Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
İbrahim Saraçoğlu Kanser
İbrahim Saraçoğlu Kanser
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

İbrahim saraçoğlu kanser hakkında anlattıkları kanser tedavisi için yöntemleri nelerdir merak ettikleriniz bu yazıda bulabilirsiniz.

Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu Kanser İçin Isırgan Otunu Tavsiye Etti. Akciğer kanserinin tedavisi elbet de mümkün ama kanser olmadan önce kansere karşı korunma yollarını da uygulamak lazım. Isırgan otunun ne kadar faydalı bir bitki olduğunu da her fırsatta ifade ediyorum sizlere. Isırgan otu Allahın bizlere sunduğu mucize niteliğinde bir şifai bitki. Akciğer kanserine karşı da oldukça faydalı tabi ki. Bu bilgiyi de bize Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu veriyor.

Bu kür, akciğer kanserini önleyici bir önlem kürü esasında. Özellikle Sigara içenlerin ısırgan kürüne kulak asmalarını tavsiye ederim..

Önleyici kür olarak haftada 3-4 gün uygulanır ve bir ay devam edilir.

Yılda en az iki defa uygulanır. Kanserli hastalarda ise üç ay boyunca hergün hiç ara vermeden günde bir su bardağı içilerek devam edilir.

Üç ay tamamlandıktan sonra 15 gün ara verilir ve tekrar 3 ay boyunca bir gün atlayarak bir su bardağı içilir. Daha sonraki günlerde zaman zaman uygulanır.

Dikkat: Her iki bitkinin de aynı şartlarda kullanılması gerekir. Ya her ikisi de kurutulmuş veya her ikisi de taze olarak kullanılmak zorundadır. Birini taze olarak, diğerini kurutulmuş olarak kesinlikle kullanmayınız.


Kullanma Aşağıdaki Şekilde Olmalıdır


Birinci hafta bir gün arayla, sabah ve akşam aç karnına

İkinci hafta iki gün arayla, sabah ve akşam aç karnına

Üçüncü hafta üç gün arayla, sabah ve akşam aç karnına

Dördüncü hafta dört gün arayla, sabah ve akşam aç karnına

Beşinci haftadan itibaren haftada bir defa sabah ve akşam aç karnına birer çay bardağı içilecek.


Önemli Uyarı:
Hekiminizin verdiği ilaçlar var ise mutlaka kullanınız. Buradaki uygulamayı bir destekleyici olarak kullanınız. Bilmeniz gereken nokta kullanacağınız bitkilere karşı alerjinizin olup olmadığıdır. Bu konuda hekiminizin görüşünü alınız. Hekime gitmeden ve teşhis koydurmadan şikayetiniz ne olursa olsun, buradaki bilgiler ile kendi kendinizi tedavi etmeye kalkışmayınız. Buradaki bilgilerin kesinlikle bir hastalığı teşhis amacı yoktur.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Meral Yılmazmrb bir ay önce beyin tumörü ameleyatı odum şu an da ışın tedavisi görüyorum ödem gierici olarak koorexa diye bir la kullanıyoordum tedavi sürecinde doktorum bu ilacı kesti ancak ışının ödemi artırabileceğini söyledi bu aşamada tekrar ödem oluşmaması için bir bitkisel kur kullnılabilir mi? teş ,
  • Şifa Marketödem tedavisinde tavsiye ettiğimiz bitkisel ürünler linktedir incelemek için linki tıklayınız Bilgi Hattı : 0224 2-3-4-5-6-7-8
    http://sifamarket.com.com/bitkisel/odm-misir-puskulu-karisimli-set.html
  • Kadir Koçarslanselam benim babam kanser hastası kendisi 49 yaşında kansere karşı koruyucu ve tedavi edici hangi bitkileri öneriyorsunuz. en kısa sürede cevabınızı bekliyorum teşekkür ederim iyi çalışmalar hayırlı ramazanlar.
  • İbrahim

    Saraçoğlu

    Kanser