Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
İbrahim Saraçoğlu Romatizma Tedavisi
Yeşilex Zerdeçal Ekstraktı 500 mg (60 Kapsül)
88,00 TL
Ürün Fiyatı

3850
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
İbrahim Saraçoğlu Romatizma Tedavisi
İbrahim Saraçoğlu Romatizma Tedavisi :

Haftada iki-üç defa birer porsiyon dilimlenmiş kerevizi yarım litre klorsuz suda ağzı kapalı olarak kısık ateşte beş-altı dakika haşlayınız. Haşlama suyunu ikiye bölerek öğle veya akşam yemeğinden bir saat önce veya yemeklerden iki saat sonra içiniz.


Haşlama esnasında tuz veya sıvı yağ kullanmayınız. Her defasında taze hazırlanmalıdır. Haşlanmış kereviz dilimlerini her defasında tüketme zorunluluğu yoktur.

Ancak, İlk haftadaki kürde tüketilmesinde fayda vardır. İkinci haftadan sonra sadece haşlama suyunu içmekle yetinebilirsiniz. Birinci haftadan sonra romatizmal ağnarınızın giderek azaldığını gözlemek mümkündür.

Bu kür en fazla üç hafta uygulanır. İleride tekrar romatizmal ağrılar kendini göstermeye başlarsa bir haftalık kür yeterli olacaktır. Eğer romatizmal şikâyetler çok fazlaysa, bu takdirde başlangıç haftasında haftada üç-dört defa birer porsiyon uygulanarak başlanabilir.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Ibrahim Başmerhabalr hocam romatizma hastasıyım yaşım 43 6yıldır bu sorunu çekiyrum artık bıktım neredeyse şifa arıyorum bunun için ne önerirsiniz
  • İbrahim

    Saraçoğlu

    Romatizma

    Tedavisi