düşük Kolesterol içeren besinlerle beslenmeli ve kolesterol düzeylerinizi takip etmelisiniz.
Egzersiz empotans için risk faktör olabilecek kalp-damar hastalıklarının önlenebilmesi için çok önemlidir.

İktidarsızlık Çözümü İçin İlaç Tedavileri: Son zamanlarda oldukça iddialı olarak piyasaya çıkan birtakım ilaçlar ereksiyon konusunda yardımcı olabilmektedir. Ancak kişilere normal ereksiyon yeteneğini kazandırmadıkları akıldan çıkarılmamalıdır.
Birkaç yıl önce piyasaya çıkan ve tüm dünyada sansasyon yaratan sildenafil, verdenafil, tadalafil etken maddeli ilaçların penis içindeki kan dolaşımını arttırdığı ve ilişkiden 30 dk önce alındığında ereksiyonu sağlayarak hastaların % 80 inde etkili olduğu iddia edilmektedir. Ancak bazı yan etkileri vardır.
Hastaların % 10 unda ilişkiden saatler sonra dahi devam eden yüz kızarması, %17 sinde baş ağrısı şikayetleri bildirilmiştir.Mide yanmaları ve görme bozukluğu da rapor edilmiştir. Ender vakalarda 3 saat kadar süren ereksiyon oluşmuştur.
Bu ilaçları anginası veya kalp-damar rahatsızlıkları olan kişiler kullanmamalıdır.Bu ilaçlar nitrogliserin içeren ilaçlar (monoket, monolong, isordil gibi) ile birlikte alınmamalıdır. İlgili uzmanın muayenesinden sonra ancak reçete ile alınabilirler.

İktidarsızlık Çözümü İçin İntauretral Tedavi: İdrar yaptıktan sonra bir aplikatörle idrar yoluna konulan küçük fitillerdir.Fitil uygulandıktan sonra kolay çözünebilmesi için penis hafifçe ovalanır.
Penis içindeki kan dolaşımını arttırarak etki eder.Başarı oranının % 40‘ lara yakın olduğu rapor edilmiştir. En sık görülen yan etkileri penis, testisler, idrar yolunda ağrı duyulmasıdır (kullananların yaklaşık yarısında görülür).
Nadiren idrar yolunda kanama, tansiyon düşmeleri, sersemlik ve bayılma görülebilir. İlişkide bulunulan eşin vajeninde yanma hissi yaratabilir. İlişkide bulunulan eş hamile ise kesinlikle kullanılmamalıdır. Prostoglandin allerjisi olanlar, lösemi ve orak hücreli anemi hastaları kullanmamalıdır.

İktidarsızlık Çözümü İçin Enjeksiyon Tedavisi: Süngersi tabaka yanından penise enjekte edilen bir takım ilaçlarla 15 dakika içinde yarım saat sürecek bir ereksiyon sağlanabilir. Enjeksiyon küçük iğnelerle yapılır.
Enjeksiyon yerinde ağrı, morarma, tansiyon yükselmesi, baş ağrısı, sersemlik gibi yan etkileri vardır.

İktidarsızlık Çözümü İçin Pompa Tedavisi: 1900 yıllarında keşfedilmiş basit bir pompa ile penis içindeki kan akışı arttırılarak ereksiyon sağlanır. Pompa kullananların % 80 i sonucun tatmin edici olduğunu söylemektedirler.

İktidarsızlık Çözümü İçin Penil Protezler: Oldukça pahalıya malolan bu yöntemde penise yerleştirilen protez ile ereksiyon sağlanmaktadır. Hasta istediği zaman ereksiyonu sağlayabilir.
Çeşitli tipleri mevcuttur. Bazılarında penis sürekli ereksiyonda kalır. Bazılarında ise ilişkiden sonra yumuşama sağlanabilir. Cerrahi bir işlem gerektirir. Uygulanan hastaların % 80‘ i olumlu sonuç almıştır.

İktidarsızlık Çözümü İçin Bitkisel Tedaviler

İSTANBUL - Dünya üzerinde binlerce çeşidi bulunan bitkilerden bazıları, erkek hormonlarını çalıştırarak cinsel isteği arttırıyor ve iktidarsızlığı gideriyor.
Maydanoz ve hardal cinsel gücü çoğaltırken, nane, kekik, kırmızı biber, tarçın ve kişniş de cinsel isteği güçlendiriyor. Kuşdili, vanilya ve kereviz ise cinsel iktidarsızlığı gideriyor.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın

Konu ile ilgili düşüncelerinizi paylaşın.

İktidarsızlık

Çözüm