Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Hormon Düzenleyici Bitkiler
Hormon Düzenleyici Bitkiler
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın
Hormon Düzenleyici,Hormon Düzenleyici Bitkiler,Hormon Düzenleyici Bitki Çayları,Hormon Düzenleyici Şifalı Bitkiler, Hormon Bozukluğu Bitkisel Tedavi, Hormon Bozukluğu İçin Şifalı Bitkiler

En sık görülen kadın hastalıklarından birisi, hormon bozukluğu rahatsızlığıdır. Hormon Düzenleyici bitkiler ile, sorununuza çözüm bulmanız mümkün. Fakat, hemen hatırlatmakta fayda görüyorum. Hormon bozukluğu için bitkisel tedavi uygulamak istiyorsanız. konuyu mutlaka ve mutlaka hekiminize danışmalısınız. Gelelim Hotmon Bozukluğuna iyi gelen şifalı bitkiler konusuna..

Hormon Düzenleyici,Hormon Düzenleyici Bitkiler,Hormon Düzenleyici Bitki Çayları,Hormon Düzenleyici Şifalı Bitkiler, Hormon Bozukluğu Bitkisel Tedavi, Hormon Bozukluğu İçin Şifalı Bitkiler

Hormon Düzenleyi Bitkilerden biri Ökseotudur..


1/2 Tatlı kaşığı ince kıyılmış ökseotu,bir bardak soğuk suda 12 saat bekletildikten sonra ısıtılır ve süzülür. Sabahları ve akşamları birer bardak olmak üzere, günde en az 2 bardak ökseotu çayı içilir. Bir kerede demlenen çay, bir termosta sıcak olarak muhafaza edilebilir.

Hormon Düzenleyi Bitkilerden bir Diğeri ise Hayıt Meyvesi

1/2 tatlı kaşığı hayıt tohumu havanda hafifçe ezildikten sonra, orta boy bir su bardağı dolusu kaynar derecede sıcak suyla haşlanır ve 5-6 dakika demlendikten sonra süzülür.

Günde 2-3 bardak taze demlenmiş çay soğutulmadan yudumlanır. Genel anlamda hormon dengeleyicidir. Östrojen ve progesteron hormonlarının yetersizliğine karşı da kullanılabilir.
En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Erdal Gökdereselamlar ben sizden hormon düzenleyici bitkilerle ilgili bilgi almak istiyorum bu bitkiler hangileridir. en kısa sürede cevabınızı bekliyorum ilginize çok teşekkür ederim iyi çalışmalar hayırlı ramazanlar.
  • Hormon

    Düzenleyici

    Bitkiler