Alışveriş Sepeti
Okuduğunuz makale ile ilgili aklınıza takılan sorular için uzman kadromuz hizmetinizde.

Sorunuzu sorun, uzman kadromuz sorunuzun cevabını hemen e-posta adresinize göndersin.
Uzmana Sor
Hastalığınız ile ilgili sormak istediğiniz soruyu tıbbi ve aromatik bitkiler uzmanlarımıza buradan sorabilirsiniz.

Sorduğunuz sorunun cevabını uzmanlarımız en kısa sürede size dönerek cevaplayacaktır.
Uzmana Sor
Horlamaya Bitkisel Çözüm
Horlamaya Bitkisel Çözüm
Hastalığınız İle İlgili Uzmanımıza Soru Sormak İçin Tıklayın

Horlamaya bitkisel çözüm,Uyku esnasında hormala şikayeti olanların tedavisine yardımcı olan bitkisel çözüm yolları hakkında bilgiler aşağıdaki makalemizde yer almaktadır.Horlama bitkisel çözüm yolları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız aşağıdaki makalemize göz atmanızı öneririz.

Horlamalar ciddi rahatsızlıkların göstergesi olabildiği gibi çevremizde bulunan insanlarıda son derece kötü etkileyen rahatsızlıklardan biridir. Çeşitli sebepleri olabilir. Yatarken yemek yenmesi, yorgunluk, hazımsızlık gibi nedenleri horlamayı sağlayan etmenlerden sadece bir kaçıdır.

Horlama sesinden rahatsız olan çevrenizde ki insanların yaşam kalitesini negatif yönde etkilediğinin yanında hem de sizin psikolojinizi etkileyebilir.Bu rahatsızlığı önlemek yine bizim elimizdedir. Yatmadan önce yemek yenmemesine dikkat etmeliyiz. Bağırsak sorunları da horlamaya neden olduğundan bir an önce uzman hekim tarafınca çözüm bulmamızda fayda var.

BeYaz Lahana Kürü

Gerekli malzemeler :

- 3-4 tane beyaz lahana

- Yarım liste su

Beyaz Lahana kürü tarifi : 3-4 tane beyaz lahananın yapraklarını bütün haliyle kaynayan yarım liste su içerisine atın ve kısık ateşle ağzını kapatıp 15 dakika kadar haşlayın. İçerisine herhangi bir tatlandırıcı eklemeyin.Sabah ve akşam aç karnına günde 2 defa olma üzere 1 bardak kadar için.

Uygulama : 5 gün boyunca kür ü uygulayın daha sonra 3 gün ara verin ve tekrar uygulayın bu kür toplamda 3 kez uygulanmalıdır.

Kürü hazırlarken kültür lahana değil, iri yeşil sarımsı ve geniş yapraklı doğal tohumdan üretilmiş lahana kullanın.

Küçük Dilde Ki Şişlikten Kaynaklı Horlamalar İçin;

Göz kararı aldığımız sirkenin içine şap eritildikten sonra karıştırılarak günde 2-3 kere gargara yapılabilir. Ayrıca sirke,nar kabuğu ile karıştırılarak bu karışımda aynı şekilde gargara yapılabilir.

Kalp rahatsızlıklarına bağlı sebeplerden dolayı horlama oluyorsa kalbe faydalı bitkilerden yararlanılmalıdır.

En Çok Bu Yazılar Okunuyor
Sizin İçin En Son Bunları Yazdık
Yorumlar Konuya Yorum Yapın
  • Çiğdem Kalarslm eşimin aşırıcı derecede uyurken horlama sorunu ve kendisi uyurken beni hiç umursamaz horloması yüzünden yanında yatamıyorum neredeyse bunun bir bitkisel bir tedavisi var mı
  • Zübeyde Ertaşsayın hocam ben kendimi bildlm bileli benim burnum akmaz acaba ben ondanmı horluyorum birde hocam benim sol kulağımda bir hişıltı var ama o kulağım duymuyor ne olur allah rızası için yardımlarınızı bekliyorum
  • Şifa MarketHorlama ile ilgili bir önerimiz yok ama kulak uğultusu sorununuza bitkisel takviye önerebiliriz Detaylar için linki inceleyiniz Bilgi Hattı : 0224 2-3-4-5-6-7-8
    http://sifamarket.com.com/bitkisel/klk-cnlms-ginkgo-biloba-karisimli-set.html
  • Horlamaya

    Bitkisel

    Çözüm