Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
İbrahim Saraçoğlu Sedef Hastalığı Tedavisi
İbrahim Saraçoğlu Sedef Hastalığı Tedavisi
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

" İbrahimSaraçoğlu Sedef Hastalığı Tedavisi Hakkında Bilgiler"

İbrahim saraçoğlu sedef hastalığı tedavisi hakkında bilgiler bu makalede yer almaktadır. İbrahim saraçoğlu sedef hastalığı tedavisi ile ilgili tüm açıklamaları bu makalede inceleyebilirsiniz.

Çekirdekli siyah kuru üzüm kürü tarifi.. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu sedef hastalığına bağlı şiddetli kaşıntılar için bitkisel çözüm olarak siyah kuru üzüm çekirdeklerini önermektedir.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu Sedef Hastalığı Kaşıntıları İçin Çekirdekli Siyah Kuru Üzüm Kürü

Sedefe bağlı şiddetli kaşıntınız varsa, öğleden önce ve öğleden sonra olmak üzere günde 2 kez, aç karnına, 25 tane siyah kuru üzüm çekirdeğini havanda taze olarak ezin.

Her seferinde 2-3 tane üzüm çekirdeği atarak eziniz. Daha sonra ezilmiş siyah kuru üzüm çekirdeklerini bir kaşık ile ağza alıp bir miktar çiğneyip yutunuz.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu yukarıdaki kürde kullanılacak siyah kuru üzümlerin en fazla 1 yıllık olmasını ve mutlaka iri çekirdekli olanların kullanılması gerektiğini belirtiyor.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
 • Selami hocam önce çıban şeklinde çıkıyor sonra patlayıp kuruyor ve o bölgede pul pul dökülmeler oluyor. yaşım 19 doktorlar sadece kortizonlu kremler veriyor. sedefin çozümü yok diyorlar hocam gerçekten çözümü olmayan bi hastalıkmı ? ömür boyu sürecekmi yani
 • Behice Odamansedef hastalığı tedavisi için önerileriniz nelerdir? Bir yakınımız şua tedavisine başlamış. Faydası olur mu?
 • Şifa Marketsedef yıllarca mücadele edilen bir hastalıktır ne yazıkki. kişi tamamen iyleştiğini düşünebilir fakat alevlenme dönemleri vardır. ne zaman nüksedeceği maalesef belli olmuyor. siz şimdi dilerseniz bu linki tıklayın. incelemek için bilgi hattı: 224 2 3 4 5 6 7 8
  http://sifamarket.com.com/bitkisel/sdf-corek-otu-karisimli-set.html
 • Özgür Aslansedef hastasıyım. ilac kullanmama ragmen cozum olmadı. önerileriniz neler olabilir
 • Şifa Marketsedef yıllarca mücadele edilen bir hastalıktır ne yazıkki. kişi tamamen iyleştiğini düşünebilir fakat alevlenme dönemleri vardır. ne zaman nüksedeceği maalesef belli olmuyor. siz şimdi dilerseniz bu linki tıklayın. geniş bilgi almak istersenizde numara bırakabilirsiniz. çünkü bazen yoğunluktan cevap vermekte geç kalabiliyoruz. incelemek için linki tıklayınız.Yada daha detaylı bilgi için bilgi hattımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Bilgi hattı:0224 2-3-4-5-6-7-8
  http://sifamarket.com.com/bitkisel/sdf-corek-otu-karisimli-set.html
 • İbrahim

  Saraçoğlu

  Sedef

  Hastalığı

  Tedavisi