Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
İbrahim Saraçoğlu Öksürük
Yeşilex Meyan Kökü Sıvı Ekstraktı 150 ml.
71,00 TL
Ürün Fiyatı

2370
Adet Satıldı

İncele
Hemen Al
İbrahim Saraçoğlu Öksürük

İbrahim Saraçoğlu Öksürük ve bitkisel tedavi yöntemleri hakkında bilgiler bu makalede yer almaktadır. İbrahim saraçoğlu öksürük ile ilgili tüm açıklamaları bu makalede inceleyebilirsiniz.

Öksürük Tedavisi İçin Bitkisel Kürler

Bir orta boy sarı soğanı 6 yada 8 bölün. 2 bardak su ilave edip, kaynatın. Daha sonra soğumaya bırakıp, ılıyınca için. Her defasında, yeniden hazırlayıp taze, taze için. eze bölüp bir bUçuk bardak su ilave ederek bunu bir miktar kaynatıyoruz. Daha sonra ılımaya bırakarak ılık bir şekilde içiyoruz. Fazla beklemiş suyu içmeyin yeniden hazırlamanız daha uygun olacaktır.

Öksürüğünüz Balgamlı İse: Yarım litre suya, 7-8 tane keçiboynuzunu kırarak atın ve kaynatın. Kaynamış bu suyu sabah ve akşam aç karnına için. 3 gün sonra balgam atmaya başlarsınız. Özellikle Sigara tiryakilerinin bu kürü uygulamaları tavsiye edilir.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Özlem Şahanoglum 8 aylık öksürük ve hırıltısı var dokta götürdüm bronşit başlangıci dedı veantibiyotik verdi bende antibiyotik kullanmak istemiyum nasıl geçirebilirim.
  • Şifa Market0-3 yaş bebek ve çocuklar için bişey öneremıyoruz doktor kontrolunde olması gerekir. lütfen bir doktora danışınız. çok geçmiş olsun Bilgi Hattı: 0224 234 5678
  • İbrahim

    Saraçoğlu

    Öksürük