Şifa Market
Anasayfa Dini Bilgiler Tıbb-i NebeviSağlık ve AktüelHerbalistlerAlternatif TıpBurçlarBitkisel ReçetelerŞifalı Dualar
Bitki SözlüğüHastalıklarİsimler SözlüğüŞifalı TaşlarMucizevi BitkilerRüya TabirleriYemek Tarifleri Şifa Forum
İbrahim Saraçoğlu Rahim Duvarı İncelmesi

 Doktorunuz size Rahim Duvarı incelmesi sorunu yaşadığınızı söylediyse Saraçoğlu’nun önermiş olduğu rahim duvarını kalınlaştırma kürünü uygulayabilir ve rahim duvarınızın kalınlaşmasını, eski  sağlığına dönmesini sağlayabilirsiniz.


 Kadınların çeşitli sorunlardan ötürü yaşadığı rahim sıkıntılarından biri olan Rahim Duvarı incelmesi, mutlak tedavi gerektiren sağlık problemlerinden olduğu için İbrahim Saraçoğlu rahim duvarını  kalınlaştıran kür tarifi ile sizlere yardımcı oluyor.

 Rahim duvarını kalınlaştırmak için yapacağınız çok basit hanımlar. %100 katkısız olan nar suyunu günde 2 bardağı geçmeyecek şekilde tüketmektir.

 Lakin dikkat etmeniz gereken en mühim şey nar suyunun taze ve katıksız olmasıdır. Nar suyu gibi katıksız ve taze olarak satılan %100 meyve sularını da tüketerek rahim duvarınızın  kalınlaşmasını sağlayabilirsiniz.

İbrahim Saraçoğlu bu kürü sadece Rahim Duvarı incelmiş olanların uygulamasını önermektedir. Rahim Duvarı kalınlaşmış olanların, aşırı adet kanaması yaşayanların, düşük tansiyon hastalarını ve miyoma bağlı ara ara kanaması olan kadınların kesinlikle bu kürden uzak durmasını tavsiye ediyor.

Yorumlar

Bu makale yoruma kapatılmıştır.

Bu sitedeki açıklamalar sadece bilgilendirmek amacıyla verilmiştir. Ürünler ilaç değildir, tıp ve sağlık profesyonellerinin tavsiye ettiği ilaçlar ile eşdeğer değildir. Ürün bilgileri ambalajlardaki açıklamalardan ve üreticilerin tanıtım broşürlerinden alınmıştır. Üreticilerin ürünleri hakkında verdiği bilgilerden ve yazım hatalarından kaynaklanan sorunlardan ve şikayetlerden sifamarket.com sorumlu değildir. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle bir sağlık uzmanına, hekime, eczacıya danışınız.

%100 Güvenli Alışveriş

Copyright © 2013 Şifa Market. Tüm hakları saklıdır.