Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
İç Huzursuzluk
İç Huzursuzluk
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
İÇ HUZURSUZLUK :
Hiçbir yere sığamama, oturamama, düşünememe ve yapamama durumu. yaptığınızdaysa iç sıkıntınız nedeniyle hep bir yerlerde sorun çıkması. kimseyi kendine inandıramama, aynı zamanda kendine olan inancını defalarca sorgulama. bir şeyleri feci halde birbirine karıştırma, kördüğümü çözmeye çalışırken işin içinden çıkamama. aynı şeyi az önce aklınız söylerken kalbinizin onaylamaması, ne var ki bir an sonra aynı sözcükleri kalbinizin söylemesi aklınızdan yardım istemesi, onay beklemesi.

Nefes almanın zorlaşması, düşüncelerin girdap haline gelip sizi boğmaya çalışması. elinizden tutan kişiye "kurtar beni, yardım et." demek, onu üzmek, onu üzmenin getirdiği daha büyük bir üzüntü. kendi kendinize başa çıkmak için sorununuzu kabullenmek, sanki yalnızmışsınız gibi bencilce davranarak onu da etkilediğini göz ardı etmek, kendinize olan inancınızı korumaya çalışmak elde olanlardan.

Bir tarafınız ne yapacağını çok iyi bilirken, içinizdeki sesin zihninizi bulandırmaya çalışması mütemadiyen. çok eskilerde bıraktığınız hayali arkadaşınızı görmeniz rüyanızda, dahası uyansanız da gitmemesi."Uyursam geçecek biliyorum." demek ya çok uyumak ya da hiç uyuyamamak. dengeyi tutturamamak. "ben çok koştum çok yorgunum." derken, çıkılan koşuda birinci olmaya çalışmak. kimsenin sizi anlamadığı sanısı, yanılmak ve bu yanılgı devam ederse kaybedeceğiniz bilgisi. bu bilginin verdiği rahatsızlık, emin olamamak.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Nuran Gursoyiçim içimi yiyiyr kkuyum boğulacak gibi oluyum. 2 gündür SECİTA 10 mg flim tablet kullanıyum sanki sıkıntılarım daha da arttı bacaklarımda uyuşma başladı lütfen beni aydınlatırmısınızz
  • Şifa MarketLütfen sebeninin ne olduğu ile ilgili bir hekime danışınız . biz teşhis sonrası tedavi noktasında yardımcı olmaktayız. iyi günler
  • İç

    Huzursuzluk